• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

19 ARALIK 2020 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, yine yasaklı bir hafta sonundayız Ay Kova burcundaki hareketine devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:41-12:56 Ay ve Merkür uyumlu bir ilişki içindeler, fikirlerimiz ve düşüncelerimiz de uyum içinde olduğu için bu saatler arası ailevi konularla ilgili konuşmalar ve duygu paylaşımı da uyum içerisinde olabilir. Çevremiz ile olan ilişkimiz  ve ilişki trafiğimiz  artar. Anlamlı konuşmalardan tutun dedikodu türü lafazanlıklar yapmak  daha kolaylaşır. Ayrıca, telefon, mektup, e-mail , face time, whatsup  kullanılarak haber alışverişleri yoğunlaşır. Kitap , rapor, tez yazanlar için de çok verimli saatlerdir, değerlendirin , canlar.
09:43-111:44  Ay aynı zamanda  Güneş ile  uyumlu etki içinde olacak duygu ve düşüncelerimizi çok iyi ifade edebileceğimiz bir zaman dilimini anlatıyor. Ay zaten Merkür ile de uyumlu enerjiler içinde bu yüzden bu saatler arasında önemli görüşmelerinizi yapmak, ailenizle aranızda problemlere çözüm bulmak, konuşmak, anlaşmak için idealdir.
11:44-15:38  saatleri arasında Ay Boşlukta olacak bu süreçte hepimiz zaten evde olduğumuz için yarım kalan ev işlerinizi , işle ilgili yarım kalan düzenlemeleri yapabilirsiniz.
15:38 Ay Balık burcuna geçiyor . Ay Balık burcunda iken duygusal yönümüz dile gelir. Sezgiler artar, aşırı hassas oluruz. Merhamet yönümüz de ağır basacağı için başkalarına yardım etme isteği içinde olabiliriz. Ay Balık günlerinde ayaklarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz ve bugünlerde ayak bakımı ve masajı yapmak iyi olabilir.
16:07 Şans ve bereket gezegeni Jüpiter Kova burcu yolculuğuna başlıyor ve yaklaşık 1 yıl boyunca bu burçta kalacak bununla ilgili yazımızı bir önceki postta yayınladık. Güzel bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.