• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

17 ARALIK 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:03 Satürn Kova burcu 2,5 yıllık transiti başlıyor büyük kavuşumdan önce Satürn sahneye çıkıyor. Satürn Güneş’e en uzak gezegen olduğu için gezegenlerin en soğuk ve en karanlık olanıdır ve astrolojinin en büyük malefik (kötücül) gezegenidir. Aynı zamanda Kova burcunun yöneticisidir bu yüzden yaptırım gücü yüksektir. Satürn kişisel haritalarınızda hangi alanda ise sizlere geçerliliğini yitirmiş eski modelleri bırakıp yeniliklere kucak açmanızı ister. Kendi çabalarınızla kişisel farklılığınızı geliştirmek zorunda kalırsınız. Kendinize uymayan  düşünceler, kalıplar  yerine kendi farklılığınızı ortaya koymaya çalışacağınız bir süreç olabilir.  Satürn Kova burcundayken genelde kişisel bazda özgürlüğümüzün kısıtlanabileceği düşünebilir ve bu yüzden de  aşırı derecede hassas olabiliriz. Ayrıca Satürn Kova burcunda iken bilim ve teknoloji alanında yeni fikirler, buluşlar, uzay, astronomi, devrimler, keşiflerle ilgili alanlarda gelişmeler olabilir ama aynı zamanda  da sorumluluklar, testler, sınırlamalar da artabilir.
08:34 Ay Jüpiter kavuşumu  her şeyin yolunda olduğunu hissetmek, endişe ve korku duygularından tamamen uzaklaşmış olmak, kendine güvenmek, başkalarına ve kendine karşı daha toleranslı olmak, mümkündür. Fakat her ikisi de son derecelerinde olduğu için de  huzursuzluk olabilir.  Ay bu kontağından sonra boşluğa giriyor.
09:26 Ay Kova burcuna giriyor ve  Satürn ile kavuşuyor  geleceğe dair kalıcı  adımlar atmak planlar yapmak isteyebiliriz.
11:20-15:11 Ay ve Venüs ilişkilerle ilgili konularda destek alacağımızı anlatıyor, bazı şeyleri düzeltmek, sevgiyi hissetmek ve duygulara yeni bir soluk kazandırmak için çok uygun bir zamandır. Bu süreçte genellikle ev veya bulunduğunuz çevre size huzur veren bir mekan olabilir. Kova’daki Ay sosyal mecralarda arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebileceğinizi anlatıyor.
20:04-23:36 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerjiler beklenmedik hoş olmayan durumlara sebep olabilir. Bazı fikirlerimizde değişiklikler olabilir.İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.