• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2022

AĞUSTOS 2022


AĞUSTOS 2022

15 – 21 AĞUSTOS HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
 “ BENEFİK (İYİCİL) BEREKETLİ BİR HAFTA”
Merhabalar, haftaya Ay Koç enerjisi ile hareketli bir giriş yapıyoruz; enerjik,  dürtüsel  davranacağımız  inisiyatif alacağımız, cesurca hareket edeceğimiz bir haftada olacağız. Ay Koç günlerinde baş ağrıları ve migren atakları olabilir, farkında olalım. Haftanın önemli gezegen hareketlerine bakacak olursak;
15 Ağustos Pazartesi günü Mars ve Plüton uyumlu enerjisi ile hayatınızda reformlar yapmak ve çevrenizdeki dünyayı değiştirmek konusunda daha etkili olmak için kolları sıvama zamanı. Uzun vadeli çabalar için hedefler planlama zamanı, kendiniz, kariyeriniz ve hedefleriniz  hakkında neyi değiştirmek istediğinizi düşünme ve bu değişiklikler üzerinde çalışmaya başlama zamanı. İş ve kariyer konularında  daha fazla güç kullanma ve dolayısıyla kişisel olarak daha etkili olma fırsatı da ortaya çıkabilir. 
16 Ağustos Salı günü Merkür Uranüs üçgeni ile kendimizi canlı ve zihinsel olarak uyanık hissedeceğiz ve çok uyarıcı bir enerji olduğu için karşılaşacağımız  her şey bizim için  heyecan verici  olabilir. Denenmiş ve gerçek çözümlerle çözemediğimiz bazı sorunları çözmek için harika zamanlar . Aklımıza her zamankinden daha fazla yeni fikirler her zamankinden hızlı gelebilir. Bugüne kadar gözümüzden kaçan çözümler aşikar olabilir  ve vizyonumuz hatırı sayılır bir genişliğe ve kapsama sahip olabilir.  Herkesten farklı fikirlerimizi ortaya koymak; fazla tepki çekmeden, eleştiri almadan ilerlemek daha kolaydır, fikirsel değişimleri veya yeni fikir ve görüşleri  çevremize  kabul ettirmekte zorlanmayacağımız bir süreçte olacağız.  Zihinsel faaliyetlerde, matematiksel konularda, bilimsel konularda, astrolojiyle ilgili çalışmalarda başarı getiren bir süreçtir aynı zamanda  iç görülerimizi dinleyelim , çünkü normalde bizi şaşırtacak hatta şok edecek fikir ve fikirlere açık bir süreçte olacağız. Saat 23:18’de Ay boşluğa giriyor eksik ve yarım kalan işlerinizi tamamlama zamanı, canlar.
 17 Ağustos  Çarşamba günü 05:22 Ay Boğa burcunda maddi açıdan güvende olmak ve hayatı 5 duyu organımızla daha fazla anlamlandırmak isteyeceğimiz bir süreç, yemeye ve içmeye özelikle de tatlı ve hamur işlerine düşkünlüğümüz olabilir.
18 Ağustos Perşembe günü Venüs Jüpiter üçgeni gökyüzündeki en  iyi geçişlerden biridir. Jüpiter ve Venüs her ikisi astrolojinin  iyicilleridir. Bu ikilinin arasındaki tüm açılar genellikle olumlu sonuçlar doğurur. Jüpiter’in Venüs’e açılarında aşk ve sevgi alışverişlerinde artış, şans söz konusudur bu dönemde evlilik ve ortaklık yapmak , olumlu sonuçlar verebilir. Ayrıca  duygu zenginliği içinde olmamız  sanatsal yaratıcılığımızı kolaylıkla kullanmamızı sağlayabilir. Artistik ve sanatsal projeler, konular açısından da son derece olumlu etkiler söz konusudur, yaratıcılık çok rahat akar. Estetik ve güzellikle ilgili  yapacağımız işlemler için de uygun zamanlardır. Bu süreçte her zamankinden daha fazla iyi yaşama ve hayatın keyfi yönlerine kayma, lüks ve kaliteye düşkünlük gösterebiliriz aynı zamanda tembellik yapma dürtümüz de yüksektir. Her türlü sosyal ortama girmek açısından olumlu etkiler devrededir. Bu, tüm sosyal durumlar, eğlenceli aktiviteler  için mükemmel bir geçiştir. Bu süreçte  size büyük hizmet verecek biriyle tanışabilirsiniz ya da evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz. Bu etki genellikle finansal açıdan da  fayda sağlayıcı olabilir.  Bu aynı zamanda tatile çıkmak, yabancı yerleri, yabancı kültürleri tanımak  için  de iyi bir zamandır, seyahatinizin ödüllendirici, aydınlatıcı ve eğlenceli olmasını sağlayacaktır.
19 Ağustos  Cuma günü  14:05 -15:06 arası Ay boşlukta olacak bu süreçte yeni girişim ve yeni başlangıç yapmamakta fayda vardır, sonuçsuz kalabilir.  15:06 Ay İkizler burcuna giriyor, iletişimin daha fazla vurgu kazandığı, haber trafiğimizin ve yakınlarla ,akraba ve kardeşlerle daha fazla gündemimizin olacağı bir süreçte olacağız. Aynı zamanda yeni bilgiler edinmek , kısa seyahatler yapmak için de uygun zamanlardır.
20 Ağustos Cumartesi günü Mars  10:56 ‘da İkizler burcuna giriyor, iletişim tarzımız dilimizin keskinliği ve saldırganlık şeklinde  olacak. Aynı zamanda  aynı anda bir çok işin peşinde koşabilir, bir çok proje ile uğraşabilir, araştırma ve öğrenme arzumuzda artış olabilir fakat ilgilendiğimiz bir konudan çok çabuk sıkılır başka bir konuyla ilgilenmeye başlayabiliriz.
21 Ağustos Pazar günü Merkür Neptün karşıtlığı ile zihinsel karışıklık ve belirsizlik söz konusu olabilir, eksik veya yanlış bilgi alma, yanlış kararlar verme riski daha da fazladır. Günlük gerçeklerden uzaklaştırıcı bir etki yaratabilir. Anlaşmalar ve kontratlar yapılacaksa bu etki ile yanılmalar aldanmalar söz konusu olabilir farkında ve dikkatli olmakta fayda vardır özellikle alım satım, ticaret gibi konularda daha da dikkatli olunmasında fayda vardır. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile iyicillerin size mutluluk ve refah getirmesi dileği ile sevgiler.