• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

19 08 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, güne Ay Oğlak kalitesi ile başlıyoruz bu etki ile daha çalışkan ve daha sorumluk sahibi ve disiplinli bir şekilde yapacağımız işlere odaklıyız.
06:27 Merkür ve Mars  Başak burcunda  tam kavuşumda aklımız, fikirlerimiz aksiyon halinde harekete geçiyor ve mükemmel bir enerji veriyor  ticari konular, eğitim ve iletişim konularında projeleriniz varsa ve biraz da risk alma kapasiteniz varsa iyi değerlendirebilirsiniz. 2-3 gün sürecek  bu süreçte aynı zamanda da gergin bir enerji olduğundan tartışmalar söz konusu olabilir, kazalara yatkınlık olabilir.  Olumlu anlamda ise çok fazla entelektüel zihinsel bir enerji vereceğinden çok iyi planlanarak yapılan işlerde başarı verebilir. Ay da bu kavuşuma olumlu etkiler gönderiyor daha ne olsun yeni fikirlerinizi, projelerinizi sunma zamanı.
09:58’de Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji de sıra dışı, herkesten farklı fikir ve düşüncelerinizi ve görüşlerinizi ortay koymak için size sürpriz gelişmelere açık bir etki veriyor olacak .Gün genelinde tüm bu olumlu etkileri iyi değerlendirirseniz yapmayı planladığınız şeylerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
22:59 Ay kontağı bu kez hayallerimizi ve ideallerimizi anlatan Neptün gezegeni ile olacak bu olumlu kontağı  hayallerinizi gerçekleştirecek destekleri  yaratıcılığınızı kullanarak bulabileceğinizi anlatmakta aynı zamanda bu etki ile  manevi anlamda da rahatlayacağımız  ruhani olarak destek göreceğimiz de aşikar. Bu güzel günü iyi değerlendirmeniz dileği ile, sevgiler.