• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

25 ARALIK 2020  CUMA GÖKYZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Venüs günündeyiz ve Ay da Boğa burcunda dingin ve huzurlu olmak isteyeceğimiz, fazla yemek yeme  özellikle tatlı yeme arzusunda olacağımız bir gündeyiz. Kalıcı ve sağlam olması istenen işler ve oluşumlar için iyi bir gündür.
00:36-05:15 Ay ve Merkür üçgeni duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eden bu etki, gerek kendinizin gerekse başkalarının duygularına karşı daha açık olmaya olanak tanır. Aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir. Sevgiyi söyleme veya sevildiğini bilme ihtiyacı artar ve duygulardaki derinliği sözlere aktarmak daha kolay olur.
01:54 -05:57 Ay Uranüs kavuşumu  daha çok düşüncesizce hareket edebilir, sabırsız olabiliriz. Ruh halimiz o kadar çabuk değişir ki, bundan kendimiz  bile rahatsız olabiliriz. Bir işe, bir konuya konsantre olmak hemen hemen imkansızdır. Acele yüzünden, iyi düşünmeden sonradan pişman olunacak şeyleri yapma riski de taşır. Beklenmedik sürprizler söz konusu olabilir.
10:04 Merkür üçgen Uranüs  etkisi ile sorunlarımıza sıra dışı farklı çözüm bulabileceğimiz, görüşmeler, anlaşmalar yapabileceğimiz, sıra dışı ya da farklı eğitimler alabileceğimiz birkaç gün geçireceğiz. Bugünlerde elektronik aletlerinizi yenileyebilir, teknolojiye daha fazla merak salabilirsiniz. İş ve kariyer konularında farklı çözümler yaratabilirsiniz. Günün güzel enerjilerini iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.