• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

Oğlak  bir toprak  burcudur,  fiziksel ve maddi yaşamımızla  refahı sağlamak için gereken yapılar ve organizasyonla yakından bağlantılıdır. Bu burcun sembolü dikkatli ve emin adımlarla dağa tırmanan  Keçi'dir , ne kadar sarp ve zor olsa da, Oğlak, zirveye çıkmak isteyen iddialı bir burçtur ve bunu temkinli, pratik ve organize olarak başarır. Oğlak ayrıca  “Yaşlıları” bilge, olgun  ve tecrübeli insanları da anlatır.
Jüpiter ,ise genişleme, iyileştirme ve fırsat gezegenidir, Jüpiter aynı zamanda iyi şanslar, bolluk, bereket ve zenginlik gezegenidir, bu yüzden kendimizi genişletmemizi ve geliştirmemizi ve daha fazla doygunluk bulmamızı sağlayacak fırsatlar ortaya çıkarmayı sever..
Jüpiter Oğlak transitini 2 Aralık 2019 - 21 Aralık 2020 arasında sürdürecek. Bu, belki de kaynakları artırmak, daha iyi bir kariyer elde etmek, terfi etmek ve daha iyi bir statü kazanmak veya bazı yeni iş girişimlerinden yararlanmak için geleceğin temelini atma zamanıdır. Bu dönem, geçmiş zamanlardaki sıkı çalışmanın getirdiği ödülleri toplamanın zamanıdır, bu nedenle başarı, üzerinde çalıştığınız her şeyden gelebilir.
Bu  bir yıllık süreçte, Oğlak'ın azim, güvenilirlik, pratiklik, sağduyu, mantık ve dikkatli hesaplama gibi becerilerini ve niteliklerini geliştirerek  fayda sağlayabiliriz .Öz disiplin ve sorumlulukla yaşamlarımızı düzenleme ve yapılandırma, yeni deneyimlere açılma, maddi ve fiziksel dünyada kazanmanın diğer yollarını keşfederek hedeflerimize ulaşabiliriz.
Jüpiter’in bu seyahati bize nerede tembel ya da disiplinsiz ya da görevlerimizi ihmal ettiğimizi ya da boşa uğraştığımızı görme fırsatı veren durumlar yaşatabilir. Dolayısıyla , bu yıl  kendimize “Ne yapmalıyım ?” “Hangi kurallara uymalıyım?” “Nasıl daha verimli olabilirim?” sorularını soracağımız  durumlar ortaya çıkacak gibi görünüyor.
Jüpiter Aralık 2007 -  Ocak 2009 tarihleri ​​arasında Oğlak burcundaydı, bu dönemde neler yaşadıklarınızı hatırlarsanız bu önümüzdeki yıl boyunca aynı şekilde olmasa da  Jüpiter Oğlak burcu geçişi hakkında  bir  ön fikir edinebilirsiniz. Sevgiler.