• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2021

ARALIK 2021


ARALIK 2021

20-26 ARALIK HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Yengeç enerjisi ile başlıyoruz, ev ve  aile konularının önemli olduğu bir haftaya giriyoruz. Ailevi ilişkiler ve duygusal anlamda hassas olacağımız bir süreçte olacağız.
20 Aralık Pazartesi günü,  Güneş Jüpiter arasındaki uyumlu enerjinin etkilerini hafta boyunca hissedeceğiz. İlahi bir korunma altında , sosyal, optimist , neşeli ve fırsatlara açık bir enerji altında olacağız. Vizyon kazanma, ufkumuzu geliştirmemize fayda sağlayacak kişilerle tanışabiliriz.
21 Aralık Salı günü Güneş Oğlak burcuna giriyor “Winter is coming!” Havaların daha fazla soğumaya başlayacağı bir süreç başlıyor. Bu etki altında odak noktamız sorumluluklarımız ve kariyer hedeflerimiz olabilir.
22 Aralık Çarşamba Ay Aslan burcuna giriyor, eğer işiniz yaratıcılık gerektiriyorsa bu 2,5 gün yeni projelere başlamak için destekleniyor olacaksınız. Arkadaşlarla buluşmak için organizasyon yapmak , aile ziyaretleri yapmak, sanatsal faaliyetlerde bulunmak için iyi zamanlardır.
23 Aralık Perşembe günü sert etkiler devam ediyor, beklenmedik gelişmeler, fikrimizi değiştirmemize sebep olabilir.
24 Aralık Cuma günü  Ay 09:39-11:04 arası Ay boşlukta olacak  ve 11:04’TE Ay Başak burcuna geçecek aynı zamanda 10:16’da Satürn- Uranüs karesi  kesinleşiyor ve yeni yıla girene kadar devam edecek. Ay Başak günleri, finans planlamaları yapabilir, günlük rutin ve çalışma koşullarınızla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Satürn Uranüs karesi ile hayatımızda istemediğimiz beklenmedik değişimler olabilir, direnmek yerine değişimlere ayak uydurmak en iyisidir.
25 Aralık Cumartesi günü Mars ve Kiron arasında uyumlu bir enerji olacak girişimler  için cesaret verici bir enerji. Venüs geri hareketi devam ediyor ve Venüs Plüton kavuşumu bugün tekrar gerçekleşiyor ilişkiler krizlerle dönüşüm aşamasında geçmişten gelen sorunlar krizler yaratabilir, dikkatli olalım, canlar.
26 Aralık Pazar günü Ay 11:39- 19:23 arasında boşlukta olacak günün neredeyse tamamında boşlukta olacak 19:23 ‘te Ay Terazi seyrine başlayacak. Ay Terazi burcunda iken, aşk ve ilişkiler ön planda olur, ayrıca bugünlerde tüm işlerinizi planlı ve programlı yürütmeniz daha kolay olabilir.
