• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

13 ARALIK PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar güne Ay Yay teması ile başlıyoruz, pozitif, iyimserlik ve hoşgörülü 2,5 günlük süreç başlıyor. Ay Yay günlerinde bilgimizi genişletmek isteyebilir, eğitimle , yurt dışı bağlantılı, yabancıları ilgilendiren konularla ilgili konular gündemimizde olabilir. Ailevi ve kişisel ilişkilerimizde, iş ile ilgili sorunlar, gerginlikler, anlaşmazlıklar kolay çözülebilir. Hukuksal konularınızda sorunlar varsa onlarda rahatlıkla çözümlenebilir. Aynı zamanda abartılı, fanatik, değişken enerjiler de etrafımızda dolaşıyor olacak, canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
12:01-15:16 Ay ve Kiron uyumlu enerjileri ile çevremizdeki insanların  daha fazla öğrenmesine, ufuklarını genişletmesine  yardımcı olmak isteyebiliriz. , inançlarımızda ve değerlerimizde hayatımızdaki önemli kadın figürlerinden etkilenme de söz konusu olabilir.
14:38 Merkür Neptün karesi birkaç gün devam edecek  eksik veya yanlış bilgi alma, yanlış kararlar verme riski  fazla olacağından alacağımız kararlara dikkat edelim.. Günlük gerçeklerden uzaklaştırıcı bir etki  de yaratabilir ayrıca alım satım, ticaret gibi konularda dikkatli olunmasında fayda vardır. Hepimizin enerjisi düşük  olacağından  mantığın kullanılması gereken projelerle uğraşmak için bu birkaç gün uygun değildir.  Fakat hayal gücümüz her zamankinden daha aktif olacağından  bu günlerde yapacağımız şeylerin  hayalini  kurmak için bu geçişi kullanabiliriz.   Bu birkaç gün  kafa karışıklığı , net düşünememe ,unutkanlık, bir saflık hali , kandırılma potansiyeli, aldatılmak  söz konusu olabilir. Bazı bilgiler  kafa karıştırıcı olabilir bu nedenle  iletişim kurarken dürüst olmak, her söylenene inanmamakta fayda vardır. İyi bir hafta sonu olsun, sevgiler.