• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

JÜPİTER KOVA BURCUNDA 19 ARALIK 2020 - 29 ARALIK 2021
Büyük kavuşumdan 2 gün önce Jüpiter de Kova burcunda, sahnedeki rolünü almak üzere bugün seyahatine başlıyor. Jüpiter geleneksel olarak "Büyük Benefik" olarak bilinir ve aslında   Jüpiter geçişi sırasında hayat daha kolay akar gibi görünür.
En temel düzeyde Jüpiter, bir büyüme ve genişleme, şans ve fırsatlar  gezegenidir. Aslında, önemsiz bir durumu bile  büyütür veya bir eylemi görkemli ve abartılı yapar. Jüpiter enerjisinin yaşamınız üzerindeki etkisi, kilo almanızı sağlamaktan zihninizi ve bilincinizi genişletmeye kadar değişebilir.
 Jüpiter'in içinde bulunduğu ev büyümeye çalıştığınız ve sınırlarınızı aşacağınız yaşam alanını  gösterir. Kişisel olarak gelişeceğiniz  ve fırsatlar yakalayacağınız hayat alanının neresi olduğunu ifade eder. Büyük gelişim fırsatlarının yanında abartılar ve gerekenden yüksek beklentileriniz de olabilir.  Kişisel haritalarınızda Jüpiter'in transit ettiği alanda muhtemelen her şey çok iyi sonuçlanacaktır, ancak her zaman aşırıya kaçmadığınızdan veya çok ileri gitmediğinizden emin olmalısınız. Ayrıca payınızdan fazlasını almaktan kaçınmak da önemlidir, aşırı şeyler yapmamak için dikkatli olmanız gereken zamanlardır. Jüpiter  hayatınızın en yüksek yönlerinden bazılarını da ifade eder genel yaşam görüşünüz, dine karşı tutumunuz ve idealizm duygunuz. Jüpiter transiti çok bilinç genişleten bir etki de verir.
Jüpiter Kova burcunda iken;
*Son kullanım tarihi geçmiş düşüncelerin ve fikirlerin yıkılıp yerine daha insancıl bir yapının  geleceğine olan  inancımız artar.
*Özgürlük anlayışı anarşiye dönüşebilir çünkü Jüpiter’in gölge yönü her şeyi abartmaktır.
*Objektif bir yargı söz konusudur.
*Bireysel haklara daha fazla önem verilir ve insanların her türlü sorunlarına akılcı çareler bulabilir.
*Eşit dağıtılan adalet sistemi öne kazanır.
* Bilimsel ve akademik konulara eğilim, insancıl ve hayırsever tutumlar daha fazla görülür.
* Bireysellikten vazgeçmeme  ama kalabalık ortamlarda bulunmaktan keyif alma ve dostluklara önem verme söz konusudur.
* Farklı, orijinal , alternatif getiren konulardan kazanç sağlanabilir.
* İnsanların iyiliği için buluşlar yapmak söz konusu olabilir.
*Büyük olasılıkla, sosyal bağlantılar ve bilgi teknolojisi alanında yepyeni ve farklı oluşumlar görmeye başlayacağız.
*İnsanlığın başka herhangi bir düzende bulunan  fikirlere, kavramlara ve çözümlere erişmesine izin verecek.
Jüpiter ihtiyacı olan herkese iyi şanslar verme eğilimindedir ve ayrıca ilahi yüzüyle ilgili her şeyi genişletip çoğaltabilir.Biraz özen göstererek Jüpiter geçişinin  keyfini çıkarın. Hayattaki hedeflerinize açılan kapıları ve fırsatları iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.