• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

4 ARALIK 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor, bugün akşam saatlerine kadar zorlanacağız canlar bizden söylemesi planlarınızı ona göre yapın, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
01:27-05:15 Ay Plüton’a karşıt açıda geçmişle ilgili konular yeniden karşımız çıkıp can sıkabilir. Hayatımızdaki kadın figürleri ile eş, anne ile çekişmeler, duygusal tansiyon, eleştiriler  söz konusu olabilir ve  içsel olarak  bizi yıpratabilir.  İlişkilerde fazla sahiplenici  kıskanç ve kuşkucu davranabiliriz .
07:57-11:46 Ay Jüpiter’e karşıt açıda  Jüpiter astrolojinin en iyicil gezegeni olduğu için Jüpiter’in karşıt açılarında fazla zarar getirici durumlar olmaz fakat abartılar fazla olur. Bu yüzden deformasyon,  müsriflik gibi kavramlar söz konusudur. Duygusal taşkınlık, aşırı heyecan , anne, eş veya kadın figürleriyle ilişkilerde dengesizlikler, olabilir.
11:35-13:28 Ay Satürn karşıtlığı kendinizi çok yalnız, mutsuz ve şanssız hissedebilirsiniz , hayatınızdaki kadın figürleri ile zorlanmalar, problemler veya onların sağlık problemleri ile ilgilenme onların sorumluluğunu alma  söz konusu olabilir.
13:28 Ay boşluğa giriyor ve 15:52’ye kadar yarım kalan işlerimizi bitirmek yeni işlere başlamamak, önemli görüşmeler, başlangıçlar yapmamak en iyisidir.
15:52 Ay Aslan burcuna geçiyor kendimizi çocuk gibi şımartmak isteyeceğimiz, yaratıcı yeteneklerimizin ortaya daha rahat çıkabileceği 2,5 günlük sürece giriyoruz . Bu günlerde pohpohlanmak, değer görmek , çevremizdekilerin dikkatini çekmek isteriz.
22:44 Ay Merkür üçgeni duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eden bu etki, gerek kendinizin gerekse başkalarının duygularına karşı daha açık olmayı kolaylaştırır. Ayrıca aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir. Sevdiğimizi söyleme veya sevildiğimizi  bilme ihtiyacımız artar ve bu etki ile duygularımızdaki derinliği sözlere rahatlıkla aktarabiliriz. Sevgiler.