• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

Günaydınlar, Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün açılarına bakacak olursak;

13:14 ‘te başlayan Ay ve Merkür karesi 15:27 ‘de kesinleşecek bu süreçte ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat ilişkilerde kritik saatlere işaret eder. Hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiler de kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler, söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.

Ay Merkür ile yaptığı açıdan sonra Salı günü 10:10’ kadar boşlukta, bu zaman zarfında elinizdeki eksik işleri tamamlamak oldukça kolay olacaktır.

Öğleden sonraki saatlerde 15:38 Mars ve Kuzey Ay düğümü arasında çok güzel bir açı var ve etkisi bu hafta devam edecek. Bu transit fiziksel güç sağlayan ,dayanıklılık ve yetenek sağlayan güçlü bir enerjidir. Hayata sıkı bir şekilde katılmak için Mars sizi yönlendirmeye başlayabilir , fırsatları yakalamak sizin elinizde olabilir, hangi iş kolunda çalışırsanız çalışın kimliğinizi oluşturmak ve kendi alanlarınızda üstünlük oluşturma fırsatları olabilir. Cesur,  sağlam, kararlı ve hızlı hareket etmekten korkmayacağınız , mükemmel bir girişimci olabileceğiniz bir süreç. Bu güzel enerjiiyi değerlendir mekte fayda var.

21:20’de bir yıllık Jüpiter Oğlak seyahati başlıyor “Bereket bolluk ve Şans” gezegeni burç değiştiriyor. 12 yıl önceki yerleşimine geri dönüyor. Bu konu ile ilgili yazımızı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz sevgiler.

https://www.astrodanismanlik.com/aralik-2019-255.htm