• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2019

ARALIK 2019


ARALIK 2019

MERKÜR OĞLAK BURCUNDA (29 ARALIK 2019 – 16 OCAK 2020)

HEDEFLERİNİZ ÜZERİNDE TAKINTILI OLMAYA HAZIR MISINIZ?

 Güneş'e en yakın gezegen olan Tanrılar’ın habercisi  Merkür bir elçi, çevirmen, Güneş'in elçisi olarak hizmet eden bir gezegendir. Astrolojide, Merkür düşünce ve aklımızı, konuşma ve iletişim şeklimizi, ilgi alanlarımız, becerilerimiz ve hobilerimiz, mizah anlayışımız hakkında bize bilgiler verir.
Oğlak burcundaki Merkür,  toprak burcundadır ve yöneticisi Satürn'ün soğuk, sert ve rasyonel nitelikleri ile kimlik bulur zaten kendisi joker gibi bir gezegendir hangi burçta ise onun karakterini taşır. Bu yerleşim ile  özellikle maddi alanlar olmak üzere zor, sıkıcı ve bazen iç karartıcı konular üzerinde takıntılı bir şekilde durma eğiliminde olabiliriz. Bu dönemde bir sorunla karşı karşıya kaldığımızda, en hızlı çözümü en kolay şekilde ele alma olasılığımız  daha yüksektir. Oğlak burcundaki Merkür ciddi ve mantıklıdır, iş yeteneği, yöntemli bir zihin, konsantrasyon yeteneği ve sözlerde kararlılık verir. Dolayısı ile bu süreçte kendiniz ve geleceğiniz ile ilgili hayal kurmayı bırakıp somut şeyler elde etmeye focuslanabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız  projeler için geliştirme, tamamlama için büyük bir konsantrasyon verir.

Bu dönemde kariyeriniz önemli hale gelebilir, hedeflerinize konsantre olur ve bunları gerçekleştirmek için sıkı çalışma içinde olursanız meyvelerini  toplayabilirsiniz. Her zaman gerçeğin peşinde koşan bir dedektif gibi çalışır Merkür Oğlak’ta bu yüzden  problemleri çözerken soğukkanlı, sistemli ve ciddi çalışır, dikkatli plan yapar demek ki bu dönemde sıkı çalışan , iyi organize olan iş ve kariyerinde iyi sonuçlar elde edebilir.
Biliyorsunuz 2019 yılının son tutulması birkaç gün önce  Oğlak burcunda gerçekleşti. Tutulmalar potansiyel olarak hayatımızı değiştiren sürpriz gelişmeleri ve fırsatları anlatır. Bu bağlamda Oğlak’taki Merkür yakında büyük haberler duyacağımız, önemli e-postalar alacağımız veya yeni bir anlaşma yapmak, kariyerde yükselmek konusunda bize haberler getirebilir. Tabi kişisel haritalarımızda vaat ettiği oranda.. Hepinize bu enerjinin iyi gelmesi, hak ettiklerinizi almanız dileği ile sevgiler.