• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

23-29  AĞUSTOS HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar haftaya Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile başlıyoruz ve gökyüzünde Başak sezonu başlıyor odak noktamız ; çalışmak, üretmek ,detaylarla ilgilenmek olacak bu arada sevgili Başaklar  doğum gününüz kutlu olsun. Ay Çarşamba gününe kadar Balık burcunda olacak bu yüzden bu haftaya daha empatik, duygusal ve hassas başlıyoruz. Çarşamba gününe Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz daha girişken , gözü kara ve enerjik  bir atmosferde olacağız. Merkür ve Neptün arasındaki karşıtlık kesinleşeceğinden bugün daha dikkatli olmalı , önemli kararlar vermemeliyiz, duygular ve mantığımız çelişki içinde olabilir, aldanma, aldatılma enerjileri  olabilir. Perşembe günü Venüs ve Kiron karşıtlığı ilişkilerde ve maddi konularda yaralanmalara sebep olabilir. Aynı gün Merkür ve Plüton uyumlu açısı kesinleşiyor, yeni şeyler öğrenmeye daha açık olacağımız, düşüncelerimizin  yeniden yapılanacağı, eski düşüncelerimizi yeni düşüncelerle değiştirerek  zihinsel kalıplarımızı  kırabilir, kendimizi  dönüştürebiliriz.  Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor ve Pazar akşamına kadar Boğa enerjisinin etkisi altında olacağız, daha keyfimize, yemeğe içmeye düşkün ve doğa ile iç içe olmak isteyeceğimiz bir süreçte olacağız. Bu hafta burçlara neler getirecek ?
KOÇ
Sevgili Koçlar haftaya biraz içe kapanık ve yalnız kalma arzusu ve enerjisiz başlıyorlar fakat Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile çok çalışmak durumda kaldığınız bir süreç olacaktır. Daha önceden ihmal ettiğiniz tüm konular önünüze gelebilir ve bu sorunları çözmek için vakit harcayabilirsiniz. Bu dönem de işlerinizi yapmak konusunda başkalarına bağımlı olabilirsiniz, hatta kendi işinizin patronu bile olsanız yapacağınız işler başkaları tarafında size dikte edilebilir. Diğer yandan sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Bu dönem özellikle de 22 Ağustos  Kova dolunayı sırasında Merkür Mars kavuşumunun Neptün ile karşıtlığı ile sağlığınıza çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Ayrıca  hayallerinizin günlük akışınızla , rutinlerinizle  uymadığının daha fazla farkına varıp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu hafta  Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu enerjinin etkisi ile  ilişkisi olanlar sorunlarını çözebilir, yeni ilişkisi olanlar ise istikrarlı ve sağlam bir ilişkiye doğru gidiyor olabilirler. Çarşamba günü  Ay  Koç’a sizin yükseleninizde hareket edeceği çin daha enerjik olabilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor, maddi konularda kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğalar, bu haftaya sosyal bir şekilde başlıyorsunuz , arkadaşlar ve sosyal gruplar içinde olacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile  yaklaşık 1 aylık süreçte odak noktanız çocuklar, yaratıcı çalışmalar, hobileriniz, eğlenmek olacaktır.  Yaratımlarınızla, aşk ilişkilerinizle, çocuklarınızla ve hobilerinizle her zamankinden daha fazla ilgilenebileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Yılın  eğlenmeye, romantizmin tadını çıkarmaya ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmeye odaklanacağınız ; spor yapmak, hobilerinizle ilgilenmek için yılın en güzel zamanı, tadını çıkarın sevgili Boğalar. Fakat 22 Ağustos  Kova dolunayı sırasında Merkür Mars kavuşumunun Neptün ile karşıtlığının etkisi devam ettiği için  tüm bu saydığımız konularla ilgili yanılgılar , aldanmalar, hayal kırıklıklarına karşı da dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü Ay Koç burcunda kendinizi biraz bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bu hafta  Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu enerjinin etkisi ile kariyer alanınızda ve çalışma hayatınızdaki kadın figürleri ile olan ilişkilerinizde daha güzel enerjiler var eğer bir ilişkiniz varsa ailenizle tanıştırmak için iyi bir hafta. Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor ve hafta sonuna kadar sizin yükseleninizde olacak, kendinize bakım yaptırmak , keyif yapmak için iyi bir süreçte olacaksınız.
 
 
İKİZLER
Sevgili İkizler bu haftaya kariyer konuları , geleceğinizi ilgilendiren konularla başlıyorsunuz. Güneş Pazartesi günü Başak burcuna geçiyor, odak noktanız ailevi konulara, aile hayatınıza, ailevi ilişkilere ve evinizle ilgili konulara kayacaktır. Ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir özellikle de sağlıkları ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için ev değişikliği ve yer değişikliği söz konusu olabilir. Fakat 22 Ağustos  Kova dolunayı sırasında Merkür Mars kavuşumunun Neptün ile karşıtlığının etkisi devam ettiği için  yabancılar, yabancılarla yapılan işler, uzak yerlere seyahatler, dış ticaret, eğitim, yayımcılık, medya , pazarlama ve tanıtım konularında daha dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü Ay Koç burcunda daha fazla sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınızla birlikte olacağınız birkaç gün sizi bekliyor olacak. Bu hafta  Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu enerjinin etkisi ile uzaklara veya yurtdışına yapacağınız seyahatlerde birisi ile tanışabilir, yeni bir aşk başlayabilir sevgili İkizler ya da süregelen ilişkiniz varsa istikrar sağlamanız mümkün olabilir. Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor , hafta sonuna kadar kendinizi biraz daha bitkin hissedebilirsiniz, yalnız kalmak isteyebilir, içsel anlamda duygusal pillerinizi şarj etmek isteyebilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler bu hafta gündeminizde yabancı yerler, yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, hayata bakış açınızı sorgulama, hukuksal işler eşinizin akrabaları ile ilgili konular olabilir. Pazartesi Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 aylık süreçte  yakın çevrenizi anlamak ve uyum sağlamak  odak noktanız olacaktır.  Kardeşler, komşular, yakın akrabalar, arkadaşlar ve iş arkadaşları bu süreçte hayatınızda normalden daha önemli bir rol oynayabilir. Fikirlerinizi ifade etme ve iletme yeteneği  bu dönemde  sizin için son derece önemlidir. Bilimsel veya teknik olsun, yeni şeyleri araştırmaya  da hevesli olursunuz. Bu hafta da etkisini sürdürecek olan Merkür Mars kavuşumunun  Neptün’e karşıt açısı ile özellikle  Çarşamba günü dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına , belirsizliklere açık olacağız. Bir müşteriyi veya gelir kaynağını kaybedebilirsiniz; bir ortak,  veya yakınınızdaki bir başkası nedeniyle bir ödemeyi tamamlayabilir, borcunuzu ödeyebilir veya alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz ama dikkat etmeniz gerekebilir. Venüs ve Satürn uyumlu açısı nafaka ve miras , kredi beklentisi olan Yengeçler olumlu sonuçlar elde edebilir. Çarşamba günü Ay Koç burcunda kariyer konuları, hedeflerinizle ilgili spontane durumlar ortaya çıkabilir, risk almak gerekebilir ama dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor , hafta sonuna kadar arkadaşlarınızla birlikte olmak çeşitli organizasyonlara , davetlere katılmak için iyi bir süreçte olacaksınız.
ASLAN
Sevgili Aslanlar, bu hafta gündeminizde vergiler, prim, sigorta, başkalarından gelen kaynaklarla ilgili gelirlerinizle ilgili konular, ödemeler, gecikmiş borçlar  olacak ve bunlar biraz canınızı sıkabilir, bazılarınız hastalıklarla ilgili gündemler yaşayabilirsiniz.  Pazartesi Güneş Başak burcuna  geçiyor finansal konular gündeminizi meşgul edecektir. Bütçenizi  idare edebilmek, yatırımlarınızı doğru yönlendirebilmek odak noktanızda olacaktır. Becerileriniz insanlar tarafından fark edilebilir ve hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek alabilirsiniz. Bu dönemin en önemli vurgusu, başkalarından gelen gelirler yerine kendi gelirlerinize ve kendi yeteneklerinizle nasıl gelir elde edebileceğinize odaklanmanız olacaktır. Bu hafta da etkisini sürdürecek olan Merkür Mars kavuşumunun  Neptün’e karşıt açısı ile özellikle  Çarşamba günü  parasal konularda , ortaklaşa parasal konularda aldanmaya, aldatılmaya, dolandırıcılığa açık olacağınız bu dönemde dikkatli olmalısınız. Kredi almak gibi borçlanmak ya da borç vermek gibi konularda  da kandırılmadığınıza emin olarak hareket etmelisiniz bazılarınızın ise hiç beklenmedik borçları ortaya çıkabilir. Çarşamba günü Ay Koç burcunda seyahatler, yurt dışı konuları, yabancılarla yapılan işlerle ilgili gündemleriniz olabilir. Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor , hafta sonuna kadar kariyeriniz ve ebeveynlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir, kendi liderliğinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Venüs ve Satürn uyumlu enerjisi ise  ilişkilerinizde daha rahatlayacağınız , sorunların çözüleceği ve ilişkilerinizin güçleneceğini haber veriyor.
