• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

16-22 AĞUSTOS HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya   Ay Yay burcu enerjisi ile başlıyoruz sabah 06:11 ‘de Ay Yay burcu seyahati başlıyor, daha hevesli , coşkulu, iyimser bir ruh hali ile başlıyoruz. Yabancılarla yapılan işler, uluslararası ticaret, eğitimle ilgili konular, seyahatler  gündemimizde olacak.
07:26’da aşk ve ilişkiler gezegeni, sanatsal aktiviteleri anlatan Venüs kendi yönettiği burca Terazi’ye giriyor. Yaklaşık 1 aylık süreçte güzellik, aşk, evlilik ve ortaklık konuları, sosyal aktiviteler moda, sanat, estetik, dekorasyon, maddi konular  ile ilgili bolca gündemlerimiz olacak.
18 Ağustos Çarşamba günü Ay Oğlak burcuna giriyor, gündem konularımız gelecekle ilgili hedeflerimiz, çalışma hayatımız ve sorumluluklarımız olacak. 19 Ağustos Perşembe günü Başak burcunda Merkür ve Mars kavuşumu yaşayacağız etkisi 2-3 gün sürecek  bu süreçte gergin bir enerji olduğundan tartışmalar söz konusu olabilir, kazalara yatkınlık olabilir.  Olumlu anlamda ise çok fazla entelektüel zihinsel bir enerji vereceğinden çok iyi planlanarak yapılan işlerde başarı verebilir.
20 Ağustos Cuma günü değişimlerin ve sarsıcı olayların gezegeni Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlıyor  ve aynı zamanda Merkür ile üçgen açı yapacak. Buradaki enerji son derece yaratıcı olacağından  kendinizi problemlerinizin çoğuna çözümler bulabilir,  bir süredir uyguladığınız ancak tam olarak kavrayamadığınız bir beceride kendinizi geliştirebilirsiniz. 22 Ağustos Pazar günü Uranüs, Mars üçgeni işlerinizi kendi yönteminizle  yapmanız açısından  motivasyonunuzu olumlu yönde etkileyecek. Bu dönemde yaratıcılığınızın kısıtlama olmadan akmasına izin vermeli ve işleri alışkın olduğunuzdan farklı yapmaktan korkmamalısınız. Ayrıca 22 Ağustos Pazar günü 29 derece Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız. 29 derecede olduğu için kritik bir dolunay olacak ve Merkür Mars kavuşumu Neptün ile karşıt açıda olacağından ; yanılmalara, aldanmalara karşı dikkatli olmamız gerektiğini anlatıyor. Bu haftanın etkisini burçlara göre yorumlarsak;
KOÇ
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile ; eşiniz, partneriniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, daha verici ve daha dengeli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için Venüs’ün bu transiti evlilik teklif etmek ya da evlilik teklifi almak ile sonuçlanabilir. Bazılarınız ortaklık kurabilir veya var olan ortaklıkları ile ilgili sorunları çözebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. 19 Ağustos’ta  işinizle ilgili konularda fikirlerinizi vücuda getirmenin, aktivasyon almanın zamanı gelmiş demektir. Düşündükleriniz ve zihninizde olgunlaştırdığınız fikirleriniz doğrultusunda yeni projeler üretebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. 20 Ağustos Uranüs boğa burcunda, Retro hareketine başlıyor,  parasal konularda ve arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda “neden” sorusunu kendinize sık sık soracaksınız. Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan parasal durumlar ve sosyal çevrenizle ilgili durumlar söz konusu olabilir.  22 Ağustos Kova Dolunayı  ile yaratıcılığımızı üst seviyede kullanabiliriz. Dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız.  Sosyal çevreniz ve arkadaş çevreniz gelişebilir ve hem sosyal konularda hem de kariyer getirilerinizle ilgili konularda netleşen ve tamamlanan durumlar olabilir. Bazılarınızın sosyal çevresi değişebilir ya da genişleyebilir. Bazılarınız bugüne kadar yaptığınız çalışmaların karşılığını parasal getirilerinizde alabilirsiniz.
