• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

24 Aralık 2019 Salı Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, Ay Yay burcu seyahati devam ediyor iyimser ve olumlu bir enerji var , arkadaşlarımızla toplanmak, sosyalleşmek ,kısa gezilere katılmak , çevremizi  keşfedeceğimiz geziler yapmak için uygun zamanlar ,bilgi ve görgümüzü artırmaya yönelik aktiviteler yapmak çok keyifli olabilir. Günün mesajlarına bakacak olursak;

05:32 ‘de kesinleşen Ay Venüs uyumlu açısı ilişkilerimize hoş, uyumlu ve iyi gelişmeler katacağa benziyor. Ayrıca bu süreçte genellikle ev veya bulunulan çevre memnuniyet veren bir mekan olabilir ve bu durum karşı konulması zor bir rahatlığa ve  tembelliğe yol açabilir.

Güneş ve Uranüs arasındaki uyumlu açı etkisini sürdürmeye devam ediyor sezgiler artabilir  ve iç görüleriniz kuvvetlenebilir ve  kişiliğinizin daha eşsiz veya ilginç tarafını ifade etmenizi sağlamak için artan özgüvenle birleşir. Güçlü algılama becerileriniz, bilim çalışmalarını veya astroloji gibi gizli çalışmaları daha iyi anlayabileceğiniz anlamına gelir. Normal rutininizin dışında yeni bir şeyler denemek gibi hissedebilirsiniz. Bu, yeni maceralardan yeni buluşlara kadar değişebilir. Konfor alanınızı terk etmek ve farklı marjinal kişilerle sosyal çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zaman.

22:09- 23:55 Ay ve Neptün gergin açısı ile duygularda karmaşa, belirsizlik, kararsızlık enerjileri hakim olacak dikkatli olmakta fayda var. Bu süreçte manevi anlamda rahatlamak için dua edebilir, meditasyon yapabilirsiniz. Sevgiler.