• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

12 ARALIK 2020  CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Akrep burcu seyahati devam ediyor günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Mars birkaç gün  Ay Düğümleri ile iyi bir ilişkide olacak güçlü bir amaç ve hırs ile işbirliği yapabileceğimizi , geçmişimizi analiz ederek geleceğimizi oluşturmak için harekete geçmek  ve inisiyatif alma zamanlarında olduğumuzu gösteriyor.
08:58-12:12 Ay ve Neptün arasındaki güzel enerji  sabah saatlerine dengesini vuracak. Neptün duygularınızı, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı daha fazla ortaya çıkarır.  Müzik, yazarlık, film gibi yaratıcı ve sanatsal çalışmalara yetenekleri olanlar bu aralığı değerlendirebilirler. Neptün ayrıca filmleri ve kameraları da yönetir bu yüzden web kamerasını hayallerinizi ve vizyonlarınızı kaydetmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte  kurulan özel  ilişkiler sanki ruh eşinizi bulmuş gibi hissettirebilir. Yardıma gereksinimi olan yakınlarınıza , çevrenizdeki insanlara yardım yapmak için de ideal bir süreçtir.
17:39-20:54 Ay ve Plüton’un güzel kontakları sayesinde  derinden gömülü duygularınız ortaya çıkabilir.  Yoğun kişisel etkileşimler, birileri hakkında tam olarak nasıl hissettiğinizi ve sizin hakkınızda nasıl hissettiklerini anlama zamanıdır. Ailevi ilişkilerinizi  daha derin bir seviyeye dönüştürmek isteyebilirsiniz.  Kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı, insancıl değerlere açık, güçlü bir aidiyet hissi söz konusu olabilir. Ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir zamandan geçildiğini gösterir, özellikle tesisat ve drenajlarda , oluklardan, banyolardan, lavabolardan ve tuvaletlerden kaynaklanan kirlerin temizlenmesi gerekebilir.
22:13-23:59 Ay ve Venüs kavuşumu duygusal, şefkatli ve sevgi dolu enerjiler ile sevdiklerinizle rahatlamak ya da arkadaşlarla sanal ortamlarda (evden çıkamadığımız için) konuşmak için  harika bir zaman. Arkadaş edinmek  ve  yeni bir aşk ilişkisine başlamak için de iyi bir enerjidir. İnternetten   moda, kozmetik ve  takı alışverişleri yapabilirsiniz.  İyi bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile sevgiler.