• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

15 Aralık 2019 Pazar Gökyüzünden Mesajınız Var..

Günaydınlarrrrr, herkes iyi pazarlar, güne sabahın erken saatlerinde 06: 55’te Ay Aslan enerjisi ile başladık. Dışa dönük bir enerji,kendimizi göstermek isteyeceğimiz ben de varım diyeceğimiz 2,5 günlük bir süreçte olacağız. İçimizdeki yaratıcılığı ortaya çıkartmak için güzel zamanlar olabilir. Günün mesajlarına bakacak olursak;

00:00 -22:11 Jüpiter ve Uranüs arasındaki olumlu açı biz gün boyu gece saatlerine kadar etkileyecek bir enerji veriyor, limitlerimizi aşma arzusu içinde olacağımız , yeteneklerimize güvenebileceğimiz bir gün aslında, güzel sürprizlere de açık Jüpiteryen konularda fırsatlar olabilir ; yabancılarla birlikte yapılacak işler, yurt dışı seyahatleri ,akademik konularla ilgili fırsatlar olabilir bu konularda genişleme büyüme şansı elde edebilirsiniz.
Gün boyunca Ay ve Kiron arasındaki uyumlu açı ile karşımızdaki kişileri cesaretlendirerek şifalandıracağımız, yaratıcı yönlerini ortaya koymaları bu  yönde harekete geçmeleri için adım atmalarına yardımcı olacağımız bir gün. Ama tabi ki Ay Uranüs olumsuz birlikteliğinin vereceği enerjileri göz ardı etmemiz gerek.

10:18-13:44 Ay ve Uranüs dik açıda olacaklar, bu da bizde duygusal anlamda gergin enerjiler yükleyebilir. Duygularda istikrarsızlık, kadın figürleri ile problemli, aksi, tepkisel olabiliriz aman dikkatli olalım. Duygusal patlamalar, beklenmedik ani gelişen sıra dışı olaylar yaşayabiliriz.

21:22-23:17 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu açı bize rahat nefes aldırabilir , duygularımızı daha rahat ifade edebilir, iletişimimizde rahat ilerleyebiliriz. Bu süreçte sezgilerimiz güçlüdür, yorumlama becerimiz yüksek olur, detaylara daha bir dikkat ederiz bu yüzden akademik çalışmalar yapan arkadaşlara bu süreyi değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Sevgiler