• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

7 Aralık 2019 Cumartesi Gökyüzünden mesajınız var..
Günaydınlar, güne Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz. Cesur, girişimci, hareketli bir günde olacağız. Günün mesajlarına bakacak olursak;
04:04 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu açı ile duygularımız ve bilincimiz uyum içinde güzel bir enerji akışı var, sabah erken saatlerde yapacağımız işler  kolay akabilir, ilişkilerimizde denge ve ahenk unsuru göze çarpıyor.
10:05-14:05 Ay ve Satürn arasındaki gergin açılar ile duygularımızda kısıtlanmalar ve ilişkilerde blokajlar söz konusu olabilir. Yapacağımız işlerde kendimizi kısıtlanmış, engellenmiş hissedebiliriz. Bu zaman dilimde dikkatli olalım, zorlu bir enerji söz konusu karşımızdaki kişiler tarafından engellendiğimizi de hissedebiliriz.
12:13 Ay Neptün gergin açısı ile de algımızda yanılsamalar yaşayabiliriz, bir şeye karar vermek, bir girişiminde bulunmak veya hayati önemi olan konularda adım atmak için kesinlikle uygun değildir. Yanlış yönlendirici bir etki olabilir, basit şeyleri bile problem haline getirmenize sebep olabilir.
16:02- 20:00 saatleri arasında Ay ve Plüton arasındaki uyumsuz enerji duygularınızın  sert bir biçimde start almasına sebep olabilir, ani çıkışlar yapabilir, duygusal güç mücadelesine girebilir, istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda bırakılıyormuş gibi düşünebilir, karşınızdaki kişiyi yok yere sinirlendirebilir ve onun tepkisiyle karşılaşabilirsiniz, kendinizi kontrol etmek en iyisi olacaktır.
18:01 ‘den sonra Ay boşluğa giriyor , bu saatten sonra yapacağınız girişimler askıda kalabilir, sonuç alamayabilirsiniz en iyisi kendinizi iyi hissettirecek aktivitelerde bulunmak,sevgiler.