• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

30 AĞUSTOS- 5 EYLÜL HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay İkizler burcu ile  iletişim , eğitim ile ilgili  konuların gündemimizi meşgul edeceği bol sohbetli, bol dedikodulu başlıyoruz. Pazartesi  günü sabah saatlerinde Merkür Terazi burcunda seyahatine başlıyor, iletişimimizde ince, zarif, uyumu amaçlayan, etkileyici, çekici, diplomatik , uzlaşmacı tavırlar içinde olacağımız bir sürece giriyor olacağız.
1 Eylül Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda olacak ve gündemimizde ev, yuva, aile ve ebeveynlerle ilgili konular gündemimizde olacak. 2 Eylül Perşembe günü ise Mars ve Neptün arasındaki karşıt açı bizi yanıltıcı, aldatıcı, kişiler ve durumlarla karşılaştırabilir. Bu süreçte  bağışıklık sistemimiz  zayıflayabilir; buna bağlı olarak alerjik durumlar oluşabilir. Dikkatsizlikten, dalgınlıktan kaynaklanan kazalar, sakarlıklar görülebilir. Kararlara riayet etmekte, kendimizi yönlendirmekte sorunlar, iş ve girişimlerde yanılgılar, yanlış yönlendirilmeler, aldanmalar, sahtekarlıklar söz konusu olabilir, farkında olalım, canlar. 3 Eylül Cuma günü Ay Aslan burcu seyahatine başlayacak yaratıcılığımızı göstermek , yetkin olmak, yönetmek ve organize olmak isteyeceğimiz bir süreçte olacağız.
Haftanın en güzel günü 5 Eylül Pazar günü , Merkür ve Satürn arasındaki uyumlu enerji ile hedeflerimizi gerçekleştirmek için kalıcı ve sağlam adımlar atabilir, etrafımızdaki bizden hem yaşça büyük hem de deneyimi bizden fazla olan kişilerden de destek alabiliriz. Burçlara göre bu hafta nasıl geçecek ona bakacak olursak;
KOÇ
Haftaya Ay İkizler burcu seyahati ile başlıyorsunuz sevgili Koçlar , Çarşamba gününe kadar  yakın çevre kardeşler ile iletişiminiz daha fazla olabilir, kısa seyahatler yapabilir, kısa seminerlere katılabilirsiniz.  Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca     iletişim becerileriniz, düşünceleriniz ve zihniniz  ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında olacaktır. Bu süreçte  önemli anlaşmalar gündeme gelebilir, bu anlaşmalar veya sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya ev alım-satım ile ilgili de olabilir. İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, uzlaşma sağlamak önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak bu süreçte daha kolay olabilir. Ortak işlere girmek, birlikte seyahate çıkmak açısından da iyi bir zamanda olacaksınız. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda gündeminiz Cuma gününe kadar anne, ailevi konular, ev ile ilgili konular olabilir, geçmiş konular gündeme gelebilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte sağlığınıza dikkat etmekte fayda vardır, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda günlük rutin işlerinizde , çalışma hayatınızda dikkatsizlikten ve dalgınlıktan kaynaklanan kazalar, sakarlıklar olabilir ya da çalışma arkadaşlarınızla ilgili aldatıcı yanıltıcı durumlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun lütfen. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar kendinizi daha keyifli hissedebilir, çocuklarla veya sevgilinizle güzel vakitler geçirebilir, yaratıcılığınızı ortaya çıkaran çalışmalar yapabilirsiniz. Pazar günü ise  arkadaşlarınız veya sosyal ortamlarınızdan aldığınız destek ile  çalışma hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
BOĞA
Haftaya Ay İkizler burcu seyahati ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar , Çarşamba gününe kadar gündeminiz parasal konularla ilgili olabilir, sahip olduğunuz  değerlere, parasal konulara subjektif bir şekilde yaklaşabilirsiniz kişisel haritalarınızda  olumlu bağlantılar var ise  parasal girişimler yapmak için bu günleri kullanabilirsiniz. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca  iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler daha çok gündeminizde olacaktır. Aynı iş ortamını paylaştığınız kişilerle iyi kontaklarınız sayesinde daha başarılı olabilirsiniz. İş ortamında daha düzenleyici ve organize olmaya günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerinizi ve hatalarınızı tespit etmek, iş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik  planlar yapılabilirsiniz. Sağlığı gözden geçirmek de gerekebilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda gündeminiz Cuma gününe kadar yakın çevre kardeşler ile iletişiminiz daha fazla olabilir, kısa seyahatler yapabilir, kısa seminerlere katılabilirsiniz. . Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte sosyal çevre ve arkadaşlarınızla aranızda ,aldatıcı yanılgıya düşürücü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmakta , hayattan keyif almama gibi durumlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili  endişe ve korku duymanıza sebep olan durumlar olabilir. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar içinize çekilme gereksinimi duyabilirsiniz. Evde yakınlarınızla evinizle  ilgilenerek vakit geçirmek isteyebilirsiniz . Geçmiş ile ilgili konular gündeme gelebilir ayrıca taşınmak, yer değiştirmek, evde değişiklikler yapmak  isteyebilirsiniz.
