• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

MERKÜR TERAZİ BURCUNDA 30 AĞUSTOS- 6 KASIM 2021
Merkür iletişim ve aklın gezegeni nazik, adil, sanatsal özellikleri olan  ve diplomasiyi ifade eden Terazi burcunda seyahatine başlıyor bu seyahatindeyken geri hareketten önceki durağan hali , geri hareketi ve ileri harekete geçmek üzere durağan hallerini yaşayacağız ve bu yüzden uzun süre Terazi burcunda kalacak. Terazi hava elementi burcu olduğundan Merkür hava elementinde  zekasını pazarlama, ticaret , satış, sanatsal çalışmalar  ve  maddi konular alanında kullanmayı sever.  Terazi burcu sanatla da ilgili olduğundan Merkür burada iken , mimar arkadaşlar , sanatçılar,  dizayn kabiliyetleri ile   moda ve dekorasyon alanlarında başarılı işlere imza atabilirler. Diğer genel etkilerine baktığımızda  bu süreçte ;
 Eleştiriye açık düşünce ve ifade tarzımız olabilir, iletişimimizde ince, zarif, uyumu amaçlayan, etkileyici, çekici, diplomatik , uzlaşmacı tavırlar sergileyebiliriz. 
Terazi burcunun kararsız yapısı Merkür’ün de bu alanda olmasıyla herhangi bir konuda, ticari işlerde, eğitimle ilgili konularda bizim zor karar vermemize sebep olabilir
İnsanlara karşı uyumlu davranmaya  meyilli olacağımızdan zaman zaman  iletişimde gerçek düşüncelerimizi  yansıtmayabiliriz.  
Bu dönemde çatışmaya girmekten hoşlanmayacağımız için , başkalarının düşüncelerini beğenmesek de  beğenmiş gibi yapabilir, uyum adına pembe yalanlar söyleyebiliriz.
Kırıcı olmak istemeyeceğimiz , yapıcı olmayı, insanların olumlu yönlerini ortaya çıkarmayı tercih edeceğimiz bir süreçte olacağız.  
Kimilerimiz bu etki ile her işe atlayabilir, bunu da yaparım onu da yaparım edası ile dolaşırken  , bu mu o mu derken şaşırabilirler , farkında olalım.
Bu etki ile  insanlar arası uyum sağlamada, arabuluculuk konularında başarılı olmamıza rağmen kendi dengemizi çabuk bozabiliriz.
O kadar kibar ve nazik olacağız ki karşımızdaki kişiler bize hayır diyemeyecek, aranılan bir kişi olabiliriz.  
Bu geçisin  burçlar üzerindeki etkilerini www.astrodanismanlik.com  sitesinden Ağustos ayı  burç yorumlarından okuyabilirsiniz, sevgiler.