KOÇ
Sevgili Koçlar haftaya ev, aile , yuva konuları ile başlıyorsunuz, aile bireyleri ile aranızda geçmiş konular ve sizi acıtan konular gündeme gelebilir. Pazartesi günü yurt dışı konuları, yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, medya pazarlama, tanıtım ,eşinizin akrabaları ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayın 21’ inden sonra odak noktanız; iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır, iş alanınızda takdir görebilirsiniz, terfi alabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra çocuklar, aşk hayatınız ve yaratıcı çalışmalarınız gündemde olabilir. Cuma günü sosyal çevre, arkadaşlar, maddi konularla ilgili sıkıntılı bir süreçte olacaksınız, bu konularla ilgili beklemediğiniz değişimler olabilir, aynı gün Ay Başak burcu seyahati başlıyor gündeminiz sağlık, günlük rutin işler ve çalışma hayatınız ile ilgili olabilir. Hafta sonu yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, medya pazarlama, tanıtım ,eşinizin akrabaları ile ilgili konularda girişimler yapmak için kendinizi daha enerjik ve cesur hissedebilirsiniz. Venüs Plüton kavuşumu da devrede olacağından ilişkilerinizi , finansal konularınızı yeniden masaya yatırıp düşünme zamanı. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
 
BOĞA
Sevgili Boğalar haftaya yakın çevre, kardeşler ,kısa eğitimler ve kısa seyahatler gündemli başlıyorsunuz. Pazartesi günü ortaklaşa gelirler, vergi, sigorta, kredi , pirim ve kariyerle ilgili konularda şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Ayın 21’ inden sonra odak noktanız;  seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular olabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Bu süreçte işinizi büyütmek  isterseniz uluslararası piyasalara açılmak için iyi bir süreç olabilir. Hedefleri geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Yabancı kültürlerden ya da  önemli, karizmatik ve güçlü kişiler hayatınızda önemli rol oynayabilirler. Çarşamba gününden sonra ailevi konular, ev ve yuvaya ait konular gündeminizde olabilir. Cuma günü kariyeriniz ve işinizle ilgili veya annenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir, canınız sıkılabilir, sağlığınıza dikkat etmenizde fayda vardır, yine bugün Ay Başak burcuna geçiyor, yaratıcılık ,aşk, hobiler, spor , çocuklarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Hafta sonu her türlü ilişkileriniz, evlilik, ortaklık konularında girişimler yapmak için kendinizi daha enerjik ve cesur hissedebilirsiniz. Venüs Plüton kavuşumu da devrede olacağından yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, medya pazarlama, tanıtım ,eşinizin akrabaları ile ilgili konularda ilişkilerinizi yeniden düşünme, yapılandırma  zamanı. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
İKİZLER
Sevgili İkizler bu hafta sahip olduğunuz   ya da değer verdiğiniz  şeyleri duygusal bir şekilde tanımladığınız, parasal güvence ihtiyacınızın baskın olduğu bir ruh hali ile başlıyorsunuz. Pazartesi günü iş yerinizdeki ilişkilerinizde güzel etkiler söz konusu, kendinizi işinizde tanıtabileceğiniz, dikkat çekeceğiniz zamanlar, şans ve fırsatların sizinle olduğu bir süreçte olacaksınız. Salı günü  Güneş’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte hayatınızda, ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemeler önemli olacaktır. Yaklaşık 1 aylık süreçte odak noktanız  mali durumunuzu dengelemeye , ödemelere kayacaktır. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra yakın çevre, kardeşler ,kısa eğitimler ve kısa seyahatler gündeminizi meşgul edebilir, iletişiminiz yakın çevrenizle yoğun akabilir. Cuma günü uzak seyahatler, işinizle ilgili aldığınız eğitimler, akademik çalışmalar, hukuksal konularla ilgili  ilgili beklenmedik durumlar canınızı sıkabilir, içsel olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Venüs Plüton kavuşumu da devam ettiğinden  çalışma arkadaşlarınız, sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınız ve sevgiliniz ya da çocuklarınızla olan ilişkileriniz hayata bakış açınızı yeniden sorgulamanıza sebep olabilir. Hafta sonu evlilik, yakın ilişkiler, ortaklıklar, sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgili konularda girişimler yapmak için kendinizi daha cesur ve enerjik hissedebilirsiniz. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler bu hafta gündeminiz kendiniz ve sağlığınızla ilgili konular olabilir, kendinizi bu hafta daha hassas, alıngan ve duygusal  hissedebilirsiniz,  yeni kararlar alabilirsiniz . Pazartesi günü çalışma hayatınız , sağlığınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir,  yabancılarla yapılan işler, uzak akrabalar, hukuksal konularda veya akademik konularda fırsatlar ve şanslar sizden yana olabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor yaklaşık 1 ay boyunca  ikili ilişkileriniz hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlayacak. Tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler hayatınıza girebilir. Güneş’in doğum haritanızdaki  gezegenlere  uyumlu ya da uyumsuz olmasına bağlı olarak bu kişiler destekçi veya tersine köstekçi olabilirler. Önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. İşle ilgili konularda, deneyimli kişilere danışılabilirsiniz. 7. evin diğer bir anlamı da taşınmak, yer değiştirmektir. Bu transit sürecinde bazılarınız yer değişikliği yapılabilirsiniz. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak isteyebileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Çarşamba günü parasal konular bütçe ile ilgili organizasyonlar yapmak söz konusu olabilir. Cuma günü birlikte iş yaptığınız kişiler, ortaklaşa gelirler ve her türlü ikili ilişkilerinizde beklenmedik hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir , yön ve fikir değişikliğine gidebilirsiniz. Beklenmedik bir vergi veya sigorta borcu çıkabilir, farkında olalım. Hafta sonu günlük işleriniz, sağlığınız ve kariyerinizi ilgilendiren konularda girişim yapmak için kendinizi daha cesur ve enerjik hissedebilirsiniz. Venüs geri harekette olduğundan tekrar  Plüton ile kavuşacak her türlü ilişkilerinizi düşünmek , geçmişteki  hatalarınızı anlamak ve krizlerle dönüşüm yaşayacağınız bir süreçte olacaksınız. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
ASLAN
Sevgili Aslanlar bu hafta kalabalıktan uzak kendi başınıza daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü aşk hayatınız, çocuklar ve yaratıcılığınız, kariyerinizle ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir, fırsatlara açık bir süreçte olabilirsiniz. Salı günü  Güneş’in Oğlak burcuna girmesi ile  hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü gündeminiz kendiniz, kendi alacağınız kararlar ve sağlığınızla ilgili konular olabilir. Cuma günü her türlü ilişkileriniz, evlilik hayatınız, ortaklarınız ve kariyeriniz, işiniz ile ilgili beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir, canınız sıkılabilir, fikir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz bu konularda esnek davranmak değişikliklere açık olmak gerekir. Hafta sonu ailevi konular, ev alım-satımı, ebeveynlerle ilgili, aşk çocuklar , hobilerinizle ilgili konularda tanıtım yapmak, medyatik işler, yabancılarla yapılan işlerle ilgili cesaretle enerjik bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda çalışma hayatınız ve yanınızda çalışan kişiler ya da çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde tekrar düşünmeniz gereken durumlar , krizlerle dönüşümler söz konusu olabilir. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
BAŞAK
Bu hafta sevgili Başaklar arkadaşlarla birlikte vakit geçirmek, sosyal çevre veya gruplar içinde olmak isteyeceğiniz  bir süreçte olacaksınız. Pazartesi günü aileniz ve çalışma hayatınız, günlük rutin işlerinizde güzel gelişmeler ve fırsatlar söz konusu olabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçecek yaklaşık 1 ay boyunca  odak noktanız; çocuklar, aşk ,hobiler, sportif alanlarda olacaktır. Bu dönemde  hayatın zevkli alanlarına ,eğlenceli aktivitelerine ve kendinize daha fazla  vakit ayırmak isteyebilirsiniz.  