• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

24 ARALIK 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, bugün Jüpiter günündeyiz ve Ay 01:50’de Koç burcunda Mars ile uyumlu açısından sonra boşluğa giriyor öğlen saatlerine kadar da boşlukta olacağı için bu sabah önemli iş ve girişimler,  toplantılar yapmak  için uygun saatler olmayacaktır bu yüzden tüm bunları Ay’ın Boğa burcuna girdiği saatten sonra yaparsanız çok daha iyi olur, canlar.
05:11’de kesinleşen ve etkisi birkaç gün sürecek  olan Merkür ve Kiron arasında gergin   bir enerji var. Merkür, zekayı, mantıksal zihni ve her türlü arabuluculuğu yönetir. Kiron , yaralı şifacının prensibini temsil eder bu süreçte   konuşmadan, yazmadan, tweet atmadan veya gönderi paylaşmadan önce  daha dikkatli olmalıyız çünkü bu etki ile sözlerimizle  bir başkasını yaralayabiliriz.
13:55 Ay Boğa burcuna giriyor, 2,5 gün boyunca huzur ve dinginlik arayacağımız, keyfimize bakmak isteyeceğimiz, 5 duyunun algılayacağı tüm güzellikleri tatmak isteyeceğimiz zamanlarda olacağız. Ay Boğa günleri ses kısıklıklarına ve boğaz ağrılarına dikkat etmek gerekiyor aynı zamanda boyun bölgemiz de hassas olacağı için dikkatli olalım arkadaşlar.
16:09 Ay  Jüpiter ve Satürn kavuşumuna kare açı yapacak, duygularımızda abartılar olabilir, yeme içme işlerini abartabiliriz , işle ve aile ile ilgili zorlanmalar, duygusal anlamda moral bozukluğu söz konusu olabilir.
19:13 Merkür ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji ile akşam saatleri sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun.
20:47 Ay ve Güneş uyumlu bir enerji gönderiyorlar  kendimizi, fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat ve güvende hissederiz. Eğer çalışmak zorundaysanız, bu enerjiyle işe odaklanıp iyi çalışabilirsiniz. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.