• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

2 Aralık 2019  tarihinde Jüpiter Oğlak burcuna yaklaşık bir yıl kalmak üzere yerleşiyor, kariyer ve statü alanınızda meslek veya uğraşılar, amaçlar, dış dünya ile iletişim, talih, üstler, patronlar, güçlü kişiler, aile büyükleri ile ilgili konular, gelecek hedefleri konularında pozitif yönde önemli gelişmelere sebep olabilir. Bu alanlarda kendinizi daha iyi ifade edebilir, Sosyal statünüz yükselebilir, mevki, itibar, saygınlık, hatta  şöhret kazandırabilir. İşle ilgili becerileriniz ve yönetme kabiliyetiniz artabilir. Fakat tüm bunların gerçekleşmesi zor şartlar altında, engelleri aşarak , büyük sorumluluklar ve ciddi çalışmalar yapılarak olacaktır arkadaşlar  çünkü Jüpiter Oğlak burcunda düşüştedir bu yüzden başarı kolay olmayabilir. Tabii Jüpiter bu burçta düşüşte de olsa eğer haritalarınızda iyi bir konumda ise yine de sizi bolluk bereket ve şansından  faydalandırabilir. Jüpiter işinizle ilgili sıkıntıları da büyütebilir, dikkat edin. Bazılarınız için yurt dışı konularında da fırsatlar olabilir. Bazılarınız anne olabilir, bazılarınız için de evlilik olabilir ama kötü giden evlilik varsa da bitebilir.

9 Aralık Merkür Yay burcuna sizlerin 9. evinize geçiyor olacak her ne kadar Merkür Yay burcunda zararlı çalışıyor olsa da  her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun bir transittir. Yurtdışı seyahatleri veya yabancılarla  eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar bu dönemde gündeme gelebilir. Hayatınızı değiştirebilecek türden yeni görüşlere imkân tanıyan bu transit  perspektifinizi genişletecek konulara yöneltebilir ,sizi aydınlatacak kişilerle bir araya getirebilir. Eğitim almak, vermek, seminer düzenlemek, uluslararası konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için ideal transitlerden biridir, gelecekle ilgili planlar yapabilir, kararlar alabilir, problemlerinize yeni çözüm yolları üretebilirsiniz.

Sevgili Koçlar, 12 Aralık saat 08:12 İkizler burcunda oluşacak Dolunay, yakın çevre, eğitim, kardeşler, kısa yolculuklar konularını gündeme getiriyor. Fakat tüm bu konularda iletişimimizde dikkatli olmamız gerektiğini ,söylenen sözlerin gelen haberlerin doğru olup olmadığından emin olmamız gerektiğini de vurguluyor. Bu Dolunay zamanı  Jüpiter-Oğlak burcunda olacağı için kararlı ve sorumlu, ayrıca yeteneğimize göre bir iş tercih etmek, işimiz ile ilgili bilgi ve deneyime göre sorumluluk almak önemli olacaktır.
20 Aralık Venüs Kova burcuna sizlerin 11.evinize geçiyor bu süreçte, sıra dışı, marjinal arkadaşlıklar edinebiliriz. Arkadaşlarımızın arasında olmaktan zevk alırız. Seveceğimiz kişiyle arkadaş veya sosyal ortamlarda  tanışmamız mümkündür. Arkadaşlarımızdan zevk aldığımız zamanlarıdır. Sosyal projelerde kazançlı çalışmalar yapabiliriz. Aynı zamanda işten elde ettiğimiz kazancımızda da artış olabilir.

22 Aralık Güneş Oğlak burcuna sizlerin kariyer alanınıza geçiyor,  Güneş’in bu alana giriş yapmasıyla birlikte iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları öncelik kazanmaya başlar. Az veya çok, başkalarının ilgisini üzerine toplama, başarı ve ilerleme zamanıdır. Eğer haritalarınızda Güneş iyi bir yerleşimde ise  önemli pozisyondaki güç sahibi kişilerden iş ve kariyer, geleceğe yönelik girişimler alanlarında destekler gelebilir. Geçmiş aylardaki performansların geri dönüşleri gelebilir, başarı ve ödül kazanabilir, terfi edebilir, güçlü pozisyona geçebilir, hedeflerinize yönelik konularda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Kariyer statü ve ailevi ilişkilerde artılar da eksiler de görünür haldedir. Hayatınızı ve amaçlarınızı gözden geçirmek için uygun bir zaman dilimidir.

26 Aralık Güneş tutulması  Oğlak’ta 10.evinizde ve  Jüpiter ile kavuşumda  aynı zamanda Uranüs'e uyumlu açısı var bu yüzden  toplumdaki duruşunuza ve  ilerleme konusundaki hedeflerinize ilerlerken yanlış temeller içinde iseniz bunları yıkmak ve yeniden oluşturmak koşulu ile  ilerleme, büyüme, gelişme olabilir. Kariyeriniz, statünüzle ve ailevi konularda büyük gelişmelerin önümüzdeki 3-6 ay boyunca gerçekleşmesi muhtemel, yeni iş planları ve hedefleri geliştirmek için iyi bir zaman ve kariyer hedeflerinize ilişkin bir yenilenme ve yeniden yapılanma, canlanma ve beklenmedik sürpriz gelirler elde etme söz konusu olabilir. Bu tutulma Oğlak burcunda olduğu için sorumluluk sahibi olup, disiplinle ve özgüvenle ciddi çalışmalar içinde olmanız gerektiğini de vurguluyor.