• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


5 ARALIK 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Yasaklı geçecek 2 günün ilk sabahından herkese günaydınlar, Ay Aslan günündeyiz sokağa çıkmak yasak  hazır da Ay Aslan’da saçlarımıza bakım yapabilir, hobilerimizle ilgilenebilir, yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:46-07:28 Ay ve Uranüs arasında gergin bir enerji var bu gece uyku tutmayabilir çünkü  hızlı ruh halimiz  duygu durum   değişimlerine sebep olabilir. Kendimizi gergin hissedebilir ve odaklanma gerektiren herhangi bir konuda zorlanabiliriz.  Arkadaşlarınızla veya ailenizle ekstra sabır ve hassasiyet gerektiren duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Beklenmeyen ani durumlarla karşılaşmak da söz konusu olabilir.
Nerdeyse tüm gün etkili olacak Merkür’ün  Kiron  ile uyumlu enerjisi   duygularımızı yapıcı yollarla iletmemize yardımcı olacaktır.  Hassas konuları tartışmak veya daha fazla düşünmek için iyi bir enerji . Sorunlara yaklaşmanın yeni yollarını keşfedebiliriz  , iletişim becerimizle hem kendi acılarımıza hem  etrafımızdaki kişilerin acılarına , dertlerine derman,  şifa olabiliriz.
15:41-19:39 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu ilişki ile fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak tamamen rahat hissedebiliriz. Bu saatler arası   iddialı bir enerji ile elimizdeki herhangi bir işe  daha iyi odaklanabilir  ve iyi bir çalışma performansı gösterebiliriz. İç huzurunuz, tüm ilişkilerimizi normalden daha uyumlu hale getirebilir , aile  üzerindeki sakinleştirici etkimiz, sosyalleşme ve takım çalışması için de iyi bir zaman olduğunu anlatır. Arkadaşlarınızla sosyal medya üzerinden sohbetler yapabilir, oyunlar oynayabilirsiniz. Aileniz ile takım oyunları oynamak da keyif verici olabilir. Evlerimizde güzel bir Cumartesi günü geçirmeniz dileği ile sevgiler.