• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2022

AĞUSTOS 2022


AĞUSTOS 2022


KOVA BURCUNDA SATÜRN ETKİLİ  DOLUNAY
Merhabalar bugün saat 04:36 ‘da Kova burcunda Satürn etkili bir Dolunay yaşayacağız. Dolunaylar  gizli kalanı açığa çıkarıcı bir enerji içerirler, daha önce fark etmediğimiz olayları bir bir karşımıza çıkarır, farkındalık kazanmamızı sağlarlar.
Kova burcu, yenilikler, teknolojik gelişmeler, protestolar, isyanlar, insan hakları, özgürlük, uzay, hava yolları, digital platformlar, siber saldırılar , tıp, elektrikle ilgili  olayları anlatır. An haritasında Dolunay 1-7 aksında yani ilişkiler aksında bu yüzden iki haftalık süreçte ikili  ilişkilerimizde ,sosyal  çevremiz ve arkadaşlarımızla  olan ilişkilerimizde dengeyi sağlama konularını da gündeme getirecek .
An haritasında Dolunay  geri harekette olan Satürn ile kavuşumda ve Boğa burcundaki Uranüs ve Kuzey Ay düğümüne gergin bir kontakta bu etki ile  geçmişten gelen konular ve ilişkilerimizle ilgili sorumluluklarımızla yüzleşebiliriz ve tüm bunlar kadersel etkiler taşıyabilir. İlişkilerimizle ilgili konularda  kısıtlanmalar , engeller , ani beklenmedik  gerginlikler ve hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir  tüm bunlar ruh halimizin de  hızlı  değişimine ve duygusal patlamalara neden olabilir. Kendimizi bu süreçte  gergin, sabırsız, huzursuz   hissedebiliriz. Kişisel haritalarımızda sabit burçlarda (Aslan, Kova, Akrep ve Boğa) daha fazla gezegenlerimiz var ve 15°-25°  arasında iseler daha fazla etkilenebiliriz.
Ayrıca  elektrik arızaları, depremler , isyanlar, ekonomik krizler, sert hava koşulları daha da artarak beklenmedik ölçüde olumsuzluklar yaşamamıza sebep olabilir. Kova Dolunay’ının burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Ağustos ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz, sevgiler.