• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

3 ARALIK 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yengeç temalı bir gündeyiz, aile, ebeveynler ve onlarla olan ilişkilerimizin önem taşıdığı bir gün. Duygusal ve hassas olacağımız yardımsever ve fedakarca davranacağımız zamanlar. Ay Yengeç’te olduğunda kendimizi moralsiz ve güvensiz de hissedebiliriz canlar bu yüzden depresif ruh halleriniz olursa merak etmeyin geçecek. Bugünlerde alınganlık da hat safhada olacağı için davranışlarımıza, söylediklerimize dikkat edelim karşımızdakileri üzmeyelim. Günün diğer mesajlarına baktığımızda;
08:34-12:49 Ay ve Venüs sabahımıza güzel enerji veriyor olacaklar , aile ile olan ilişkilerimizde uyum ve ahenk söz konusu olabilir. Bu etki ile yaşadığınız alanı güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi de güzelleştirmek için  kuaföre gidebilir, bakım yaptırabilir veya güzel şeyler satın almak isteyebilirsiniz.
16:28 Ay ve Mars arasındaki gergin enerjiler  kavga, gerginlik, alınganlık, duygusallık, agresyon getirebilir sabahın o güzel enerjisine gölge düşürürcesine aile bireyleri ile ya da aile gibi gördüğünüz kişilerle tatsızlıklara sebep olabilir. Mutfakta yemek yaparken kesici aletlere dikkat edin araba kullananlar da fazla hız yapmamaya özen gösterin  kazalara açık bir enerjidir.
17:32 -: 26 Akşam saatlerinde Mars karesinin  gergin enerjisinden kurtuluyoruz çok şükür daha mülayim soft bir enerji akışı söz konusu. Ay ve Neptün’ün uyumlu birlikteliği daha duygusal ve yaratıcıdır ve bekar olanlarınız ideal partnerleri hakkında hayal kurabilir bu etki ile  ruh eşinizle  tanışabilirsiniz çünkü bu süre zarfında başlayan ilişkilere ruh eşi bağlantıları hakimdir. Ayrıca sanatçılar ve sanatsal faaliyetlerle uğraşanlar  için  ilham alabilecekleri bir süreçtir. Topluluk önünde konuşmak zorunda olanlar ayna veya kamera önünde prova yapabilirler çünkü Neptün aynı zamanda teknik araçlarla aktarılan hayallerin ve görüntülerin de hükümdarıdır. İçsel anlamda  duygularınız daha yoğun olacağından bazılarınız  ilham perileriyle tanışabilirken, bazılarınız  meditasyon yoluyla harika şeyler deneyimleyebilir. Ay ve Neptün'ün oluşturduğu bu enerji  özeldir çünkü herkesin psişik deneyimler yaşamasını sağlar. İnsanların zihinleri daha yüksek bir varoluş aleminden gelen enerjilere daha duyarlı ve açıktır.  Sevgiler.