BOĞA
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile günlük rutin işler, sağlık ,çalışma hayatı  veya meslekle ilgili tüm konular için mükemmel bir süreçtir.  Ortaya çıkabilecek herhangi bir zorluğu çözmek için başkalarıyla birlikte çalışmaya hazırsınız ve işyerinde bile patronunuz size maddi yardımlarda bulunabilir. Bu süreçte ; çalışma ortamında uyumlu ilişkiler daha uyumludur, 19 Ağustos tarihinde çalışma hayatınızla ilgili yaratıcı fikirler artabilir, girişimler yapmak için de uygun bir gün olabilir.20 Ağustos Cuma  günü Uranüs geri hareketi Boğa burcunda sizin yükseleninizde olacak . Hayattan ne istiyorum? Ne tür değişiklikler yapmam gerekiyor ve bunları yapmanın en iyi yolu nedir? Kendinizle, tavrınızla, kişisel hedeflerinizle ve hatta görünüşünüzle  değişikliklere başlayabilirsiniz. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız  iş hayatı ile ilgili bir şeyler görünür olabilir , daha önce fark etmediğiniz bir takım şeyler karşınıza çıkabilir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İşiniz veya kariyeriniz ile ilgili yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Aynı zamanda dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız, bu etki ile işimizi, statümüzü, kariyerimizi ilgilendiren konularda yanlış kararlar verme potansiyelimiz de olabilir. 
İKİZLER
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile  birlikte aşk ilişkilerinizde ve çocuklarınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.. Çocuk sahibi olmak için iyi bir transittir, bu konulara eğilebilirsiniz. Diğer yandan çocuklarınızla ilişkilerinizde de olumlu yönde gelişmeler olacaktır. Hobilerinize daha fazla vakit ayırabilir, bunlardan keyif alabilirsiniz. Kısa tatillere çıkarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.19 Ağustos’ da ailenizle ve yerleşimle ilgili konularda fikirlerinizi vücuda getirmenin, aktivasyon almanın zamanı gelmiş demektir. Tüm ailevi konularda ya da ev ve yer değişikliği ile ilgili konularda düşündükleriniz ve zihninizde olgunlaştırdığınız fikirleriniz doğrultusunda yeni projeler üretebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. 20 Ağustos Uranüs boğa burcunda, 12. evinizde retro hareketine başlıyor. Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan durumlar söz konusu olabilir ve hayata bakış açınızı, eğitim ile ilgili konuları, yayıncılık gibi konuları değiştirebilir. 22 Ağustos  Pazar günü Kova Dolunayı ile bilim ve teknoloji ile ilgili önemli gelişmeler, olabilir. Yaratıcılığınızı üst seviyede kullanabilirsiniz. Bu süreçte dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Yabancılar, yabancılarla yapılan işler, uzak yerlere seyahatler, dış ticaret, eğitim, yayımcılık ile ilgili konularda netleşen ve tamamlanan durumlar olabilir. Yapacağınız dış ticaret ya da işinizi tanıtmakla ilgili konularda veya ailevi konularda aldığınız kararlar da ve aktivasyonlar da yanılgılara düşmemeye ve dolandırılmamaya dikkat etmelisiniz.
YENGEÇ
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile aile üyeleriyle ilişkilerde uyum söz konusu olacaktır. Evinizin de güzelliklerle çevrili olmasını isteyecek ve doğanın güzelliğine karşı çok hassas olacaksınız. Belki evi veya bahçeyi güzelleştirmek için sanat eserleri, bir takım süs objeleri  veya lüks eşyalar satın alacaksınız. Gayrimenkul, mobilya veya ev eşyaları ile ilgili ticari faaliyetlerde bulunma şansınız da  yüksektir.19 Ağustos tarihinde çalışma hayatınızla ilgili yaratıcı fikirler artabilir, girişimler yapmak için de uygun bir gün olabilir. 20 Ağustos  Pazar günü  Uranüs geri hareketi Boğa burcunda bu dönemde en çok da  arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili konularda “neden” sorusunu kendinize sık sık soracaksınız. Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan arkadaşlar  ve sosyal çevrenizle ilgili durumlar söz konusu olabilir. Sosyal hayatınız , arkadaşlarınız ve kariyerinizden gelen gelirlerle ilgili bir takım beklenmedik gelişmeler olabilir.  22 Ağustos Kova burcunda  bir Dolunay yaşayacağız bazı kriz ve sonlanmalara neden olabilir.  Dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Bir müşteriyi veya gelir kaynağını kaybedebilirsiniz; bir ortak, veya yakınınızdaki bir başkası nedeniyle bir ödemeyi tamamlayabilir, borcunuzu ödeyebilir veya alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Bu Dolunay tamamen vermek ve almakla ilgilidir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Mali bir uzlaşma veya büyük miktarda para ödemesi yapmak zorunda olduğunuz bir konumda da  olabilirsiniz ama aldanmalara dikkat bu süreçte kredi çekmek veya bir başkasına borç vermek riskli olabilir ayrıca ortaklı işleriniz varsa da ortaklıklarınıza dikkat etmelisiniz.
