• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

8 ARALIK 2020  SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar Ay Başak burcunda güne başlıyoruz. Bugün her türlü işlerimizi yaparken daha titiz, detaycı davranabiliriz, ailemiz ve başkaları ile olan iletişimimiz daha eleştirici olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
01:43-05:28 Ay ve Güneş arasındaki gergin enerji  kadın ve erkek arasındaki ilişkilerde de gerginliğin habercisi bu saatler arası ilişkilerimize dikkat edelim, canlar.
05:01-08:29 Ay bu kez Neptün ile karşıt bir açıda olacak  duygusal anlamda dağılmaya, aşırı alıngan olmaya  sebep olabilir. Depresyon ve tatminsizlik gibi sorunlar yaşaması söz konusu olabilir. Ailevi konularda  ve kadınlarla özellikle   anne ve eş ile  ilişkilerde duygusal huzursuzluklar yaşanması  söz konusu olabilir. İlişkilerde hayal kırıklıkları ve  sağlık sorunlarına işaret edebilir. Mide ve göğüsler ile ilgili hassasiyetler oluşabilir, alerjik durumlar, aşırı hassasiyetler, ruhsal dengesizlikler, yanlış anlaşılmalar, duygusal nedenlerle aldatmalar görülebilir.
09:27-13:14 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu ilişki ile bu saatler arasında ilişkilerde de uyum söz konusu olacağından daha rahat edebileceğimiz zamanlar. İlişkilerdeki bazı problemleri konuşarak düzeltmek, sevgiyi hissetmek ve duygulara yeni bir soluk kazandırmak için çok uygun bir zamandır.
14:08-17:35 Ay bu kez Plüton ile uyumlu bir iletişimde bulunacak ailede güçlü kişilerden gelecek destekler söz konusu olabilir. Yatırımlar ve iş ile ilgili güçlü ve olumlu değişimler olabilir. Kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı, insancıl değerlere açık, güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir zaman olabilir.
21:24-23:08 Ay ve Jüpiter de bu saatler arası iyi bir iletişimdeler. Ailevi ve duygusal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Anne, eş ve genel olarak kadın figürleriyle ilişkilerde olumlu sonuçlar alınabilir. Sağlıkla ve kişisel gelişimle ilgili konularda olumlu gelişmeler devreye girebilir. Evlilik ve ev değiştirme, gayrimenkul alım satımı ya da taşınma gibi temalar açısından doğru kararlar alınabilir. İyi bir gün dileği ile sevgiler.