BAŞAK
Sevgili Başaklar, doğum gününüz kutlu olsun her şey istediğiniz gibi olsun. Haftaya Ay Balık enerjisi ile başlıyoruz,  her türlü ikili  ilişkiler gündeminizde olacak ve bu konularla ilgili sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Pazartesi günü Güneş sizin yükseleninizde olacak sizlerin 1 ay boyunca parlama zamanınız sevgili Başaklar bu süreçte  fiziksel enerjiniz  artmaya başlayabilir, kendinize  olan güveniniz artabilir. Otoritenizi  daha belirgin bir şekilde ortaya koyabilir , kendinizi başkalarına daha güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yeteneklerinizi  iyi kullanabilme, koşulları yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize  toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme daha yüksek olacağından yeni girişimlerde bulunma ve başarılı olma şansı yüksek olabilir .Bu dönemde görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz, giyim veya saç stilinizle  her zamankinden daha fazla dikkat çekmek isteyebilir  spot ışığında olmayı herkesin dikkatini çekmeyi arzu edebilirsiniz.  Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için iyi bir zamandır, değerlendirin  sevgili Başaklar. Bu hafta da etkisini sürdürecek olan Merkür Mars kavuşumunun  Neptün’e karşıt açısı ile özellikle  Çarşamba günü  her türlü ikili  ilişkilerle ilgili konularda aldanmalara, yanılgılara ve belirsizliklere açık olacağınız zamanlar , dikkatli olmanızda fayda vardır. Önemli kararlar almamanız da sizin için iyi olabilir. Çarşamba günü Ay Koç burcunda başkalarından gelen kaynaklar, miras, nafaka gibi konularla ilgili , vergi, sigorta, kredi borçları, ödemlerle ilgili gündemleriniz olabilir. Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor , hafta sonuna kadar seyahat etmek, akademik çalışmalar, yabancılarla yapılan işlerle ilgili ya da hukuksal konularla ilgili gündemleriniz olabilir. Venüs ve Satürn uyumlu enerjisi ise  çalışma hayatınızla ilgili maddi konularda istikrarlı bir gelir elde edeceğinizin habercisi olabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler hafta Ay  Balık enerjisi ile başlıyor çalışma hayatınız ve günlük rutin işler , sağlığınız evcil hayvanlarınız varsa gündeminizi oluşturacak. Güneş Pazartesi Başak burcuna giriyor yaklaşık 1 aylık süreçte geçmiş bir senenin değerlendirmesini  veya  yeni girişimler için hazırlıklar yapabilirsiniz. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmekte, meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmekte fayda olacaktır. Bu dönem sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğundan bu dönemi dinlenerek geçirmeniz uygun olacaktır. Bu hafta da etkisini sürdürecek olan Merkür Mars kavuşumunun  Neptün’e karşıt açısı ile özellikle  Çarşamba günü  ise sağlıkla ilgili konularda belirsizlik yaşayacağınız , yanılgılara açık bir etki altında olacaksınız. Çarşamba günü Ay Koç burcunda her türlü ilişkilerimizle ilgili konularda harekete geçebiliriz , Venüs ve Satürn uyumlu enerjisinin etkisi ile de ikili ilişkilerde sorun varsa çözülebilir.   Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiyor vergi, sigorta, başkalarından gelen kaynaklarla ilgili, miras, nafaka ve ödemelerle ilgili gündeminiz olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta Ay Balık enerjisi ile başlıyor gündeminizde çocuklar, aşk ilişkileri, hobiler ve sporla ilgili konular olabilir. Pazartesi günü Güneş Başak burcuna giriyor yaklaşık 1 aylık süreçte geçiyor   sosyal alanda hareketli bir dönem başlıyor sevgili Akrepler  etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artabilir, genel anlamda size destek veren, güç kazandıran bir eti altında olacaksınız.  Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz çünkü bu dönemde  tanışacağınız  kişilerden fayda görebilirsiniz hatta gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir. Bu hafta da etkisini sürdürecek olan Merkür Mars kavuşumunun  Neptün’e karşıt açısı ile özellikle  Çarşamba günü aşk ilişkilerinde hislerinizde yanılabilirsiniz  , yaratıcılığınız, hobileriniz, spor aktiviteleriniz, borsa ve spekülasyon içeren işlerinizde  ve çocuklarla ilgili konularda  işler istediğiniz gibi gitmeyebilir, aldanmalar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Ay Koç burcunda günlük rutin işler, çalışma hayatınız, sağlık konuları gündeminizde olabilir. Cuma günü Ay Boğa burcunda  ikili ilişkiler gündeminizde olacak, daha romantik ve özel ilişkilerinizde Venüs Satürn uyumlu enerjisinin de etkisi ile  ilişkilerinizin sorunlarının çözümlenmesi söz konusu olabilir.
