• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

24 08 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, güne Ay Balık enerjisi ile başlıyoruz, diğer günlere nazaran daha dingin, huzurlu ve kolaylıkla içimize dönebileceğimizden meditatif çalışmalar için uygun bir gündeyiz, dua etmek, meditasyon yapmak gibi. Günün diğer mesajlarına bakarsak;
07:49 Ay ve Neptün kavuşumu ile manevi ve ruhsal anlamda çalışmalar yapmak ve yaratıcılığımızı ortaya koymak için güzel bir zaman diliminde olacağız.
12:12 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu enerjiler duygusal anlamda daha derin olacağımızı ve karizmanızı güçlü bir şekilde ortaya koyacağınızı anlatır. Bu süreçte  incinirseniz  her zamankinden daha fazla etkilenebilirsiniz.
Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor 12:12-21:56 saatlerinde fazla  süreliğine boşluğa giriyor. Bu saatler arasında girişeceğiniz ve başlayacağınız işler sürüncemede kalabilir, sonuçsuz olabilir en iyisi bu zaman aralığını eksik olan tamamlanmamış işleriniz için kullanın eğer yarım kalan bir işiniz yoksa, dua, meditasyon ve benzeri çalışmalar yapmak için güzeldir bunları yapamayanlar ise kendilerine keyifli molalar verebilir dinlenmeyi tercih edebilir.
21:56 Ay Koç burcuna geçiyor duygusal anlamda dene yakalamamızın biraz zor olacağı 2,5 gün olacak, tepkilerimizi direkt bir şekilde ortaya koyabilir, çabuk öfkelenebiliriz neyse ki öfkemiz çabuk geçer canlar. Cesur ve girişken bir yapıda da olacağımız ve risk almaya yatkın olacağımız bir süreçte de olacağımızdan önceden yapmaya cesaret edemediğimiz şeyleri yapmak için ideal zamanlardır. Sağlık açısında ise, migren atakları, sinüs ağrıları, baş ağrıları olabilir. Erkeklerde sağ göz, kadınlarda ise sol gözlerinde problemler olabilir. Yüksek ateş ve diş problemleri de olabilir. Sevgiler.