İKİZLER
Haftaya Ay İkizler’de  başlıyorsunuz sevgili İkizler, Çarşamba gününe kadar gündeminiz kendinizsiniz;  kişisel konularınız  ön plana çıkabilir ,kişisel ihtiyaçlar, duyguların ifadesi, aidiyet ihtiyacı ve duygu alışverişleri bu süreçte yoğun olabilir.  Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile  yaklaşık 1 ay boyunca   aşklar, eğlenceler, hobisel ve sportif faaliyetler gündeminizde daha fazla yer alabilir, çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir bununla ilgili bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Bazılarınız  sevdiğiniz kişiden haber ya da teklif alabilirsiniz. Bazılarınızın çocuklarının eğitimi ile ilgili gündemini olabilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda gündeminiz Cuma gününe kadar gündeminiz parasal konularla ilgili olabilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte ailevi konularda ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda aldatıcı yanılgıya düşürücü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ebeveynleriniz  veya kariyerinizi ilgilendiren  durumlarla ilgili endişeleriniz olabilir. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar yakın çevre kardeşler ile iletişiminiz daha fazla olabilir, kısa seyahatler yapabilir, kısa seminerlere katılabilirsiniz. 
YENGEÇ
Haftaya daha  ziyade içe çekilmeye ihtiyaç duyarak başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Kendi iç dünyanızda  sanki daha rahatlayacak  ve huzuru bulacaksınız.. Aslında  Çarşamba gününe kadar  yalnız kalıp yüzleşmekten kaçındığınız yanlarınızı  görebilmek için iyidir. Ayrıca mistik ve spiritüel disiplinlerle ilgilenmek için de harika bir zamandır. Aynı zamanda   kontrolünde olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar da söz  konusu  olabilir. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca   ev hayatınızı daha  yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir.. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak , özel hayatınızı yeniden organize etmek, kendinizi yeniden yapılandırmak için uygun bir süreç olabilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda Cuma gününe kadar gündeminiz kendinizsiniz;  kişisel konularınız  ön plana çıkabilir ,kişisel ihtiyaçlar, duyguların ifadesi, aidiyet ihtiyacı ve duygu alışverişleri bu süreçte yoğun olabilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte yakın çevreniz, kardeşleriniz ve akrabalarınız ile ilgili, yurt dışı seyahatleri ve yabancılarla yapılan işler ya da eşinizin akrabaları, kardeşleri ile ilgili yanıltıcı, endişe verici durumlar söz konusu olabilir, dikkatli olmakta fayda vardır. Özellikle araba kullanırken fazla hız yapmamaya özen göstermelisiniz sevgili Yengeçler. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz parasal konularla ilgili olabilir, sahip olduğunuz  değerlere, parasal konulara subjektif bir şekilde yaklaşabilirsiniz kişisel haritalarınızda  olumlu bağlantılar var ise  parasal girişimler yapmak için bu günleri kullanabilirsiniz.
 
ASLAN
Sevgili Aslanlar, haftaya  sosyalleşme arzusu ile başlıyorsunuz,  sosyal çevrenizden kişilerle, arkadaşlarınızla vakit geçirmekten keyif alacaksınız hatta  onlardan destek bile alabilirsiniz. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca  fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından etkinliğinizi kullanabileceğiniz zamanlardır.  Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişiminiz  artar; tartışmalar, konuşmalar, önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerini yazmak ve yayınlamak için iyi bir dönemdir.  Çarşamba gününe kadar yaşamınızdaki  genel hedeflerinizi  gözden geçirmek,  ideallerinizle  örtüşüp örtüşmediğini değerlendirmek adına iyi değerlendirebileceğiniz bir süreç olabilir.  Eğlenceli aktiviteler, ve İş kazanmaları açısından da  kişisel haritalarınız destekliyorsa olumlu etkiler olabilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  iç dünyanızda  sanki daha rahatlayacak  ve huzuru bulacaksınız.. Aslında  yalnız kalıp yüzleşmekten kaçındığınız yanlarınızı  görebilmek için iyidir. Ayrıca mistik ve spiritüel disiplinlerle ilgilenmek için de harika bir zamandır. Aynı zamanda   kontrolünüzde  olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar da söz  konusu  olabilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte kendi kazancınız ve başkalarından gelen ortaklaşa kazançlarla  ilgili yanıltıcı ,aldatıcı durumlar söz konusu olabilir birkaç gün kimseye borç vermemeye özen gösterin ve kredi ödemelerinize dikkat edin, kredi çekmek isteyenler bu enerjinin geçmesini beklerlerse iyi olur. Yine bu günlerde çok acil değilse ameliyat olmamaya özen gösterirseniz iyi olur. