• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

2 Aralık Jüpiter Oğlak  burcuna geçiyor yaklaşık bir yıl boyunca ailevi konular, yuva ve yerleşim konularıyla ilişkilendirilen 4. Evinizde hareket edecek, bu konularda önemli şans ve fırsatlar elde edeceğini, gelişme veya genişleme yakalayabileceğini gösterir. Örneğin ev sahibi olmak veya gayrimenkul alışverişlerine girişmek, taşınmak, yer değiştirmek olabilir fakat Jüpiter Oğlak burcunda düşüşte olduğu için bu süreç biraz sıkıntılı ve zorlu olabilir. Aynı zamanda aile içerisindeki gerginliklerin üstesinden gelmek, kırgınlıkları ortadan kaldırmak açısından olumlu etkiler yaratacağı gibi, ailede genişleme ya da ailevi şartların ve imkanların genişlemesini de getirebilir. Tabi bütün bunlar için Oğlaktaki Jüpiter sorumluluk almak ve çaba göstermek zorunda bırakabilir. Eğer haritalarınızda Jüpiter iyi bir konumda ise aile içerisinde karşılıklı olarak cömertçe destek alışverişi olabilir. Yuvada huzur ve güvenliği sağlamak daha mümkündür. Geleceğe yönelik hedefleriniz konusunda da aileden destek bulabilirsiniz.

9 Aralık Merkür Yay burcuna sizin 3.evinize geçiyor zihinsel ya da iletişimsel becerileri geliştirme konusunda fırsatlar yakalama fırsatı söz konusudur. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından da avantajlı olabilirsiniz ama Merkür Yay burcunda zararlı çalıştığı için iletişimde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir ama çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Başkalarının görüşlerine açık ve esnek olmak ve iyi iletişim sayesinde çevre ilişkilerini geliştirmek mümkündür. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerini yazmak ve yayınlamak açısından en ideal zamandır eğer Merkür haritalarınızda iyi yerleşimde ise.

Sevgili Teraziler, 12 Aralık saat 08:12 İkizler burcunda oluşacak Dolunayda ,İkizler burcunun yöneticisi  Merkür-Yay burcunda olduğundan düşünme yönteminiz biraz çift taraflıdır doğru olanı seçmek istemeniz  kararsızlığa neden olur. Uzak yerlere gitmek,  eğitim veya kariyer hayatınızla ilgili konularda değişiklik yapmak , yenilik yapmak, ruhsal ve manevi çalışmalar yapmak ya da inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz veya şartlar bunu gerektirebilir. Yurtdışına yerleşmek veya başka bir eve taşınmak gibi istekleriniz de olabilir ama harekete geçmeden önce bütün bunları gözden geçirmek önemlidir acele karar vermemekte fayda vardır. Ailevi konular, ev ve yuvaya ait konular da bu dönemde önemli olacaktır.

20 Aralık Venüs Kova burcuna geçiyor,  çocuklarınızla daha sevgi dolu ilişkiler olabilir, bu döngü boyunca çekim gücünüz artabilir, aşk ve romantizm zamanları , kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz, yaratıcılığınızın artacağı zamanlardır, bu süreçte söz, nişan ,evlilik olabilir. Estetik yaptırmak isteyebilirsiniz, başkalarında gelen kaynaklar olabilir, ailenizden maddi anlamda destek alabilirsiniz.

22 Aralık Güneş 4. evinizde seyahatine başlayacak bir ay boyunca  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. .Aile arası sorunların çözümlenmesine liderlik edebilirsiniz ve aile ilişkilerinin güçlendiği zamanlar olabilir, kendinizi yeniden yapılandırmak adına  gerekli kararları almak için de güzel bir dönemdir.

26 Aralık Oğlak burcunda yeniay Güneş tutulması ev ,aile ,yuva ve kariyerle ilgili konuları destekleyecek ve  bu konularda  yeni başlangıçlar ve değişimler yapacağınız bir süreci anlatıyor olabilir. Aile fertlerinden birisinin sorumluluklarını yüklenerek o kişinin hayatında yeni bir başlangıç yapmaya aracı olabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Yayıncılık, yurt dışı konuları, eğitim, seminerler , yurt dışı gezileri çalışma hayatı ve maddi kazanımlarla  bağlantılı işler ile ilgili beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir.