• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2020

ARALIK 2020


ARALIK 2020

YENGEÇ BURCUNDA YILIN SON DOLUNAYI
 
????♋️ Günaydınlar , bu sabah 06:28’de yılın son dolunayı Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşti
Zodyakın büyük besleyicisi Yengeç duyguların çoğumuzun düşündüğünden daha önemli olduğunu bilmemizi sağlar. Bu talihsiz yılı kapatırken Yengeç temaları güçlü olacak!
Koruyucu temalar, aile meseleleri güvenlik, sağlık ,yardımlaşma duygudaşlık ,gündemimizde olacak.
İlginç bir şekilde, 2020'nin ilk Dolunayı da Yengeç'teydi. Etkisi bizi en zor yıllardan birinde karşıladı hepimiz pandemiden dolayı eve kapandık ve şimdi 2020'nin kapılarını kapatırken, ağır duygular, önce aile ve akıl sağlığı farkındalığı dahil olmak üzere Yengeç temalarının hakim olduğu bir yıla veda ederken 2021 yılına da aynı temalarla hoşgeldin diyoruz ve ailece güvenliğimiz ve sağlığımız için evde kalarak kendi güvenli kabuğumuzda hoşgeldin diyoruz.
????♋️İnsanlar bazen duygularını göz ardı edebilir ve hassasiyeti zayıflık olarak görebilir. Ancak, Yengeç aksini göstermek için yaşamımızda. Yengeç’in sebat etme ve sevdiklerini korumak için ne gerekiyorsa yapma yeteneğini asla küçümsenemez. Yengeç burcu, gerekli gördüğünde en şiddetli savaşa liderlik etme potansiyeline bile sahiptir. Anaç bir burç olarak, azimli ve sebat edendir.
Sevdiği şeylere tutunma konusunda hiç kimseye benzemeyen bir yeteneği vardır. Bir Yengeç, kalbine bir şey aldığında onu sonsuza kadar korur.
????♋️Bu Dolunay Yengeç hikayesini anlattığı gibi, Uranüs ‘ün olumlu açısı ile bizi değişime kucak açmaya ve geçmişin kısıtlamalarından kurtulmaya ikna edecek güçlü yardımlar sunucak.
Özgürlüğün yanı sıra kontrol ihtiyacı da ortaya çıkacaktır. Bunun nedeni, Oğlak burcunun, duygusal Ay'a karşı olan Güneş ile güçlü bir ilişkisi olması. Jüpiter ve Satürn de kendi rolünü oynayacak. Kova burcunun sabit burcuna sıkıca yerleştirilen ikili, gökyüzünde (2021 hikayesinin arka fonu olan Uranüs'e kare açısı)yeni etkilerini çalışmaya başlıyor. Ne yazık ki, değişim ve kontrol her zaman el ele gitmez. Bu Dolunay hikayesinin mücadelesinin bir kısmı burada devreye giriyor. Eski saplantılarımızdan çıkıp tamamen yeni bir şeye devam etmenin zamanı geldi, akışta kalmak en iyisi. Sevgiler.