• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2022

AĞUSTOS 2022


AĞUSTOS 2022

11 AĞUSTOS – 5 EYLÜL VENÜS ASLAN TURU “AŞKINIZI İLAN ETMEYE HAZIR MISINIZ?”
Evet yaz mevsiminin en keyifli göksel hareketi yeryüzüne de keyif getiriyor  Venüs Aslan burcundaki turuna başlıyor. Yaklaşık 3 hafta boyunca havada aşk esintisi var ; aşkımızı tüm dünyaya göstermek ister bunun için sevdiklerimize görkemli , şatafatlı , dikkat çekici bir şekilde aşkımızı ilan edebiliriz. Bu süreçte gururumuzun okşanmasını bize çok  çok özel  olduğumuzun hatırlatılmasını isteyebiliriz. İlişkilerimizde asalet ve saygınlığa önem verir  kral ve kraliçeler gibi şımartılmak isteyebiliriz.
Aynı zamanda sosyalleşmek , arkadaşlarımızla gezmek eğlenmek , kaliteli yerlerde zaman geçirmek isteyebiliriz. Bu dönemde lüks ve kaliteli giyinmek, pahalı takılar takmak isteriz ve  güzel ve zarif görünmek  bu dönemin “en”i olduğundan  güzellik salonlarında daha fazla vakit geçirmek, daha fazla kılık kıyafet almak arzusunda olabiliriz çünkü güzelliğimizle , zarifliğimizle (Venüs) dikkat çekmek, takdir edilmek (Aslan)isteriz.
Venüs Aslan burcunda iken  18 Ağustos'ta şans ,bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter ile uyumlu bir kontakta olacak, Astroloji’nin en iyicil ikilisi  en iyi kontakta olacak ,aşk ve romantizm için mükemmel bir gün  bu tarihte aşkınızı ilan etmek, hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz sevdiğiniz kişiye evlilik teklif etmek veya evlenmek için mükemmel bir zaman. Diğer yönden bu süreçte Jüpiter geri harekette olduğu için saydığımız konularda önceden kaçırdığınız fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir Gökyüzündeki bu en güzel enerjiyi değerlendirin canlar; ortaklıklar kurmak, evinizi dekore etmek, sanatsal faaliyetlerde bulunmak  , akademik eğitimler, medya, tanıtım ve reklam faaliyetleri için harekete geçmek, inisiyatif almak , seyahate çıkmak, yabancı ülkelere gitmek arkadaşlar, aile ve hayattan zevk almak için de çok uygun zamanlardır.
Venüs 27 Ağustos tarihine ise Boğa burcundaki Uranüs ile gergin bir akışta olacak ; ilişkilerde beklenmedik  sıra dışı durumlar olabilir, birdenbire  hiç tarzınız olmayan birisine aşık olabilirsiniz ya da yanıp tutuştuğunuz sevgilinizden birden bire soğuyabilirsiniz . Bu dönemde kalıcı bir ilişki kurmak zor olabilir , özellikle yeni başlayan ilişkiler gelip geçici bir heves olabilir. Ayrıca güvenilmez, akla mantığa uymayan , uygun olmayan kişilerle  de ilişkiler yaşanması söz konusudur. Bu geçiş bittiğinde ben bu kişiyle nasıl birlikte oldum diye kendinize kızabilirsiniz.
28 Ağustos tarihinde Venüs bu kez Satürn ile karşıt açıda olacak Uranüs’ün etkisi ile zaten çok karışık olan işler Satürn kontağı ile Venüs’ü bir hayli hırpalayacak yani  ilişkilerde zorlanma, sorunlar, soğuma, hüsran ve kopuşlar olma olasılığı  artacak. Diğer taraftan  bu dönemde ortaklıkların, ilişkilerin  beklendiği gibi olmadığının farkına varma, tatminsizlik, ilişkiyle ilgili endişe ve korkular ortaya çıkabilir bu da hayattan keyif almamızı  zorlaştırabilir. Kendimizi köşeye sıkışmış , kısıtlanmış hissedebiliriz.  Ortaklaşa yapılan işlerde sorunlar yaşanabilir. Dekorasyon gibi estetikle ilgili konularda da sorunlarla karşılaşılabilir bu yüzden bu tarihlerde estetik, evlilik olaylarına hiç girmeyin canlar, sevgiler.
Venüs Aslan geçiinin burçlara etkilerini www.astrodanismanlik.com Ağustos ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.