• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

10 ARALIK 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , Ay Terazi yolculuğu devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak ;
08:34-12:08 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerjiler içsel bir denge hissi ve  yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu içinde olacağız.  Aynı zamanda bu saatler arası yakın zamandaki kişisel veya ilişki problemlerinizi çözmek için  de iyi bir zamandır.
09:49-13:11 Ay aynı zamanda Mars ile de gergin bir enerji veriyor olacak bu zaman diliminde içsel dengemiz bozulmaya meyilli olabilir, Mars’ın agresyonu sakarlık , kazalar ve ateşli hastalıklar şeklinde ortaya çıkabilir canlar, dikkatli olmakta fayda vardır.
16:16 Güneş Güney Ay düğümü ile kavuşumda olacak. Etkisi birkaç gün devam ediyor olacak  bu etki ile kendimizi ifade etmek, potansiyelimizi göstermek anlamında zorlanabiliriz. Hayatımızdaki etkili veya güçlü kişiliklerden yana destek kaybına uğrayabiliriz.
Etkisi birkaç gün sürecek Güneş ve Mars arasındaki uyumlu enerji  kendimize olan güveni ve coşkuyu artırabilir.  Kendimizi güçlü ve cesur hissedebilir  ve inisiyatif alarak  zor görevlerin üstesinden gelmek için kullanabiliriz.  (Güneş Neptün karesine ve Güneş -Güney Ay Düğümü kavuşumuna  inat!)
Yine etkisi 4-5 gün sürecek Venüs ve Plüton arasındaki uyumlu enerjiler  ilişkilerinizde yoğun bir sevgi ve tutku taşır  ve sevginiz takıntılı hale gelebilir. Diğer insanlarla iletişiminiz   her zamankinden daha fazla tutku ve yoğunluğa sahip olabilir. İlişkilerinizde  dürüst ve gerçekçilik önem kazanır. Finansal bir ortaklık kurabilir veya girişiminiz için destek alabilirsiniz. Sevgiler.