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz kendinizsiniz;  kişisel konularınız  ön plana çıkabilir ,kişisel ihtiyaçlar, duyguların ifadesi, aidiyet ihtiyacı ve duygu alışverişleri bu süreçte yoğun olabilir. Kişisel görünüşünüzde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar, haftaya iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konularla başlıyorsunuz bu konularda iletişim trafiğiniz yoğun olabilir, Çarşamba gününe kadar bu konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi  daha iyi kullanabilme şansınız  artabilir , pratik çözümler üretebilir, gelirinizi  artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Maddi konular ve yatırımla ilgili konularda deneyimli kişilere danışmanızda  fayda olabilir çünkü  bu dönemde iş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz sosyal çevresinden kişilerle, arkadaşlarınızla vakit geçirmek olacak. Aynı zamanda yaşamdaki genel hedeflerinizi  gözden geçirmek, bunların tam olarak ideallerle örtüşüp örtüşmediğini değerlendirmek için, eğlenceli aktiviteler, sosyal yardımlaşma , partilere katılma, organizasyonlar düzenleme ve iş kazanmaları açısından da olumlu etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte her türlü ikili ilişkilerinizde evlilik, ortaklık, kankalarınızla ilgili aldatıcı, yanıltıcı endişe verici durumlar ortaya çıkabilir, dikkatli olmakta fayda vardır. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz kendi içselliğiniz olacaktır. İnzivaya çekilmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ayrıca mistik ve spiritüel disiplinlerle ilgilenmek için de harika bir zamandır. Aynı zamanda   kontrolünüzde  olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar da söz  konusu  olabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler haftaya günlük rutinlerden kaçıp kurtulmak isteyeceğiniz bir modla başlıyorsunuz. Seyahat etmek , uzak yerlerdeki kişilerle iletişim gibi konularda hareketlilik olabilir, eşinizin akrabaları veya kardeşleriyle ilgili gündemleriniz olabilir. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Çarşamba gününe kadar bu konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna sizin yükseleninize  geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca  kendinizi daha iyi ifade edebilecek,  sözleriniz ve fikirlerinizle  dikkat çekebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından ve iletişim becerilerinizi  iş ve geleceğe yönelik hedeflerinizde daha iyi kullanabilmek adına iyi bir dönemde olacaksınız. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz kariyeriniz ve iş çevrenizle ilgili konularda , aile büyükleri ile olan durumlar, eve ait konular olabilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz, bu konularla ilgili ya da çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla ilgili yanıltıcı, aldatıcı ,endişe verici durumlar olabilir. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ,onlarla katılacağınız eğlenceler, partiler olabilir aynı zamanda işten elde edilen gelirler de gündemin bir başka parçası olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler, haftaya başkalarıyla birlikte sahipolunan değerler ,alacak-verecek konuları, mirasla ilgili konular,metafizik ve okült konularla aşlıyorsunuz.  Beklenen tahsilatların gelmesi , ödemelerin hallolması söz konusu olabilir eğer kişisel haritalarınıza  olumsuz açı yapıyorsa  tam tersi olabilir Çarşamba gününe kadar ödemeler ,alacak verecek, krediler gibi konularla  meşgul olabilirsiniz. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna   geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilişiniz. İleri sürmeyi düşündüğünüz bir fikriniz , projeniz varsa bu süreçte bunun çalışmalarını yapabilirsiniz. Aynı zamanda  arkadaş ortamınızda ve ortaklarınızla olan paylaşımlarınızda kendinizi  dilediğiniz  kadar rahat ifade edemeyebilirsiniz. Bu süreçte arkanızdan konuşanlar, gizli düşmanlar söz konusu olabilir . Aynı zamanda geçmişle alakalı unutmak istediği şeyler tekrar karşınıza çıkıp canınızı  sıkabilir. . Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz seyahat etmek , uzak yerlerdeki kişilerle iletişimde olmak , eşinizin akrabaları veya kardeşleriyle iletişimde olmak  olabilir. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte çocuklarla ilgili, aşık olduğunuz kişi ile ilgili yada hayattan keyif alma ile ilgili konularda yanılgılar, aldanmalar, endişeler söz konusu olabilir. Spor ile uğraşıyorsanız kazalara, sakarlıklara dikkat etmelisiniz. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz kariyer ve işle ilgili konularda olacaktır, bu alanda otoritenizi, yaratıcılığınızı ve organizasyon ve yönetme kabiliyetinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz.