YAY
Sevgili Yaylar, hafta Ay Balık enerjisi ile başlıyor, aileniz ve eviniz ve onların sağlığı, güvenliği önem kazanabilir. Bazılarınız evini yeniden düzenleyebilirsiniz. Pazartesi günü Güneş Başak burcuna geçiyor ve kariyer ,iş, statü alanınızda Güneş parlıyor olacak ama aynı zamanda Merkür Neptün karşıtlığı bu hafta da etkisini sürdüreceği için ev ve kariyer iş alanlarınızda bir takım sıkıntılar söz konusu olabilir, bir türlü dengeyi tutturamayacağınız bir hafta olabilir, bu konularda yanılgılar, aldanmalar , belirsizlikler söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Koç burcunda çocuklar, aşk ilişkileri, hobileriniz, hayattan keyif alma ,spor aktiviteleri gündeminizde olabilir bazılarınız okul açılacağı için çocuklarınızla okul alışverişi yapabilirsiniz. Cuma günü Ay Boğa burcunda  hafta sonuna kadar etkisini sürdürecek, çalışma hayatınız günlük rutin işleriniz ve sağlığınızla ilgili konular önem kazanabilir. Venüs ve Satürn uyumlu enerjisi ise yakın çevre ve akrabalar, kardeşlerle birlikte yapılacak işleri anlatabilir, planlar  yapabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar haftaya Ay Balık burcunda başlıyorsunuz , yakın çevre , kardeşler, akrabalar, kuzenler ile ilgili konular ve onlarla iletişiminiz gündeminizde olacak. Pazartesi günü Güneş Başak  burcuna geçiyor yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminde önemli yer tutabilir.  Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. İşinizi  büyütmek isteyebilir ve bu  dönemde uluslararası piyasalara açılmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.  Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Fakat bu hafta da etkisini sürdürecek olan Merkür Mars kavuşumunun  Neptün’e karşıt açısı ile özellikle  Çarşamba günü eğitim, iletişim, yakınlarla diyaloğunuz, yabancılarla yapılan işler, ticari konular, kardeşler, yakın çevre konularında yanılgılar, belirsizlikler, aldanmalar ve aldatılmalar söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Koç burcunda ailevi konular, ev ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Venüs ve Satürn uyumlu enerjisi ile kariyer konularında maddi gelirlerde olumlu artışlar olabilir, kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Cuma günü Ay Boğa burcunda olacak hafta sonuna kadar aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konular, hobiler ve sportif faaliyetleriniz gündeminizde olacak.
KOVA
Sevgili Kovalar haftaya Ay Balık etkisi ile başlıyorsunuz, maddi konular gündeminizde olacak. Pazartesi günü Güneş Başak burcuna geçiyor odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Bu alanda Merkür ve Mars kavuşumunun Neptün ile karşıt açısı ile maddi konularda kandırılmaya , aldatılmaya müsait bir durum söz konusu ve gelir-gider konularında da belirsizliker olabilir. Çarşamba günü ise Ay Koç burcunda olacak ve yakın çevre, kardeşler, akrabalar gündeminizde olacak. Cuma gününden hafta sonuna kadar Ay Boğa burcunda olacak ve sizler evinizde daha fazla vakit geçirmek ve ailenizle birlikte olmak isteyeceksiniz, bundan keyif alacaksınız. Venüs ve Satürn uyumlu enerjisi ile başkalarından maddi ve manevi destek alabilirsiniz. Ayrıca aşk- meşk konularında olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.
BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta kararlarınız, kendi kişisel bakımınız , sağlığınız ve ilişkilerinizin önem taşıdığı bir hafta olacak. Güneş Pazartesi günü Güneş Başak burcunda olacak ve sizlerin her türlü ikili ilişkilerinizin odak noktası olacağı bir aylık bir süreçte olacaksınız.  Ortaklaşa işler, evlilik, nişan , sözlenme, taşınma  durumları olabilir fakat buradaki Merkür’ün yükseleninizdeki Neptün’e karşıt açısı ile her türlü ikili ilişkilerinizde aldanmalar, yanılgılar ve belirsizlikler olabilir, dikkatli olmanızda fayda vardır. Çarşamba günü Ay Koç burcunda olacak ve birkaç gün inzivaya çekilmek yalnız kalmak isteyebilirsiniz bu süreçte ruhani ve spritüel konularda çalışmalar yapmak iyi gelebilir. Çarşamba günü ayrıca ödemeler söz konusu olabilir, sözleşmeler ve iş anlaşmaları konularında güzel etkiler olabilir. Cuma ve hafta sonu Ay Boğa burcunda olacak yakın çevre, akrabalar ve kardeşlerle olan iletişiminizde artış olabilir, onlarla haberleşebilir veya görüşmek isteyebilirsiniz. Venüs ve Satürn uyumlu açısı ise ruhsal çalışmalar yapmak , hayalini kurduğunuz ortak gelirlerden kazanç elde etmek açısından olumlu etkiler altında olabileceğinizin habercisi olabilir.