• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

27 ARALIK 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar herkese iyi bir hafta sonu diliyoruz. Ay 02:32 ‘de İkizler burcunda seyahat etmeye başlıyor, dedikodusu, muhabbeti bol 2,5 gün var önümüzde. İletişim ağının önemli olacağı, bilgi edinmek isteyeceğimiz günlerde olacağız. Bu süreçte eller , kollar ve omuzlar hassas olacağından bu organlarımızı fazla zorlamamakta fayda vardır. Ayrıca sinirsel gerginliklere dikkat etmeli, sakin kalmaya çalışmalıyız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Sabah erken saatlerde Ay’ın Jüpiter ve Satürn’e yaptığı olumlu açılar söz konusu; yabancılarla yapılan işler, eğitim ve hukuksal konularda  kalıcı yatırımlar yapmak, işlerimizi düzene sokmak için bize sabah saatlerinde iyi enerji veriyor olacaklar.
07:12 Güneş ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji -3/+3 gün sürebilir. Hayatınızda çok önemli değişiklikler yapmanıza olanak tanır. Uranüs yüksek farkındalığı ve Güneş'i bilinçli benliğinizi yönetir, bu nedenle kendiniz için daha olumlu ve faydalı bir geleceği kolayca tasavvur edebilirsiniz. Yeni şeyler deneyimleme ve farklı ya da alışılmadık insanlarla tanışmaya istekli olma söz konusu olabilir. Kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. işler daha heyecan verici, insanlar daha sezgisel ve anlayışlı olabilir. Kendimiz hakkında harika şeyler keşfedebiliriz.  Bu, herkesin eksantrik ve teknolojik, sıra dışı  olmaktan ve ilginç sohbetler yapmaktan zevk aldığı bir zamandır, bu nedenle bazılarınız yeni ve heyecan verici projeler üstlenmeye bile karar verebilir, bazılarınız ise internet ortamında  yeni arkadaşlar edinebilir.
10:31-14:30 Ay ve Kiron uyumlu enerjisi duygularımızı şifalandırmak , hayatımızdaki kadın figürlerini cesaretlendirmek duygularını ifade etmek konusunda harekete geçirmek için iyi bir süreçtir. Hepinize iyi hafta sonları, sevgiler.