Güneş’in bu alanda olması kendinizi çocuklarla, aşkınızla veya yaratıcılığınız ile ortaya koymak istersiniz tabi Güneş Oğlak burcunda olduğu için eğlenmek isterken bile işinizi ve sorumluluklarınızı düşünebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde çocuklarının sorumluluklarını daha fazla üstlenebilirler. Bazılarınız süre gelen bir aşk ilişkiniz varsa bunun adını koymak isteyebilir, ciddi bir kararla sözlenebilir ya da nişanlanabilir. Çarşamba günü yalnız kalmak isteyebilir, manevi ve ruhsal çalışmalar içinde olabilirsiniz. Cuma günü yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri , eğitim konuları çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda ya da sağlığınız ve günlük rutin işlerinizde beklenmedik sıkıntılı durumlar ortaya çıkabilir ve bir takım değişikliklere gidebilirsiniz. Hafta sonu, ailevi konularda , başkalarından gelen ortaklaşa konularla ilgili cesur ve enerjik bir şekilde girişimlerde bulunabilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda aşk hayatınızı, yaratıcılığınızı  ve çocuklarla ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek isteyeceğiniz bir süreçte olabilirsiniz, bu dönemde eski aşklar gündeme gelebilir ama exten next olmaz canlar. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
TERAZİ
Sevgili Teraziler bu hafta iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular ve toplumsal meseleler sizin için daha önemli olacak. Pazartesi günü ticaret, kısa yolculuklar, kardeşler, akrabalar, yaratıcılık, aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir, bir takım fırsatlar önünüze çıkabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor, yaklaşık 1 ay boyunca  odak noktanız kardeşler, yakın çevre ve akrabalarınızla ve onlarla ilgili gündemlerde olacaktır. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önemli olabilir, kendinize güveniniz yükselebilir.  Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz .Eğitim konuları da gündeminizde olabilir ve yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirmek ve organizasyonlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü ortaklaşa konular, başkalarından gelen gelirler , vergi, sigorta ve prim, aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda beklenmedik durumlar yön değişikliğine gitmenize sebep olabilir, esnek olmakta fayda vardır. Hafta sonu yakın çevre ilişkileri, kısa yolculuklar, eğitimler, ticaret , ortaklık ve evlilik ilişkileri, yasal durumlarla ilgili girişimlerde bulunmak için kendiniz daha cesur ve enerjik hissedebilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda ailevi ilişkilerinizi ebeveynlerle olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek , krizlerle dönüşüm yaşamak söz konusu olabilir. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta gündeminizde uzaklara gitmek, hayatınızı tekrar gözden geçirmek, seyahat etmek, eğitim almak olabilir. Pazartesi günü, parasal konularla , ailenizle ev ve yuva almakla ilgili konularda şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Salı günü ise Güneş Oğlak burcuna geçiyor yaklaşık bir aylık süreçte  odak noktanız; fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek ,etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak olabilir. Başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde zihniniz daha aktif, daha fazla fikriniz ve düşünceniz olabilir  ve insanların söylediklerinizi duymasını istersiniz.  Yakın çevre ile ilişkileriniz daha fazla odak noktanızda olabilir , yakınlarınızın dikkatini daha çok çekeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve eğitimler, seminerler bu dönemde gündeminizde daha fazla olabilir. Çarşamba günü gündeminiz iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konularda olacaktır. Cuma günü ailevi konular, ebeveynlerle ilgili durumlar, evlilik, ortaklık konularında beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir, sıkıntılı durumlar yaşanabilir esnek olmakta fayda vardır. Hafta sonu maddi konularda , çocuklarla , hobilerinizle ilgili konularda cesur ve enerjik bir şekilde girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda kardeşler, akrabalar, ticari konularla ilgili ilişkilerinizi, finansal durumlarınızı tekrar gözden geçireceğiniz bir süreçte olacaksınız. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
YAY
