• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

12 AĞUSTOS 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, bugün Ay Terazi burcunda seyrine devam ediyor, günün kalitesi uyum ve denge, günün diğer gökyüzü mesajlarına bakacak olursak,
00:56 Merkür  hem yöneticisi olduğu hem de yüceldiği Başak burcuna giriyor bu yüzden gücünün enerjisini tam kapasite çalıştırıyor olacak , bununla ilgili ayrı bir post  yayınlayacağız.
01: 45 Venüs ve Plüton uyumlu enerjisi ile her türlü ilişkilerimizde  karizmamızı  daha rahat ortaya koyabilme, parasal değişimleri rahat yapabilme, destek alma, güçlü kişilerle iyi ilişkiler sayesinde başarı elde etme söz konusu olabilir. Aynı zamanda önemli bir ilişki ve arkadaşlık  da başlayabilir. Venüs yaratıcı sanatsal becerileri de ifade ettiğinden,  yaratıcılık ve beceriler aktif bir şekilde ifade edilebilir.
15:32 Ay ve Satürn uyumlu enerjileri  dış dünyanın gerçekleri ile daha uyumlu bir akış yakalamamıza sebep olabilir ama yine de yoran, mesuliyet almayı gerektiren, duygusal anlamda özgürlük vermeyen bir  etkidir. Aynı zamanda evle ilgili işleri halletmek, düzenlemeleri yapmak, ev alım satımı yapmak, aile ilişkilerini düzeltmek ya da düzenlemek açısından bu enerjiyi kullanabiliriz.
21:02 Ay ve Kiron arasında karşıt açı ile  her türlü  ilişkilerde  bağımlılık, ilişkilerde özdeşleşme, kendini  ayıramama gibi durumları gösterir;  sana ihtiyacım var-hayır yok buraya gel-geri git gibi çelişkiler yaşayabiliriz. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.