• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

14 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz, akademik konular ,eğitim-öğretim , yolculuklar, yurt dışı konuları, hukuksal konular, davalar, ailevi konularla ilgili konularda çözümler bulabileceğimiz ve ılımlı iyimser bir havanın hakim olacağı bir gündeyiz.
Ay sabah saatlerinde Neptün ile kare açı içinde olacak ve daha sonra Merkür ile kavuşacak ve tüm gün boyunca Merkür ve Neptün karesinin  etkili olmasını sağlayacak bu yüzden kaynağı gerçek olmayan haberler, yanılgılar ve aldanmalara açık bir günde olacağız. Öğrendiklerimizin doğru olup olmadığını kontrol edelim, her söylenilen söze kulak asmayalım.
13:33-16:54 Ay ve Mars arasındaki iyi kontak sayesinde yabancılarla ilgili konular, eğitim, seyahat ve hedeflerimiz hakkında daha girişken ve inisiyatif alan bir konumda olacağız o yüzden bu saatleri iyi değerlendirmekte fayda vardır.
19:16 Güneş tutulması başlıyor ve tutulmanın ardından Ay boşluğa giriyor ve bu saatten sonra yarım kalan işlerimizi tamamlamak daha akıllıca olur.
23:58 Venüs ve Jüpiter uyumlu ilişkide  tutku , neşe, iyimserlik ve bolca sevgi  söz konusu ikisi de iyicil gezegen olduğu için etkisi ilişkiler açısından çok iyidir aynı zamanda stresli ilişkileri onarmak için de harika bir zamandır. Bu ikilinin etkisi birkaç gün devam edecek  bu birkaç gün kozmetikler, mücevherler, sanat eserleri ve evinizi veya ofisinizi dekore edecek her şeyi satın almak  isteyebilirsiniz. Venüs parayı yönetir ve Jüpiter serveti yönetir, bu nedenle bu süreçte  yapılan akıllıca yatırımlar iyi olabilir.İyi bir gün olması dileği ile sevgiler.