• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

31 08 2021  SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay İkizler burcunda seyahatine devam ediyor yakınlarımızla zaman geçirmek ,aile ve akrabalarla , arkadaşlarla bir arada olmak , kısa seyahatlere çıkmak için  uygun zamanlardayız.  Ay İkizler günlerinde uzun zamandır okumak isteyip de başlayamadığımız bir kitabımız varsa okumaya başlayabiliriz. Ayrıca konferans , seminer ve tanıtımlar için de bu İkizler enerjisini kullanabiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:30 Ay Venüs kontağı uyumlu ilişkilerde güzel bir akış var, sanatsal çalışmalar, giyim-kuşam, alışveriş için sabah saatlerini kullanabilirsiniz .
13:35 Ay ve Mars gergin enerjileri  kavga, gerginlik, alınganlık, duygusallık, münakaşa ve düşünmeden fevri davranışlar içinde olabiliriz. Eğer çabuk alınan, sık sık somurtan biri iseniz bu birkaç günde her şeyi sizin için bir tehdit olarak görebilir ve her şeyden nem kaparsınız. Yok, eğer kendinize güvenen bir kişilik sahibi iseniz, bu zamanda fazla acele davranan, atak ve kritik davranışlara meyledersiniz. Bu süreçte özellikle  yemek yaparken kesici aletlerden zarar, görebilir, ufak tefek kazalar yaşayabilirsiniz, farkında olalım, canlar.
16:40 Ay ve Neptün gergin bir enerji yayıyor olacaklar bir şeye karar vermek, bir girişiminde bulunmak veya hayati önemi olan konularda adım atmak için kesinlikle uygun değildir. Yanlış yönlendirici bir etkidir. Çevreye ve insanlara karşı hassasiyeti arttır fakat  basit şeyleri bile problem haline getirmenize sebep olabilir.
23:48 Ay Jüpiter uyumu söz konusu bu etki  saadet, refah, şans saatidir, himmetin bollaşabileceği, işlerinizin kolaylaşacağı, mutluluğun artacağı bir zaman dilimidir, gece saatlerinde yapacağınız dua ve meditasyon çalışmaları iyi hissetmenize sebep olabilir. Ay bu açısından sonra  Ay boşluğa giriyor. Çarşamba sabahı 08:25’e kadar da boşlukta olacak. Sevgiler.