• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

27 Aralık 2019 Cuma Gökyüzünden Mesajınız var

Günaydınlar, Cuma gününe Ay Oğlak enerjisi ile başlıyoruz ve  Oğlak burcunda bir gezegen patlaması yaşanıyor arkadaşlar ,çoğu gezegen bu burçta hepsi ağır abi Oğlak’ın evinde. Ay Oğlak burcunda iken sorumluluklarımız her şeyin önüne geçeceğinden duygularımız geri planda kalabilir. Her konuda ayağımızı sağlam yere basmak ister ve temkinli davranırız. Size de tavsiyemiz bu yöndedir arkadaşlar özellikle de iş ile ilgili sorumluluklar alıyorsanız, dikkatli olmak gerekebilir. Günün açılarına bakacak olursak;

13:14- 17:01 arasında Ay ve Satürn kavuşumu var arkadaşlar duygusal anlamda kendimizi sınırlar, tedbirli davranmaya çalışabiliriz. Karamsar duyguların yoğunluk kazandığı saatlerdir, şayet hayatı kötü gören, bıkkın ve negatif bir insansanız, bu saatlerde dikkatli olmalısınız, birden ipleriniz kopabilir. Evle ilgili sorunları abartabilir, ev hayatınızın size yük olduğunu düşünebilirsiniz, anneden veya hayatınızdaki bir kadın figüründen beklediğiniz desteği  alamamanın oluşturduğu bir duygu yaşayabilirsiniz. Eğer kavuşum yapan iki gezegenin enerjilerinin her zaman birlikte hareket ettiğini düşünürsek ; kişinin bakıp besleme ve  duygusal tepki verme kapasitesini anlatan Ay nereye giderse, korku, görev, tedbir, sınırlama, kontrol, sorumluluk gibi duyguları  anlatan Satürn’de  de oraya gider.

Ve gelelim günün en şanslı kavuşumuna , etkisini bugün daha fazla hissedeceğimiz Güneş ve Jüpiter kavuşumuna; genel bir refah, mutluluk ve iyimserlik hissi verir, iyi şanslar, kişisel, profesyonel ve manevi büyüme için bir fırsat olarak görülebilir. Bunu bir dürtü veya yapabildiğiniz her şeyi yapmak için güçlü bir arzu olarak hissedebilirsiniz. Övgü, hediye veya para, anahtar kelime “Genişleme”, ilişkilerden servete kadar tüm yaşam alanları için geçerlidir. Bu, yeni çalışmalara veya uzun mesafeli seyahatlere başlamak için mükemmel bir zamandır. Yeni ilişkiler, yatırımlar veya yeni projelerin başlatılması için uygun bir enerjidir. Bununla birlikte, bu  enerjide dikkat edilmesi gereken bazı potansiyel olumsuzluklar vardır. Jüpiter'in büyüme ve genişleme eğilimi, övünme ve açgözlülük gibi olumsuz karakter özelliklerini de anlatır. Bu geçişin getirdiği birçok fırsattan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için açgözlülük, övünme ve kibirli olma dozunu ayarlamak gerekmektedir. Ayrıca bu kavuşum Oğlak burcunda meydana geliyor bunu da göz ardı etmemek gerekiyor. Herkese güzel ve olumlu gelişmeler yaşayacağı güzel bir Cuma günü olsun,sevgiler..