ASLAN
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile  özellikle kardeşlerinizle olmak üzere yakınlarınızla olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacaktır. Yakınlarınızla ilişkilerinizde daha uzlaşmacı ve daha uyumlu olursunuz. Bu süreçte çevrenizle iletişimde olmalısınız. Aynı zamanda fikirlerinizi yazarak ya da konuşarak başkalarına iletmek sizi başarılı kılar. Bu süreçte interneti kendinizi veya işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapabilir, kısa seyahatlere çıkabilir, eğitim almaya başlayabilirsiniz. 19 Ağustos’ da yaratıcı fikirler ve girişimler için son derece uygun bir zaman dilimi yaratacaktır. Parasal konularda ya da kariyeriniz ya da sosyal kimliğinizle ilgili konularda düşündükleriniz ve zihninizde olgunlaştırdığınız fikirleriniz doğrultusunda yeni projeler üretebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. 20 Ağustos Uranüs Boğa burcunda, retro hareketine başlıyor, hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan durumlar söz konusu olabilir ve bu değişimler kariyerinizi, işinizi, sosyal statünüzü, ilişkilerinizi ya da ailenizle ilgili konuları ilgilendirecektir. 22 Ağustos  Pazar günü Kova Dolunayı, yaratıcılığımızı üst seviyede kullanabiliriz. Eşinizle, ortağınızla, partnerinizle ve genel olarak yakın ilişkilerinizle ve davalarla ile ilgili konularda netleşen ve tamamlanan durumlar olabilir. Yeni bir ortaklık kurabilirsiniz ya da evlenebilirsiniz. Bazılarınız bu dolunayla taşınabilirler.
BAŞAK
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile parasal konular açısından olumlu etki olabilir. Yaklaşık bir aylık süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak iyidir. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir.  Keyifli konulara, örneğin giyim-kuşama, yeme-içmeye, takılara, sanatsal objelere, ev dekorasyonuna, eğlenceye para harcamak için de uygun zamanlardır. 20 Ağustos’ta  Uranüs geri hareketi Boğa burcunda başlıyor  en çok da  hayat amaçlarınız, yabancılarla yapılan işler, akademik konular, medya ile ilgili konularda “neden” sorusunu kendinize sık sık soracaksınız. Hayat amacınızla ilgili özgürleşmek istediğiniz konulardan özgürleşmek için neleri doğru yapıp yapmadığınızı sorgulamanın, özgürleşmek için attığınız adımların veya kullandığınız gereçlerin ne kadar doğru olup olmadığını sorgulayacaksınız. Tüm bu konularla ilgili hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan  durumlar  söz konusu olabilir. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız bu süreçte dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konularda bir takım sonlanmalar, tamamlanmalar yaşayabilir bazı şeylerin daha fazla farkına varabilirsiniz. Belki artık işinizden memnun  değilsiniz işinizi bırakabilirsiniz, ya da çalışma arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görebilir onlarla ilişkinize son verebilirsiniz. Sağlık açısından da bir takım yanılgılara ve aldanmalara açık olacağımızdan bu süreçte bir hastalığınız var ise birkaç doktora görünmeniz daha iyi olacaktır.   
TERAZİ
 Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile daha çekici ve sempatik görüneceğiniz ,uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz sayesinde dikkatleri üzerinizde toplayacağınız bir sürece giriyorsunuz.  Kendinize bakım yapmak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak ya da giyim kuşamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Yapacağınız her türlü değişiklik başkaları tarafından hemen fark edilecektir. İlişkilerinizin gayet iyi olacağı bu dönemde sosyalleşme isteğiniz de artacaktır. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, eğlenceli konulara eğilebilirsiniz. Bu dönem seyahat etmek için de uygundur.
