• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

URANÜS BOĞA BURCUNDA GERİ HAREKETİNE  BAŞLIYOR 
“DEĞİŞİME EN DİRENDİĞİNİZ ŞEYLER, DEĞİŞTİRMEYE EN ÇOK İHTİYACINIZ OLAN ŞEYLERDİR.”
                                                                                                                        LOUSIE HAY
21 Ağustos 2021 -18 Ocak 2022  tarihlerinde değişimin, sürpriz gelişmelerin , sarsıcı etkilerin yaratıcı  gezegeni Uranüs  geri harekette olacak. Uranüs geri hareketinin  etkilerini  yavaş ve zamana yayılarak hissedeceğiz, içsel değişimimizi  bilinçaltı alanında yaşayacağız.  Bu  süreçte  değişmesi gereken bizler olacağız, Uranüs enerjisi, geçmişin bağlarını kopararak  bizi dünyayı bambaşka bir perspektiften deneyimlemeye çağırıyor. Uranüs geri hareketini nasıl  deneyimleyeceğimize bakacak olursak;
Ruhumuzun özgürce akmasına izin vereceğiz, aklımızın hapsolmasına izin vermeyeceğiz,
Yeniden düşünmeye , yeniden merak etmeye başlayacağız,
Başkasının hayatını yaşamayı değil , gerçekten olmak istediğimiz kişi olmayı deneyimleyerek kendi hayatımızı yaşamayı seçebiliriz.
Hayatımızı tamamen değiştirme arzusunda olabilir, memnun olmadığımız  işimizi değiştirebilir,  bizi memnun etmeyen ilişkilerimizi sonlandırabiliriz. Ne yapmamız  gerekiyorsa yapıp, hayatımızda yolunda gitmeyenleri değiştirerek   yolumuza devam etme arzusunda olabiliriz.
Sezgilerimiz, psişik yeteneklerimiz artabilir, aydınlanmalar yaşayabiliriz.
Duygusal patlamalar söz konusu olabilir.
İmkansız gibi görünen durumlar kendiliğinden çözülmeye başlayabilir nasıl olduğuna şaşırıp kalabiliriz.
Boğa, Aslan, Akrep veya Kova'da 14°'de kişisel gezegenleriniz veya açı yapan gezegenleriniz  varsa, geri giden Uranüs size ani değişiklikler getirebilir. Fakat değişim ne kadar yıkıcı olursa olsun, Uranüs'ün yalnızca sizin en yüksek iyiliğiniz için çalıştığını unutmayın. Bu enerjinin herkesin hayatında istediği sürpriz olumlu gelişmelere fırsat vermesi dileği ile sevgiler.
Burçlarınıza göre hangi konularda değişim  yaşayacağınızı öğrenmek isterseniz www.astrodanismanlik.com Ağustos ayı burç yorumlarında sizin için yazdık. Keyifli okumalar.