• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Akrep Burcu

Akrep Burcu


Akrep Burcu

Eylül ayına girmeden hemen önce 30 Ağustos’ta Başak burcunda yeniay oluşacak. İş ortamınız, kariyeriniz, işiniz, günlük rutin hayatınız, okul hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilir yeni gelişmeler  içinde kalabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik bu konularla ilgili bir planınız varsa Eylül’ün ilk haftası oldukça uygun enerjilerle sizi destekleyecektir.

14 Eylül Balık burcu Dolunayında yeni ayda şekillenmeye başlayan çocuklarınız, aşk hayatınız, size hayattan keyif almanızı sağlayan uğraşlarınız konularının sonuca doğru gitmesine veya bu konularda , daha önce farkında olmadığınız durumların açığa çıkması, görünür olması durumu söz konusu olacaktır. Baş ağrısı probleminiz varsa bu dönemde yediklerinize içtiklerinize dikkat edin.  Bu dönemde sağlık sorunları çekebilirsiniz.

Başak burcunda gezegen yoğunluğu olacağından Eylül’ün ilk dört gününde kavuşum enerjilerinin yoğunluğunun da etkisiyle sürecek ortalama 15 günlük süreçte kariyeriniz ile ilgili maddi konular, arkadaş çevreniz ve sosyal çevreniz bakımından oldukça hareketli  günler geçirebilirsiniz. Yeni bir gruba, derneğe üye olabilir veya bunun gibi sosyal gruplar ile ilgili işlerde yer alabilirsiniz. Gelecek ve umutlarınız ile ilgili daha faal olabilir, bu konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.

Eylül’ün ikinci yarısı Terazi burcuna geçen gezegen yoğunlaşmasıyla beraber çocuklarınızla, aşk ilişkisi yaşadığınız kişiyle iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Onları anlamadığınız, ilgi göstermediğiniz gibi şikayetlere maruz kalabilir, kendinizi de anlaşılmadığınız için kötü hissedebilirsiniz. Ruhsal olarak biraz yalnız kalmak, kendinizi dinlemek sizin için iyi gelebilecektir. Özellikle sanatsal faaliyetler, ruhsal konular, yardım dernekleri ile çalışmak size iyi gelecektir.

29 Nisan’dan bu yana geri hareketine  devam eden, 17 Eylül öğle saatlerinde duraklayan ve 19 Eylül’de bir düz hareketine dönecek olan Satürn gezegeni  kardeşleriniz, iletişimsel konular, temel eğitim, kitap okuma gibi konularda sizi zorlamıştı. Hatta maddi konularda size genişleme ve şans imkanı getirmesi gereken durumlarda engeller çıkarmıştı. Düz harekete geçmesiyle bu durum biraz daha iyi yönde  olacaktır. Fakat Satürn yine Satürn’dür. Kısıtlalamalar engeller çıkardığı gibi bizi olgunlaştırır, eğitir ve öğretir. Yaşanan her şeyin bir amacı vardır. Sevgiler.