• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2021

ARALIK 2021


ARALIK 2021

6-12 ARALIK HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar haftaya Ay Oğlak burcu enerjisi ile başlıyoruz, yapılanma  ,  planlama  ve zamanın , başarı  hedefler ve sorumlulukların  bizim için öncelikli olacağı bir haftaya başlıyoruz. Sağlık açısından  iskelet sistemi, dişler, eklemler, diz kapağı ve  ortopedik sorunlar romatizma ağrıları olabilir.
Pazartesi Mars ve Plüton arasında uyumlu bir kontak olacak  hedeflerimize yoğunlaşarak gücümüzü etkin bir şekilde kullanarak mücadelelerden galip çıkabilir, şimdiye kadar olduğundan daha cesaretli ve atak davranabiliriz.
Salı günü  07:42-14:28  arasında Ay boşlukta ve 14:28’den  sonra Kova burcuna geçiş yapacak,  sıra dışı veya radikal girişimler, sosyal arayışlar, grup projeleri, yeni bir şeyler denemek, bir gruba katılmak isteyeceğimiz 2,5 gün geçireceğiz.  Geleceğe yönelik hedefler, beyin fırtınası, yeni fikirler ve ilerici değişikliklerle uğraşacağımız  bir  süreç de olabilir. Sağlık açısından  dolaşım sistemleri , yüksek ateş, kramplar, bacak damarlarında varis, baldır ve bilek ağrıları olabilir.
Çarşamba günü Mars ve Jüpiter arasındaki  dik  açı ile  gözü kara abartılı bir cesaret söz konusu olabilir, şartlan gereğinden fazla zorlayabiliriz bazen bu yüzden başımız belaya girebilir.  Kavgaya, rekabete kendimizi  kaptırabilir ve hedeflerimizden gereksiz yere uzaklaşabiliriz. Etik ve ahlaki konularda, dini ve ilahi temalarda fanatikçe ya da sorumsuzca davranma eğilimi söz konusu olabilir. İş ve kariyer, finansal konularda boyumuzu  aşan riskler almak isteyebiliriz.
Perşembe günü 12:59-17:53 arası  Ay  boşlukta olacak yarım kalan işlerimizi bitirebiliriz. 17:53’te Ay Balık burcuna geçiyor ; hüzünlü, hassas, sezgisel ve şefkatli bir zaman dilimine giriyoruz. Özellikle hayal gücümüz  ve sezgilerimiz  bu etki altında  artabilir sınırsızlık hakim olabilir. Ayrıntıların gözden kaçırıldığı ve duyguların açıklamaya meydan okuduğu bir zamandır. Bugünlerde mistik veya ruhsal arayışlar, içsel gelişim, müzik ve drama, inzivaya çekilme gibi aktivitelerde bulunabiliriz. Sağlık açısından psikomatik rahatsızlıklara daha eğilimli olacağız, lenf sistemi, ayaklar hassas olabilir.
Cumartesi akşam saatlerinde Venüs ve Plüton Oğlak burcunda kavuşuyorlar, pürüzsüz bir ilişkiden ziyade, derin bir ilişkiye ihtiyacımız olacağı zamanlar. Bazen baskı hissedebilir, duygularımızı açıkça ifade etmek istemeyebiliriz.  İlişkide baskıcı ve zorlayıcı davranabiliriz hatta ilişkilerimizde çıkarcılık ve kötüye kullanma, güç kullanma, yönlendirme, dayatma, zorlama, güç savaşı, entrikalar söz konusu olabilir, dikkatli olmakta fayda vardır.
Pazar günü Güneş ve Neptün arasında dik  açı oluşacak;  kendimizi  ifadede, egomuzu ortaya koymamızda “ben şunu istiyorum” demekte   sorun olabilir. Bu birkaç günlük süreçte  güçlü kişilere ya da  hayatımızdaki önemli erkek figürlerine  güvenimiz  azalabilir. Ayrıca ruhsal ve manevi temalara çekilebilir, ihtiyaç sahibi kişileri düşünmeye, etrafımızda yardıma ihtiyacı olan kişilere hassas  davranabiliriz, sokak hayvanlarına yardım edebiliriz.
KOÇ
Sevgili Koçlar bu hafta hem ev hayatınızda hem de iş hayatınızda takdir edilme arzusu hissedeceksiniz. Hedeflerinize ve kariyerinize odaklanacağınız ailenizi biraz ihmal edeceğiniz  bir süreç olabilir, ev aile yuvaya ait ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda Pazartesi günü beklenmedik güzel gelişmeler olabilir. Salı günü daha fazla sosyalleşmek isteyeceğiniz, kişisel hedeflerinize ve arzularınıza odaklanacağınız bir süreçte olacaksınız fakat çok dikkatli olun yabancılar, sosyal medya, reklam, pazarlama, kardeşler, kısa ve uzun seyahatler ile ilgili konularda yanıltıcı etkiler ,iletişimde yanlış anlaşılmalar , kafa karışıklığı olabilir. Herhangi bir sözleşme imzalamak açısından iyi değildir. Perşembe akşamı Ay Balık burcuna giriyor gerçekle yüzleşmeye meyilli olmayacağımız ,hüzünlü, hassas, sezgisel ve şefkatli birkaç gün geçireceğiz.  Özellikle hayal gücümüz  ve sezgilerimizin artabilir ama kendinizi dış dünyadan soyutlama ve içsel benliğinizle bağlantı kurma arzusu olacağından yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi yorgun ve güvensiz hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Plüton ve Venüs kavuşumu ile kariyerinizde ve ailevi ilişkilerinizde daha derin, daha yoğun sevgi ve şefkat ihtiyacınız olabilir, bu sizde takıntı haline gelebilir.  Pazar günü  Ay Koç burcuna giriyor  enerjiniz artıyor. Güneş ve Neptün karesi ile  eğitim, seyahat ,yabancılarla yapılan işlerde, herhangi bir konuda kendi vereceğiniz  kararlarda  veya çocuklarınızla ilgili konularda kafa karışıklığı, ne yapacağınızla ilgili belirsizlikler olabilir, farkında olalım. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
 BOĞA
Sevgili Boğalar bu hafta gündeminiz,  özgürlük ve öğrenme, kişisel gelişim olacaktır. Genel olarak, ufkunuzu genişletmek, rutini kırmak ve keşfetmek isteyebilirsiniz. Seyahatler veya tatiliniz için bir yer seçmek için iyi bir zaman. Tüm bu konularla ilgili Pazartesi günü beklenmedik güzel gelişmeler olabilir. Salı günü ev ve  iş hayatınızdan özgürleşme  arzusu hissedebilir, iş çıkışı arkadaşlarla buluşmak ya da farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Perşembe akşamı Ay Balık burcuna giriyor, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla vakit geçirmek için güçlü bir istek hissedeceksiniz. Bununla birlikte,  eleştirilere kolayca gücenebilir, diğer insanların ruh hallerine normalden daha duyarlı olabilirsiniz. Cumartesi günü Plüton ve Venüs kavuşumu ile seyahat etmek, uzaklarda yaşayan akrabalarla veya eşinizin akrabaları ile ilişkilerinizi güçlendirmek, sosyal medyada vakit geçirmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Pazar günü  Ay Koç burcuna giriyor  enerjinizde bir azalma ,içe çekilmek isteme, yalnız kalma arzusu olabilir. Güneş ve Neptün karesi ile arkadaşlarla ,ailenizle aranızda aldanmalar, hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, bu durum psikolojinizi etkileyebilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler bu hafta her şeyi analiz etmeye ve hayatın anlamı hakkında düşünmeye çalışabilirsiniz. Astrolojiye, okült bilimlere ilgi duyabilirsiniz ayrıca, kredi, sigorta, vergi, alacak-verecek konuları da gündeminizde olabilir ve bu konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü özgürlük ve öğrenme önemli olacak ve  ufkunuzu genişletmek, rutini kırmak arzusunda olabilir. Seyahatler veya tatiliniz için bir yer seçmek isteyebilirsiniz.  Perşembe akşamı Ay Balık burcuna giriyor, hem ev hayatınızda hem de iş hayatınızda takdir edilme arzusu hissedeceksiniz. Hedeflerinize ve kariyerinize odaklanmakta sıkıntı çekebilir , ev ve ailevi konularda belirsizlik yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü Plüton ve Venüs kavuşumu ile hayatınızın anlamını derin bir şekilde yorumlayacağınız , psikolojinizin değişim yaşayacağı , okült bilimlerle derinlemesine ilgilenmek isteyeceğiniz birkaç günlük süreçte olacaksınız. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak, arkadaşlar veya grup  aktivitelerine katılarak   vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Etkisi birkaç gün devam edecek Güneş ve Neptün karesi ile her türlü ilişkilerinizde belirsizlikler, yanlış anlaşılmalar olabilir, otorite figürleri ve iş yerindeki ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda vardır.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler bu hafta her türlü ilişkilerinizde başkalarının ihtiyaçlarına karşı daha sorumluluk sahibi olacaksınız ancak ilişkide herhangi bir sorun varsa, yüzleşme riski  de olabilir. Ayrıca partnerinizi çok huysuz biri olarak görme eğiliminde de olabilir, aynısı yakın arkadaşlarınız ve ailenizle veya iş ortaklarınızla olan ilişkiler için de geçerli olabilir .Pazartesi günü ise tüm bu bahsettiğimiz konularda sürpriz güzel gelişmeler olabilir. Salı günü Ay Kova burcunda olacak ödemeler, alma-verme dengeleri sigorta ve kredi benzeri ödemeler söz konusu olabilir. Çarşamba günü çocuklarınızın veya iş ile ilgili  abartılı harcamalar ortaklarınızla aranızda sorun çıkmasına sebep olabilir. Perşembe akşamı Ay Balık burcuna giriyor, yabancılarla yapılan işler, uzak akrabalar, seyahatler, medya, pazarlama, tanıtım işleri  gündeminizde daha fazla olabilir. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu her türlü ilişkilerde güçlü olmak isteyeceğiniz değişim dönüşüm yaşamak isteyeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak, kariyer ,iş hayatınız ve ev, yuva aile konuları gündeminizde olacak  ayrıca etkisi birkaç gün devam edecek Güneş ve Neptün karesi ile işinizle, çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla , seyahatlerle, tanıtım ve pazarlama konularında belirsizlik, kafa karışıklığı, aldanmalar söz konusu olabilir, farkında olalım.
ASLAN
Sevgili Aslanlar bu hafta gündeminizde çalışma hayatı, iş arkadaşlarınız, sağlığınız olacak, tüm bu konularla ilgili sorumluluk almanız gerekebilir ayrıca Pazartesi günü bu konularla ilgili güzel sürpriz gelişmeler olabilir. Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor, her türlü ilişkilerinizde özgürleşmek isteyeceğiniz ama aynı zamanda da  ortaklaşa işlere girmek, birebir ilişkileri pekiştirmek, önemli birebir toplantı yapmak, işinizle ilgili hedefler belirlemek için beyin fırtınası  yapmak için iyi olabilir. Çarşamba günü aile ilişkilerinde abartılı çekişmeler olabilir, farkında olalım. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular öncelik kazanabilir. .Başkalarının kaynakları ile ilgili konularda değişimler ortaya çıkabilir. Beklenen tahsilatların gelmesi , ödemelerin hallolması  söz konusu olabilir ama kişisel haritalarınızda  olumsuz açılarınız  varsa tam tersi durumlar söz konusudur. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu çalışma hayatınızda altınızda çalışan kişilerle ilişkilerinizde daha güçlü olmak otoritenizi ve gücünüzü göstermek isteyebilirsiniz. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak, günlük rutinlerden kaçıp kurtulmak için seyahat etmek ve rutin ortamınızdan bir müddet için uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Din, felsefe ,hayata bakış, eğitim ,uzak yerlerdeki kişilerle iletişim gibi konularda hareketlilik kazanılan bir süreçtir. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelinebilir ayrıca etkisi birkaç gün devam edecek Güneş ve Neptün karesi ile spekülasyon, borsa, çocuklar ve aşk konularında krizlere sokacak deneyimler, ortaklaşa kazanımlarla ilgili  söz konusu olabilir , belirsizlikler, aldanmalar, yanılgılar olabilir, farkında olalım.
BAŞAK
Sevgili Başaklar, bu hafta aşk, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler ve spor öncelikli konularınızdan olacak bu konularda sorumluluklarınız daha fazla olabilir. Bu konularla ilgili beklenmedik güzel gelişmeler olabilir. Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor, günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular öncelik kazanabilir. Özel ilişkiler, birlikte çalıştığınız kişiler , ev ve yuvaya ait konularda bir takım yanılsamalar, yanlış anlaşılmalar olabilir, farkında olun. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda iş ilişkileri ve birebir ilişkiler  öncelik kazanır. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu ile aşk ve çocuklarla ilişkilerinizde daha güçlü duygular ön planda olacak birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak, başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları gündeminize gelebilir ayrıca etkisi birkaç gün devam edecek Güneş ve Neptün karesi ile ailevi ve özel ilişkilerinizde kendinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz , belirsizlik ve aldanmalar olabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler haftaya ailevi konular, ebeveynlerler, evle  ilgili sorumluluklar ön planda olabilir. Bu konularla ilgili beklenmedik sürpriz harcamalar  yapabilirsiniz. Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor, aşk, cinsellik, çocuklar, sıra dışı yaratıcı aktiviteler ,hobiler, eğlenceli ve sportif aktivitelere yönelmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz ve çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizde çalışma hayatınızda görüşmelerde sıkıntı,  yanlış anlaşılmalar olabilir, dikkatli olun. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular önceliğiniz olabilir. Sağlık konusunda  da dikkatli olunmalıdır. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu ile aile içi ilişkilerinizde daha yoğun duygular ön planda olacak gücünüzü göstermek isteyeceksiniz. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak iş ilişkileri ve birebir ilişkileriniz öncelik kazanır. Güneş ve Neptün karesi ile yakın çevre ,kardeşler ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.
 AKREP
Sevgili Akrepler iletişimi bol bir hafta sizi bekliyor, özellikle yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler daha yoğun olabilir. Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor, ev ve aile konuları önem kazacak, ayrıca harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz farkında olun. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda çocuklarla ilgili konulara yoğunlaşacağınız, aşk hayatınızda daha duygusal ve sevecen olacağınız ve yaratıcılığınızın artacağı   bir süreçte olacaksınız. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu ile yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gücünüzü daha fazla göstermek isteyebilir, baskıcı davranabilirsiniz . Pazar günü Ay Koç burcunda olacak günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular öncelik kazanacak bu konularla ilgili harekete geçmek, inisiyatif almak isteyeceksiniz. Güneş ve Neptün karesi ile finansal konularda , ticari konularda dikkatli olmalısınız aldanmalar ve hayal kırıklıkları olabilir.