 
YAY
Sevgili Yaylar  bu hafta  iş ilişkileri ve birebir ilişkilerinizde öncelikli olabilir.  Çarşamba gününe kadar ortaklaşa işlere girmek, birebir ilişkileri pekiştirmek, önemli birebir toplantı yapmak duyguları kontrol etmek kaydıyla anlaşmalar yapmak için uygun zamanlardır. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca sosyal çevre ile iletişiminizde hareketlenme olabilir. Bu günlerde, dostlar arasında iletişim sağlamak ,sizinle  aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelmek, ileride yapacağınız  şeyleri  arkadaşlarınızla tartışmak söz konusu olabilir. Geleceği formüle etmek, plan yapmak ,eskiden beri gelen dostlukların gözden geçirmek ve onlarla uzlaşma sağlamak söz konusu olabilir aynı zamanda sosyal çevrenizde değişiklikler olabilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular olabilir.  Beklenen tahsilatların gelmesi , ödemelerin hallolması söz konusu olabilir eğer kişisel haritalarınıza  olumsuz açı yapıyorsa  tam tersi olabilir , ödemeler ,alacak verecek, krediler gibi konularla  meşgul olabilirsiniz. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte ailevi konularla ilgili yanıltıcı aldatıcı ve endişe verici durumlar olabilir ayrıca ev kazalarına veya evde sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz günlük rutinlerden kaçıp kurtulmak ,seyahat etmek , uzak yerlerdeki kişilerle iletişim halinde olmak, eşinizin akrabaları veya kardeşleri olabilir. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili  Oğlaklar bu hafta günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular öncelik kazanabilir . Günlük rutin işlerinizle , çalışanlarınız veya çalışma arkadaşlarınız ile  ilgili   konular önem kazanıyor. Çarşamba gününe kadar sağlığınıza ve beslenme düzeninize de dikkat etmeniz gerekebilir.  Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca işle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler alabilirsiniz. Merkür’ün kariyer evinizden geçişi süresince işle ilgili seyahatler yapabilir,  kariyerinizle  ilişkili konularda eğitim alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz her türlü ikili ilişkilerinizde olacaktır, ortaklar, evlilik , taşınma konuları sizi daha fazla meşgul edebilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte  yakın çevre ,akrabalar, eğitimler ve seyahatlerle ilgili aldatıcı, yanıltıcı , endişe verici durumlar olabilir, araba kullanırken daha dikkatli olmanız gerekebilir. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular olabilir.
KOVA
Sevgili Kovalar haftaya çocuklar, aşk ilişkileriniz, yaratıcı çalışmalarınız  , hobileriniz ve spor faaliyetleriniz ile başlıyorsunuz. Çarşamba gününe kadar gündeminiz bu konularla ilgili olacak. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca yurtdışı ve yabancılarla veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar gündeme gelebilir. Eğitim almak, vermek, seminer düzenlemek, uluslararası konuşmalar ya da yazışmalar yapmak  için de uygundur.  Bazılarınız  gelecekle ilgili planlar yapabilir, kararlar alabilir, problemlerinize yeni çözüm yolları üretebilir, daha sonra kariyerinizde kullanabileceğiniz konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz günlük rutinleriniz ve sağlık konularınız ya da çalışma hayatınız ve yanınızda çalışanlarla ilgili olabilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte kendi kazancınız, ortaklaşa kazançlar, vergi, sigorta konularında yanılgı ,aldatıcı ,endişe verici durumlarla karşılaşabilirsiniz, ödemelerinizi dikkatle takip etmelisiniz. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz her türlü kili ilişkilerle ilgili olacak, ortağınız ,eşiniz ile ilgili konularda daha fazla ön plana çıkmak, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz.

BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta aile konuları, ebeveynlerle ilgili konular, ev ve yuvaya ait konular gündeminizde daha fazla yer tutabilir. Çarşamba gününe kadar ailevi durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, bazılarınız evinden çıkmak istemeyebilir. Pazartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 ay boyunca parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun zamanlarda olabilirsiniz .Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma  gündeme gelebilir, ayrıca bu süreçte projelerinize destek alma şansınız  yüksek olabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Bu dönem, kendinizden çok başkalarının işleriyle  uğraşabilirsiniz. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular, başkalarının parasal konularını idare etmeye yönelik işler söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Yengeç burcunda ve  Cuma gününe kadar  gündeminiz çocuklar, aşk ilişkileriniz, spor ve hobileriniz, yaratıcılık gerektiren çalışmalarla ilgili olabilir. Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açıda olacak bu süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir ayrıca ilişkilerinizle ilgili aldatıcı, yanılgılar içeren durumlar için endişelenebilirsiniz. Cuma günü ise Ay Aslan burcuna geçecek ve hafta sonuna kadar gündeminiz günlük rutin işleriniz, çalışma hayatınız ve çalışma arkadaşlarınız  varsa evcil hayvanlarınız olacaktır.