• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

İKİZLER  VE YÜKSELEN İKİZLER

2 Aralık Jüpiter Oğlak burcunda 8.evinizde Paramızı, borç alacak ilişkimizi kontrol etme, değerlendirme zamanı . Bekleyen, alamadığımız borç, nafaka, miras, geri ödeme varsa şimdi şanslı olduğumuzu görebiliriz. Ortaklaşa yaptığımız işlerden yana da oldukça başarılı olabiliriz. Jüpiter bu burçta düşüşte olduğu için  giderlerde abartılar görülebilir, boyu aşan kredi ve borç girişimleri yüzünden zarar görebilirsiniz bu yüzden  tüm adımları planlayıp, organize olup, oldukça gerçekçi davranıp, fırsatların sihrine kapılmadan, beklentilerimizi yüksek tutmamalıyız. Kredi almamaya özen göstermeliyiz. Eğer haritalarınızda Jüpiter iyi bir konumda ise  eşin ve ortağın veya ailenizden gelecek destekler finans anlamında genişlemenizi veya alacaklarınızı tahsil edebileceğini anlatır. Jüpiter’in bu alandan geçişi sizi tehlikelerden koruyabilir. Ameliyat durumu varsa da koruyucu bir etkisi vardır.

 9 aralık Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve 7.evinizde iletişim becerileri, düşünceler ve zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanına aynı zamanda anlaşmalar ve sözleşmelerle de ilişkilidir. Merkür transiti süresince, önemli anlaşmalar gündeme gelebilir, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir. Bu dönemde başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmakta fayda vardır. Yakın ilişkide olunan kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun günlerdir. İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak açısından da kullanılabilir. Ortak işlere girmek, birlikte seyahate çıkmak açısından uygun bir transittir.

Sevgili İkizler, 12 Aralık saat 08:12 burcunuzda oluşacak Dolunay,  Merkür’ün zarar gördüğü   burç Yay’da olmasından dolayı  girişim, dışarıyla olan iletişim, ilişki konularında sıkıntılara neden olabilir. İletişim konuları ile ilgili  bir aksilik çıkmaması için, daha dikkatli gözlemde bulunmak gerekir. Merkür-Yay burcunda aşırı iyimserliğin, fazla meraklılığın, bir konudan diğerine atlamanın ve çabucak sıkılmanın göstergesidir. Her türlü ilişkilerinizde ciddiyet, sorumluluk, sorunlara akla yakın çözümler bulmak çok önemli olacak. Özel  hayatınızda, ortaklaşa işlerde ilişkilere dikkat ! Herkesin üstüne düşeni yapmasına, dürüst ve güvenilir olmasına dikkat etmeniz ortak iş yaptığınız kişilerle yanılma ve aldanmalar yaşamamanız için gerekebilir.

20 Aralık Venüs Kova burcuna geçiyor, Yabancılar, yurtdışı konuları gündeminizde olabilir. Hayattan keyif aldığınız zamanlar, çocuklarla iletişiminizin  iyi olduğu bir dönem . Hobilerinizle ilgilenmek sanatsal çalışmalar yapmak için  güzeldir.Hayatın tadını çıkarmak için biraz daha iyimser olup, abartılı davranabiliriz.

22 Aralık Güneş Oğlak burcuna 8.evinize geçiyor. Ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemeler, okült konular; astroloji, gizli bilimler ,terapi gibi konular öncelik kazanmaya başlar. Bu dönem süresince, başkalarına bağlı hareket etmek ya da başkalarından gelecek şeyleri beklemek mecburiyeti öne çıkabilir. Sekizinci ev geleneksel olarak, ölüm, ameliyat, cinsellik miraslar ve başkalarından intikal eden şeylerle ilişkilendirilmiştir. Güneş’in bu alandan geçişi sürecinde bu temalar dikkat çekici hale gelebilir. Güneş’in bu alandan geçişi vergi, stopaj, kredi kartı gibi ödemelere ilişkin konulara dikkat etmek gerekliliğine işaret eder.

26 Aralık 8.ev de Yeniay  maddi konuların, eş ya da ortaklarla sahip olduğunuz ortak kaynakların, vergi, sigorta, kredi, borç, alacak mevzularının ön plana çıkacağı bir süreç. Yeni finansal hedefler belirleyebilir, eş ya da partnerinizin ileriyle dönük yatırım planlamaları olabilir. Finansal konularda çok dikkatli ilerlemeniz, ödemelerinizi geciktirmeniz önemli olacaktır. Ani beklenmedik sürpriz gelirler , eşten, ortaktan ya da ailenizden beklenmedik  maddi yardımlar almanız da olasıdır.