19 Ağustos’ da  gelecekle ilgili konularda fikirlerinizi vücuda getirmek ve aktivasyon almak için düşündükleriniz ve zihninizde olgunlaştırdığınız fikirleriniz doğrultusunda yeni projeler üretebilir ve bunları hayata geçirmek için planlamalar yapabilirsiniz. 20 Ağustos’ta  Uranüs Boğa burcunda,retro hareketine başlıyor, finansal konulardan özgürleşmek için neleri doğru yapıp yapmadığınızı ve tüm bu konularda nasıl özgürleştireceğiniz sorgularken özgürleşmek için attığınız adımların veya kullandığınız gereçlerin ne kadar doğru olup olmadığını da sorgulayacaksınız. Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan durumlar söz konusu olabilir ve bu değişimler mali tablonuz, çocuklarınız, aşk hayatınız, eğlenme şekliniz, yarıcı yönleriniz ya da riskli yatırımlarınız ile ilgili konuları ilgilendirecektir. 22 Ağustos Pazar günü Kova Dolunayı ile  yaratıcılığınızı üst seviyede kullanabilirsiniz. .Ayrıca bu süreçte dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Çocuklarınız, aşk hayatınız, hayatın eğlenceli yanları, yaratıcı yönleriniz, sanatsal becerileriniz, spekülatif yatırımlarınız ile ilgili konularda netleşen ve tamamlanan durumlar olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, elektronik ortamda biriyle tanışabilirsiniz ya da var olan ilişkinizden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz ya da bitcoin gibi elektronik riskli yatırımlarla ilgilenebilirsiniz.
AKREP
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğiliminiz olabilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Platonik aşk da 12. evden geçmekte olan Venüs’ün yarattığı etkilerdendir. Bu dönemde duygularınızı  rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz. 20 Ağustos’ta  Uranüs geri hareketi Boğa burcunda ilişkilerle ilgili  konularda ve kanka arkadaşlarınız ve ortaklıklarınız ile  ilgili konularda “neden” sorusunu kendinize sık sık soracaksınız.Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan ilişkilerle ilgili  durumlar söz konusu olabilir. Evli olanlar ya da uzun beraberliği olanlar belki bu dönemde ani gelişen olumsuz koşullardan ve durumlardan dolayı ayrılabilirler.22 Ağustos Pazar günü Kova burcunda Dolunay yaşayacağız. Dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda bir takım farkındalıklar yaşayabilirsiniz, ev alım satımı, emlak kiralama, yer yurt değiştirme, ev tadilatı gibi konularda bazı sonlanmalar ve tamamlanmalar söz konusu olurken aşk ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili konularda  işler istediğiniz gibi gitmeyebilir, aldanmalar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.
YAY
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile  birlikte sosyal ortamda, arkadaşlarınızla uyumlu, dengeli ve barışçıl bir iletişim kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizde dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sanatsal becerilerinizi topluluklar önünde sergileyebilirsiniz. Diğer yandan iş yatırımları ve kazanımları alanlarında da olumlu gelişmeler olabilir. Dernekler, vakıflar gibi yardım amaçlı yerlerde çalışabilir, topluma faydalı olabilirsiniz. 19 Ağustos’ da Başak burcunda işiniz ve kariyerinizle ilgili konularda fikirlerinizi vücuda getirmenin, aktivasyon almanın zamanı gelmiş demektir. İşiniz, sağlığınız ya da kariyerinizle ilgili konularda düşündükleriniz ve zihninizde olgunlaştırdığınız fikirleriniz doğrultusunda yeni projeler üretebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. Uranüs iş ve kariyer alanınızda değişiklikler ve dönüşümler yaratırken çok hızlı kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 20 Ağustos’ta  Uranüs Boğa burcunda, retro hareketine başlıyor,
Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan durumlar söz konusu olabilir ve bu değişimler, işinizi, sağlığınızı, ekip arkadaşlarınızı ya da evcil hayvanlarınızla ilgili konuları ilgilendirecektir. 22 Ağustos Pazar günü Kova Dolunayı ile dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Bu dolunay süresince  kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilişkileriniz, eğitimlerle, iletişimsel konularla, yazmakla ilgili konularda gündemleriniz olabilir veya netleşen ve tamamlanan durumlar olabilir ama aldanmalara hayal kırıklıklarına dikkat etmelisiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeminize gelebilir. Yaratıcılığınız üst seviyede olacağı için yazmak konusunda yaratıcılığınız kullanarak başarı elde edebilirsiniz.
