• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

Günaydınlar; güne Ay Kova burcunda ama boşlukta başlıyoruz bu yüzden sabah erken saatlerde girişimlerde bulunmamakta fayda var. Günün diğer açılarına bakacak olursak;
08:22’de Merkür ve Plüton arasındaki uyumlu açı ile insanları etkileyici güçlü konuşmalar yapabilirsiniz.
10:11 Ay Balık burcunda  diğer bir deyişle Ay Zodyak burçlarının son durağında. Ay  Balık burcundan geçerken aramızdaki sınırlar dağılır, yüksek empati ve şefkat duyguları ile naif bir ruh hali içinde oluruz.
10:25 Ay ve Jüpiter arasındaki olumlu açı kendinizi iyi hissetmenize, samimiyete  yol açar. Bu dönem yine kısa süreli grup aktiviteleri için uygundur. Yardımlaşma, destek verme, birbirini anlayarak yapılacak çalışmalar herkese yarar sağlayacak ve herkes mutluluk duyacaktır. Özellikle pazarlama gibi veya halkla ilişkiler gibi, ikna etme gerektiren bir işte çalışıyorsanız bu süreçten faydalanabilirsiniz.
16:43 Ay Uranüs olumlu açısı ile çabukluk,  telaş, garip bir heyecan enerjisi olabilir. Kendinizi, çevrenizdeki insanları, ortamı canlandırmak, yeni bir hava vermek, sanki her şeyi yeniden düzenlemek gibi dürtüsel bir ihtiyacınız olabilir. Evinizde, iş ortamınızda, bulunduğunuz her hangi bir mekanda bile ufak tefek değişiklik arayışı ve olayların gidişatını değiştirme isteği olabilir.
18:47 Venüs Mars ilişkilerin daha güçlü ve ateşli olacağı zamanlar. Sevginizi göstermek için kendinizi öne atacağınız bir süreç, değerlendirmek gerek,sevgiler.