• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

26 08 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor, harekete geçmek veya yeni bir şey başlatmak isteyeceğimiz, bağımsızlığımızın bizim için daha önemli olduğu zamanlardayız, günün mesajlarına bakacak olursak;
16:24 Venüs ve Kiron karşıt açıda olacaklar aşk ilişkileriniz veya her türlü ikili ilişkilerde sevginizden şüphe eden bir partneriniz  olabilir ve siz ne kadar sevginizi  kanıtlamaya uğraşırsanız uğraşın  bu çabanın ne kadar sonuçsuz olduğunun farkına varabilirsiniz.  İlişkilerinizde yaralanma söz konusu olabilir. Bazılarınız, sağlıksız ve yıkıcı olan değerlerini kanıtlama ihtiyacı hissettikleri yeni bir ilişkiye kapılabilirler. Aynı zamanda bu etki ile  kimin sevgisinin gerçek olduğunu ve kimin yeterince güçlü olmadığını da görebiliriz.
17:23 Merkür Plüton üçgeni kesinleşiyor etkilerini birkaç gün daha hissedeceğiz beynimiz bu etki altında çok güçlüdür ve zihinsel düzeyde nüfuz etme gücü verir. Bu, satış işlerinde, münazaralarda, pazarlıklarda veya iş ya da ev , araba gibi büyük satın alımlarda elverişli anlaşmaların müzakere edilmesinde uygulanabilir. Ayrıca ,başkaları üzerinde derin bir etkiye sahip olabileceğiniz gibi, bir fikir, plan aracılığıyla sizi derinden etkileyen biriyle tanışabilirsiniz veya bu, karmik bir dostluğun veya başarılı bir ortaklığın başlangıcı olabilir.
21:02 Ay ve Plüton arasındaki kare açı derinlerde gömülü duygularımızı açığa çıkarırken zorlayıcı ve yıkıcı davranışlara yol açabilir. Bu kadar yoğun duygu ve tepkileri kontrol etmek zor olsa da aslında onları bilinçaltımızdan çıkarmak şifa vericidir. Aynı zamanda aile veya partnerlerle duygusal güç mücadeleleri mümkündür .Bugün ilişkilere dikkat etmeniz ve yara almamanız dileği ile  sevgiler.