 YAY
Sevgili Yaylar bu hafta sahip olduğunuz  değerler ve parasal konular gündeminizde olacak bu konularda beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir. Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor İletişim trafiği 2,5 gün hızlı olabilir. Yakın çevre ile iletişiminiz artar , bir şeyler öğrenmek, bilgi paylaşmak yazmak, konuşmak, seyahat gündemleriniz olabilir. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda olacak ,evde yakınlarınızla evinizle  ilgilenerek vakit geçirmek isteyebilirsiniz aynı zamanda ,taşınmak ,yer değiştirmek ,evde değişiklikler yapmak da söz konusu olabilir. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu para alanınızda gerçekleşiyor kazanım elde etmek için  gücünüzü ve baskınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak , çocuklar, aşk hayatınız , yaratıcı çalışmalarınız ve spor yapmak konuları gündeminizde olacak. Güneş ve Neptün karesi ile ailenizle aranızda bir takım konularda hayal kırıklıkları olabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar bu hafta gündeminiz sizsiniz, kendi arzu ve istekleriniz ön planda olacak. Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor maddi konular önemli olacak , para kazanma konusunda beyin fırtınası yapabilir, farklı yöntemler denemek isteyebilirsiniz ve bu konuda ailenizden sürpriz destek gelebilir. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda olacak , yakın çevreniz, kardeşlerle iletişiminiz , ticari ve eğitimsel konular gündeminizde olabilir, ve tüm bu konularda yanılgılar, yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır.  Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu ile her türlü kişisel ilişkilerinizde önemli değişimlerin yaşanacağı ve ilişkilerinizde gücünüzü kullanmak isteyeceğiniz birkaç günlük sürece gireceksiniz. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak aileye ait konular, ailevi ilişkiler, kariyerinizi ilgilendiren konular  daha fazla gündeminizde olacak. Güneş ve Neptün karesi ile parasal konularda beklediğiniz durumlar gerçekleşmeyebilir, hayal kırıklığı ile kendinizi depresif hissedebilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kovalar bu haftaya yorgun, isteksiz ve enerjiniz düşük bir şekilde başlıyorsunuz, biraz inzivaya çekilmeyi arzu edeceksiniz.  Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor gündeminiz kendiniz olacaksınız kişisel konular ve  kişisel ihtiyaçlar, özgür olma temaları ön plana çıkabilir. Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda olacak maddi konular gündeminizi oluşturabilir, iş hayatınız ve aileniz için harcamalarınız artabilir. Arkadaşlarınızla  iletişiminizde yanlış anlaşılmalar , kendinizi ifade etmekte zorluk olabilir. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu ile ruhsal anlamda bilinçaltı benliğinizle olan ilişkinizde derinleşme ve dönüşüm söz konusu olabilir. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak yakın çevreniz, kardeşler, kısa seyahatler gündeminizde olabilir. Güneş ve Neptün karesi üstelerinizle, ebeveynlerinizle  yanlış anlaşılmalar, yanılgılar söz konusu olabilir.
BALIK
Sevgili Balıklar bu haftaya daha sosyal başlıyorsunuz, arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlerde  beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir. Salı günü Salı günü 07:42 -14:28 arası Ay boşlukta olacak önemli iş girişimleri ve anlaşmalar için uygun bir süreç değildir bu yüzden öğleden sonraya ertelemekte fayda vardır. Öğleden sonra Ay Kova burcuna giriyor birkaç gün kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz, manevi ve ruhsal çalışmalar yapma arzusunda olabilirsiniz. . Perşembe günü 12:59-17:53 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir zaman dilimi. 17:53’ten sonra Ay Balık burcunda olacak gündeminiz kendiniz, kişisel gelişiminiz olabilir ayrıca çok hassas ve alıngan bir modda olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda kafa karışıklığı ve yanılgıya düşüren durumlar olabilir. Cumartesi Venüs ve Plüton kavuşumu ile sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkilerinizde güçlü olmak ,onlar üzerinde baskı kurma arzusunda olabilirsiniz. Pazar günü Ay Koç burcunda olacak maddi konular gündeminizde olacak, harcamalarınız artabilir.  Güneş ve Neptün karesi ile kariyerinizle ilgili konularda bir takım belirsizlikler, yanlış anlaşılmadan doğan hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.