• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

15 ARALIK 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay 06:35'de Oğlak burcuna giriyor sorumluluklarımız ve iş meşguliyetlerimizin gündemimizde olacağı zamanlar , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:23 Merkür ve Mars arasındaki uyumlu enerji kesinleşiyor etkisi yarın da devam edecek bu enerji ile zihinsel enerjimiz  ve konsantrasyonumuz artar o zaman bu enerjiyi öğrencilerimiz  ödev yapmak, çalışmak için rahatlıkla kullanabilirler. Düşüncelerimize, planlarımıza ve dikkatimize olan güven artacağı için projesi olanlar, tez hazırlayanlar , sunum yapacak olanlar bu geçişi iyi değerlendirsinler. 15:59 ‘te kesinleşecek ve birkaç gün devam edecek Venüs ve Satürn uyumlu enerjileri  her türlü ilişkilerimizde değerli olduğumuzu hissetmek ve ciddiye alınmak arzusunda olabileceğimizi anlatıyor , güvence veya daha fazla bağlılık da arayabiliriz. Bu  süreçte ilişkilerimizde özellikle son zamanlarda karşılaşılan zorlukları çözmek kolay olabilir. Ayrıca  bir tasarruf planı başlatmak için ve borçlarımızı  ödemek için de iyi bir zaman olacaktır. Yaratıcı yetenekleriniz detay ve organizasyon gerektiren her şeyde kullanılabilirsiniz. Hayatımızda bizden yaşça büyük veya deneyimli kişilerden de destek istersek reddedilmeyiz aklınızda olsun.
19:21 Venüs Yay burcunda bununla ilgili postumuzu yayınladık okuyabilirsiniz ayrıca Venüs Yay transitinin yükselen burçlara etkisini www.astrodanişmanlik.com “Aralık Ayı Burç Yorumları”ndan okuyabilirsiniz.
23:09 Venüs Jüpiter uyumlu enerjisi de birkaç gün boyunca etkili olacak. Bu geçiş iyi şansın bir göstergesidir ve hediyeler alabilirsiniz, arkadaşlarınızdan ya da sevdiklerinizden övgüler alabilirsiniz. Bir yolculuğa çıkmak özellikle uzun mesafeli seyahatler için çok güzel bir geçiştir .Yabancı kültürler hakkında bir şeyler  öğrenmek ve hayata bakışınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Finansal yatırımlar için eğitim, medya, reklam , ticari çalışmalar, hukuksal konularda da fırsatlar olabilir,sevgiler.