• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2022

AĞUSTOS 2022


AĞUSTOS 2022

29 - 08 / 04 - 09 2022 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar , yeni haftaya Ay Başak burcunda  boşlukta giriyoruz  öğle saatlerine kadar yeni başlangıçlar ve girişimlerde bulunmamakta fayda vardır.  12:44’te Ay Terazi burcuna geçiş yapacak dolayısı ile bu hafta ilişkiler , ortaklık konuları, sanatsal faaliyetler, hukuksal konular  gündemimizde olacak. Bu haftanın göksel mesajlarına baktığımızda  ;
31 Ağustos Çarşamba günü Ay 13:43-20:11 arasında boşlukta olacak bu saatler arasında yarım kalan işlerinizi kolaylıkla bitirebilirsiniz. 20:11’de Ay Akrep burcu seyahati başlayacak duygusal anlamda derin ve yoğun birkaç gün bizi bekliyor aynı zamanda sezgilerimiz de bu birkaç gün bizi şaşırtacak kadar güçlü olabilir, farkında olun, arkadaşlar.
1 Eylül Perşembe günü Mars ve Jüpiter arasında uyumlu bir enerji söz konusu olacak, yabancılarla yapılan ticari işler, akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatleri , uluslar arası ilişkiler , dini konular, ticari faaliyetler açısından harekete geçmek konusunda şans ve fırsatlar söz konusu olacaktır.
2 Eylül Cuma günü 20: 21’den sonra Ay Venüs ile yaptığı olumsuz kontaktan sonra boşluğa giriyor, ilişkilerinize dikkat etmekte fayda vardır, duygusal anlamda yıpranabilirsiniz, en iyisi etliye sütlüye karışmamak canlar.
3 Eylül Cumartesi  01:39 ‘da Ay Yay burcunda daha optimist olacağımız birkaç gün bizi bekliyor canlar. Bu birkaç gün gezmek, eğlenmek arzusunda olabilir daha önce  gitmediğimiz yerleri gezmek görmek isteyebiliriz. Yine bugün  Merkür ve Jüpiter arasında karşıt bir açı söz  konusu Jüpiter’in karşıt açıda olması  çok zarar getirici değildir aslında  neticede Jüpiter bir iyicildir ve klasik astrolojideki ifadesiyle “ondan hep iyilikler beklenir”, kısıtlama, engelleme yoktur. Tam tersine, fazlasıyla açılma,  genişleme etkisi vardır. Bu yüzden deformasyon, dejenerasyon, müsriflik gibi kavramlar girebilir işin içine daha ziyade. Merkür ile karşıtlığında fikir bolluğu ve çok yönlü bakabilme vardır  ve bu da dağılma riski verir çünkü birçok konuyla aynı anda ilgilenmeye çalışır,  pek çok şeyi aynı zamanda  öğrenme çabası  zihinsel anlamda yorabilir. Bu süreçte ticari konularda ya da eğitim, seyahat gibi konularda gelen birkaç farklı teklif veya durum  kararsız kalmamıza  veya karar vermekte zorlanmamıza sebep olabilir. Farklı görüşler kafa karıştırabilir aynı zamanda abartılı konuşma, konudan konuya atlama, konsantrasyon eksikliği gibi riskler de söz konusu olabilir. Bu birkaç gün kendimize artan güvenle  amacı aşan ifadeler , tutamayacağımız sözler vermemeye dikkat etmek gerekiyor, canlar.
4 Eylül Pazar sabah saatlerinde Ay Kiron uyumlu enerjileri ile olumlu düşünceler, pozitif enerjilerimizle başkalarının da olumlu ve pozitif düşünmesini sağlayabilir, onlara coşkulu ve iyimser yaşam enerjimiz ile yardımcı olabiliriz. Öğle saatlerinde bizden yaşça büyük ya da deneyimce olgun kişilerden destek alabilir, sorumluluk sahibi olduğumuz alanlarda görevlerimizi kolayca yerine getirebiliriz. Akşam saatlerinde Ay ve Neptün arasındaki gergin enerji ile aldanmalara , aldatılmalara, kafa karışıklığa sebep olan olaylarla karşılaşabiliriz, farkında olalım. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.