• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, gece yarısı Ay Başak  burcunda 01:35- 03:01 arasında boşlukta olacak ve 03:01 ‘de Terazi burcuna geçecek. 2,5 gün boyunca adalet, hak, hukuk, uzlaşmacı görüş açıları , aşk ve ilişkiler gündemimizde olacak. Bu süreçte çevremizde sevdiklerimiz için bir şeyler yapmaktan keyif alırız. İlişkilerde denge ve huzuru ararız, yaşadığımız ortamın güzel olmasını isteriz belki evinizde mobilyaların yerini değiştirmek yeniden dekore etmek isteyebiliriz. Bu süreçte böbrekler daha hassas olduğu için üşütmemeye dikkat etmek gerekir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
09:43-13:06 Ay Kiron karşıtlığı aile içi ilişkilerde eski yaraları uyandıran  zayıf ve savunmasız hissettiren hassas bir etki verebilir. Ayrıca aşırı duyarlılık yaratır bu etki ile ilişkilerde dengesiz davranabiliriz.
Etkisi birkaç gün sürecek Güneş ve Neptün karesinin etkisi ile  canlılığımızda bir zayıflama olabilir, sanki  herhangi bir şey yapma konusunda motivasyonumuz eksilmiş gibi hissedebiliriz. Olaylar veya etrafımızdaki kişiler kafa karışıklığına, sahtekarlık, aldatmalar  ve hayal kırıklığına neden olabilir ve bu etki altında kendimizi güvensiz  hissedebiliriz. Bu süreç iş anlaşmaları veya görüşmeleri için  uygun bir zaman değildir. Ayrıca tıbbi testler yaptırmak için de uygun günler değildir, teşhis edilmesi zor olabilir veya yanlış teşhis olabilir. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.