• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

2 Aralık tarihinde Jüpiter  6.evinize geçiyor ,Jüpiter yaklaşık bir yıl boyunca sağlık, iş ilişkileri ve koşulları, astlar, hizmetliler ve çalışanlarla ilgili  fayda ve destek bulacağınızı gösterir. Aynı zamanda Jüpiter Oğlak burcunda düşüşte olduğu için iş ve çalışma koşulları ve sağlığınızla ilgili   sorunların da olacağını ve bu sorunların büyüyeceğini de anlatır fakat haritalarınızda Jüpiter iyi bir konumda ise, iş koşullarıyla ilgili fırsatlar da getirebilir. Oğlak burcundaki Jüpiter amaç duygusunun güçlülüğü ve sorumluluğun altından kalkabildiğiniz oranda başarı verir, yanımızda çalışan ve  bizim için  iş üreten kişilerin başarılarından maksimum performans alabilir, yeteneklerinden daha fazla istifade edebilirsiniz. 6. ev hastalıkları ve sağlık konularını da anlatır fakat aynı zaman da Jüpiter, transit geçmekte olduğu ev konularıyla ilgili koruyucu ve iyileştirici özellikler getirir. Örneğin tedavi sürecinde iseniz, Jüpiter’in burada hareket ediyor olması, tedavi sürecinin iyiye gideceğini gösterecektir. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak açısından da Jüpiter’in buradan geçiş yapıyor olması olumludur. Günlük hayatını iyi düzenlemek, spor ve benzeri aktivitelere vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu arada iş yükünüz de artabilir ancak bu durumdan hoşnut olabilirsiniz. Karşınıza yeni deneyimler kazandıracak, rehberlik edecek birileri çıkabilir.

9 Aralık Merkür Yay burcuna giriyor sizin 5.evinize   çocuklar, aşklar, eğlenceler, hayattan alınan keyifler, hobi ve sportif faaliyetlerle zihniniz daha meşgul olacak çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir. Bu yönde bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Onları ikna edebilme yeteneği artabilir bu dönemde. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli  konularındandır. Sevdiklerinizle ,partnerinizle, çocuklarla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi alabilirsiniz. Zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için de çok uygun bir zamandır.

12 Aralık Dolunay İkizlerde 11. ev-5.ev aksında gerçekleşiyor, plan ve projeler yapmak  arkadaşlar, sosyal ortamlar, kariyerinizden elde edilen kazançlar gündeminizde olabilir ama  maddi yönde arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizden birileri ile bir ortaklık söz konusuysa, verilen sözlere veya kendi verdiğiniz sözlere dikkat edin lütfen bu konularda yanılmalara ve aldanmalara açık olabileceğimizi vurguluyor. Bu süreçte herkes kendi bildiğini okuyabilir ve tartışmalar olabilir. Merak ettiğimiz konuları doğru kaynaklardan öğrenmeli, uzman kişilere sormalı, akıl danışmalıyız, ciddi çalışarak  kendimizi geliştirmek için bilgi akışı ve iletişimi iyi kullanmak önemli olacaktır. Ayrıca başkalarından gelen kaynaklarla ilgili aldanmalar da olabilir.
20 Aralık Venüs Kova burcuna geçiyor Eşinizle birlikte iyi vakit geçirebilirsiniz. Her türlü ilişkilerde uyum ve denge olabilir, yalnız başınıza hareket etmekten çok birlikte zaman geçirmekten hoşlanır, Sevdiğinize değer verdikçe, sevgi bulursunuz. Ayrıca parasal konular ,kazanımlarda ufak tefek artışlar olabilir, mesleki kariyeriniz ve üstlerle olan ilişkileriniz açısından da güzel bir transittir.

22 Aralık Güneş 6.evinize geçiyor, günlük iş ve sorumluluklar , sağlık ve çalışma hayatı daha fazla önem kazanmaya başlar. Hayattaki sorunlara, sorumluluklara ve görevlere daha fazla eğilmek gerekir. Güneş’in bu alandan geçişi süresince başkalarının istek ve arzularına göre çalışmak gerekebilir. Kendi işimizin patronu olsak bile, bu dönemde yapacağımız işler başkaları tarafından dikte edilebilir. Yapılması öncelikli işler yüzünden  kendinize yeterince zaman ayırmayabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanılan süreçlerden biridir, sabırla, yılmadan çalışmaya devam etmek gereklidir. Sağlığınız ile  ilgili konuları gözden geçirmek gerekmekte, kişisel disiplininizi iyi korumak ve diyetinize  dikkat ederseniz iyi olur.

26 Aralık  Oğlak burcunda Güneş Tutulması ile  hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınızı güçlendirmek için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda çalışma koşullarınız değişebilir. Yeni bir işe başlayabilir, iş ortamınızı değiştirebilir ya da iş yerinizde  farklı  bir göreve getirilebilirsiniz. Karşınıza kariyer veya statünüzle ilgili beklenmedik sürpriz fırsatlar çıkabilir.