• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

YAY VE YÜKSELEN YAY

 2 Aralık Jüpiter Oğlak ta 2.evinizde  ve bu alandaki seyahati bir yıl sürecek , bu süreçte farklı kazanç yolları bulacağınız bir dönem olabilir. Bu transit boyunca gelirlerinizin artma olasılığı yüksek olabilir. Para kazanmak için çeşitli yollar keşfedebilir, gelirinizi artırmak için farklı yatırımlar yapabilirsiniz.Paranızı idare etme beceriniz gelişebilir çünkü Jüpiter Oğlak'ta parasal konularda sorumluluk almanızı , kendinizi bu konularda disipline etmenizi anlatır.Gerçekte neyi istediğinize karar vermeli, kazanım elde etmek için ona yönelmeli, gereksiz yerlere dağılmamaya özen göstermelisiniz.


9 Aralık Merkür Yay’da 1.evinizde Merkür'ün ortalama bir ay boyunca süren bu transiti,  kendiniz iyi ifade etmekte biraz zorlanacağınız bir dönem çünkü Merkür Yay burcunda zararlı çalışır. Sözleriniz ve fikirlerinizde ikilemler de yaşayabilirsiniz daha dikkatli iletişim kurmaya, ağzınızdan çıkacak sözlere dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Akıllıca davranırsanız, şartları kendi lehinize çekebilmeniz mümkündür. Bu dönemde duygularınızdan ziyade mantığınız ile  hareket etmek iyi olacaktır. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından Merkür’ün bu alandan geçişi uygundur ama kaldığımız kararlara ve iletişim tarzımıza dikkat etmek çok önemli
 Sevgili Yaylar, 12 Aralık saat 08:12  İkizler burcunda oluşacak Dolunay, her türlü ilişkilerinizde iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini anlatıyor. Aileye ait bir konu veya kendi aranızda yaşanan bir anlaşmazlıkta kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz , yanılgılar yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda taraflar birbirlerine sormadan kararlar almış olabilir bu da hayal kırıklığı yaratabilir. Dolunay’ın yöneticisi sizin kişisel alanında olduğu için siz kendiniz eşiniz de kendini haklı görebilir. Bu dönemde parasal yönden abartılı harcamalarınız olabilir  aslında dikkatli davranıp maddi konularda daha dikkatli, disiplinli ve ciddi  yatırımlara yönelebilirsiniz .
20 Aralık Venüs Kova burcuna geçiyor, yakın çevre, arkadaşlarınız komşular, kuzenlerle olan iletişim ve fikir alışverişinden keyif alma iletişim konularından veya  kısa yolculuklar yoluyla fayda edeceğiniz bir süreç olabilir.  Bu süre zarfında, en çok zekâ, neşe ve sözlü ilişkiden hoşlanırsınız. Özellikle çatışmalara arabuluculuk yapmakta iyi olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla daha keyifli vakit geçireceğiniz birlikte proje yapmaktan hoşlanacağınız zamanlar bazılarınız iş yerinden bir arkadaşına ya da arkadaş gruplarından ve sosyal çevresinden aşk yaşayabilir. Kariyerden elde edilen gelirlerde artış olabilir.
22 Aralık Güneş Oğlak burcuna 2.evinize giriyor ,yaklaşık bir ay boyunca finansla ilgili konular gündeminizde önemli  olacaktır. Bütçesini iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz artabilir. Önemli kişiler ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz fakat  bu dönemde başkalarından maddi beklentiler yerine, kendi yeteneklerinizden elde edeceğiniz gelirlere güvenmeniz daha iyidir zira bu dönemde eğer kişisel haritanızda Güneş olumlu etkiler alıyorsa gelirinizin artması mümkündür.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, kazancınız ve sahip olduklarınız ile ilgili konuları aydınlatabilir. Yeni gelir kaynakları yeni iş arayışlarına başlayabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk ve ciddiyet isteyen  yatırımlara yönelme ve birikim yapma dönemi ,kendinize daha reel hedefler edinebilir yeni başlangıçları mali kazanımlarınız ile ilgili yapabilirsiniz.