OĞLAK
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile  birlikte iyicil etkilerini  iş ve kariyeriniz, prestijiniz ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınız, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileriniz alanlarında kendini gösterecektir. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu transiti iyi değerlendirilebilirseniz tüm bu konularla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Üstlerinizle olumlu ilişkileriniz  sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdir. Bazılarınız  bu süreçte evlenebilir, bazılarınız nişanlanabilir. Kimileriniz hayatındaki etkin kadın figürlerinden fayda görebilir.20 Ağustos’ta  Uranüs geri hareketi Boğa burcunda aşk ve yaratıcılık konularında  özgürlüğünüzü ve  özgürleşmek için neleri doğru yapıp yapmadığınızı sorgulamanın, özgürleşmek için attığınız adımların veya kullandığınız gereçlerin ne kadar doğru olup olmadığını sorgulayacaksınız. Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan çocuklarla, aşk ilişkileri ile ilgili  durumlar  söz konusu olabilir. 22 Ağustos’ta  Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız 2.evinizde  parasal konularla ilgili  bir takım konular açığa çıkabilir, farkındalıklarınız artabilir,  para kazanma konuları ile ilgili bazı kriz ve sonlanmalara neden olabilir. Dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına da açık olacağız özellikle yakın çevrenizdeki arkadaşlar, komşular, akrabalar, kardeşlerle olan  ilişkilerinize dikkat etmelisiniz bu konularda aldanmalar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkarken dikkatli olmalısınız, ticari işlerinizde daha özenle adımlar atmanız gerekebilir.  Bu dolunay aslında Jüpiteryen bir dolunay olduğu için tüm bunları abartabilir ama parasal konularda da fırsatlar ve şanslar da  verebilir. 
KOVA
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile işinizi tanıtmak, dış ticaret yapmak, yabancılarla irtibata geçmek, uzak akrabalarınızla iletişim kurmak, seyahatler, eğitimler, yazmak ve yayımlamak gibi konularda olumlu etkiler alırsınız ve bu konular da şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Uyumlu ve anlaşmacı olmak size bu konularda fayda sağlayabilir. Uzak yerlerde olmaktan zevk alırsınız. Seyahati de içeren bir tatil için iyi bir zaman. 19 Ağustos’ da özellikle parasal değerler, finansal varlığınız, gelir gider durumunuz ve ailevi meseleler ile ilgili konularda fikirlerinizi vücuda getirmenin, aktivasyon almanın zamanı gelmiş demektir. Bu konularda düşündükleriniz ve zihninizde olgunlaştırdığınız fikirleriniz doğrultusunda yeni projeler üretebilir ve bunları hayata geçirebilirsiniz. 20 Ağustos’ta  Uranüs boğa burcunda, retro hareketine başlıyor, özellikle ailevi konularda, hayatta durduğunuz yerle ve yerleşimle ilgili konularda sık sık sorgulama halinde olabilirsiniz. Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan durumlar söz konusu olabilir ve bu değişimler hayatınızı, ailevi, yapınızı, hayata bakış açınızı ve motivasyonlarınızı etkileyecektir. 22 Ağustos  Pazar günü Kova Dolunayı ile dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Dış görünüşünüz, hayattaki motivasyonlarınız, sağlığınız, kimliğiniz ve ilişkilerinizle ilgili konular da gündemleriniz olabilir veya netleşen ve tamamlanan durumlar olabilir. Önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeminize gelebilir.
 BALIK
Pazartesi günü Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönem olabilir. Kiminiz  bu zamana kadar tahsil edemediğiniz  alacaklarını tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev  eşinizin  finansal durumunu da gösterdiği için, eşinizin  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerlerde artış gösterebilir. Miras beklentiniz varsa  olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu dönem, gerek maddi, gerekse manevi anlamda destek alabileceğiniz bir dönemdir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur. Bazılarınız ise   Venüs bölgeleriyle ilgili operasyon  geçirebilir ; genital bölgeler, yumurtalıklar, böbrekler gibi.20 Ağustos’ta  Uranüs geri hareketine başlıyor bu dönemde en çok da  yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve ticari  konularda ve kısa eğitimlerle  ilgili konularda “neden” sorusunu kendinize sık sık soracaksınız . Hayatınızda öngörülmeyen, aniden, birden ortaya çıkan kardeşler, yakın çevre veya ticari durumlar ve kısa seyahatler ile  ilgili durumlar söz konusu olabilir. 22 Ağustos’ta  Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız ve   dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız. Bu süreçte, yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Her türlü günlük faaliyetle çok meşguldünüz, işinize ve rutinlerinizle yorulmuş olabilir ve hayatınızı biraz durgunlukla dengelemenin zamanı  gelmiş olabilir. Bu Dolunay ile  derinlerden, içsel  kaynaklı  sorunlar gün ışığına çıkabilir, gizli veya özel bir mesele ortaya çıkabilir, bir sağlık meselesi ortaya çıkabilir veya bir iş projesi doruğa ulaşabilir. Fakat  her türlü ilişkilerinizde aldanmalar, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.