• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

21 08 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar , Ay Oğlak burcuda hareket etmeye devam ediyor biraz ketum biraz karamsar ruh halinde olabiliriz ama hep hedefe odaklı ve çalışkan, sorumluluk bilincinde olduğumuz bir gündeyiz. Zorlu engelleri aşma zamanı çünkü bunun için yeterince, sabır ve disiplinimiz var, canlar. Sağlık açısından dizler, dişler, kemiklerle ilgili gündemlerimiz de olabilir.
02:55 Ay ve Satürn kavuşumda bu kavuşum Ay için hayırlı bir kavuşum değil arkadaşlar düşünsenize düşmanınızla yan yanasınız hem de düşmanın alanında o yüzden gece geç saatlerde ve sabaha yansıyacak olan bu enerjinin farkında olalım. Kimselere bulaşmadan duygusal gerginliğimizi kendi sevdiğimiz aktivitelerle üzerimizden atmaya çalışıp sakin kalalım bunu  için “Ya  Halim” esmasını öğlen saatlerine kadar aklınıza geldikçe çekebilirsiniz.
09:01 Ay Kiron destek veren enerjisi ile ilişkilerde birbirimizi cesaretlendirip , yaratıcılığımızı ortaya çıkaracak aktiviteler içinde olabiliriz.
13:11 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerji akışı ile  ilişkileri sabitleştirmek zordur; sürpriz ve hızlı gelişmeler, beklenmedik başlangıç veya bitişler olasıdır. Bu etki ile duygularımızı agresifçe ve aceleci bir biçimde ortaya koyabiliriz ayrıca istenmedik veya beklenenden önce yer değiştirmeler, çevreden kopuş deneyimlenebilir.  Ayrıca Ay sağlıkla da ilişkili olduğundan, bazı beklenmedik sağlık sorunları oluşabilir. Özellikle yeme içme tarzının gözden geçirilmesi ve  mideye dikkat edilmesi  gereken bir  süreçtir, belki öğle yemeğinde daha hafif mideyi yormayan bir beslenme tercih ederseniz sorun yaşamayabilirsiniz. Sevgiler.