Sevgili Yaylar bu hafta gündeminizde başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular öncelikli olabilir. Başkalarının kaynakları ile ilgili konularda değişimler ortaya çıkabilir. Pazartesi günü ailevi konular, yakın çevrenizle   , sağlığınızla , ticari girişimlerinizle ilgili konularda şans ve fırsatlar sizden yana olabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna giriyor yaklaşık 1 ay boyunca  finansla ilgili konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bu süreçte  bütçenizi iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz de artabilir. Çarşamba günü  günlük rutinlerden kaçıp kurtulmak isteyebilir, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Din, felsefe, hayata bakış, eğitim, uzak yerlerdeki kişilerle iletişim gibi konularda hareketlilik olabilir. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelinebilir. Yeni fikir ve görüşler yakalanabilir. Cuma günü yakın çevre, kardeşler, ticari işleriniz ve sağlığınızla ya da yakın çevrenizden birisinin sağlığı ile ilgili beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir, fikir ve yön değişikliklerine gidebilirsiniz. Hafta sonu kendiniz , kendi sağlığınız, ailevi konularla ilgili girişimleri cesur ve enerjik bir şekilde yapabilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda parasal konularla ilgili tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, bu hafta gündeminiz, evlilik, ortaklık , yasal  ve taşınma konuları olabilir. Pazartesi günü parasal konular, bütçe ayarlamaları ile güzel gelişmeler ruhunuza iyi gelebilir, ruhsal açıdan formda olabilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna yükseleninize geçiyor yaklaşık 1 ay boyunca fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız. Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için iyi bir zamandır.  Çarşamba günü başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular öncelik kazanabilir. Cuma günü maddi konularda, ev ile ilgili ya da ebeveynlerle ilgili konularda beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir yön değişikliğine gidebilirsiniz, esnek davranmakta fayda vardır. Hafta sonu manevi ve ruhsal çalışmalar için , ailenizle ilgili konularda cesur ve enerjik bir şekilde girişimler yapabilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda yükseleninizde bu yüzden kendiniz, kariyeriniz ve ilişkileriniz hakkında tekrar düşünme, hatalarınızı fark etme söz konusu olabilir. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
KOVA
Sevgili Kovalar bu hafta gündeminiz çalışma hayatınız, ofisiniz, sağlığınız , günlük koşuşturmalar üzerine olacaktır. Pazartesi günü arkadaşlarınızdan veya sosyal çevrenizdeki kişilerden şans ve fırsatlar bulacağınız bir süreçte olacaksınız ayrıca hayatla ilgili umutlarınız ve hayalleriniz de kendinizi iyi hissetmenize sebep olabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçtiğinde  senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için harekete geçebilirsiniz.  Burası gizlide olanı anlatan bir alandır ve Güneş’in bu alandaki hareketiyle ve daha önce fark edemediğiniz  konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bazılarınızın bu dönemde  arkasından iş çevirenler , gizli düşmanlıklar  olabilir. Sağlıkla ilgili konulara da özen göstermeniz gereken bir dönemdir. İçe çekilmek, meditasyon benzeri çalışmalar yapmak açısından da ideal bir transittir çünkü bu alandaki Güneş ile  odak noktanız bilinçaltınıza yönelir, yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir , tüm bunlardan kurtulmak  ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır. Çarşamba günü ikili ilişkiler, ortaklıklar, yasal konular gündeminizi oluşturabilir, bazılarınızın gündeminde taşınma olabilir. Cuma günü aile, ev veya yuva konularıyla ilgili beklenmedik durumlar canınızı sıkabilir , esnek olmakta fayda vardır. Hafta sonu arkadaşlar, sosyal çevre ile organizasyon yapmak, vakit geçirmek, finansal konuları düzenlemek için cesaret ve enerji ile girişimlerde bulunabilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda sizlerin bilinçaltı alanınızda kendi korku ve endişelerinizle yüzleşerek kendinizle olan ilişkinizi düzeltme ve krizlerinizden arınarak dönüşme zamanı. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.
BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta gündeminizde aşk, cinsellik, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri, eğlenceli aktiviteler öncelik kazanabilir. Aşk ilişkilerinde normalden fazla duygusal yoğunluk gösterebilirsiniz. Çocuklara olan  ilginiz  daha yoğun olabilir. Eğlenceli ve sportif aktivitelere yönelebilirsiniz. Pazartesi günü kariyeriniz, iş hayatınız ile ilgili annenizle ilgili şans ve fırsatlar söz konusu olabilir bu da ruhsal anlamda size iyi gelebilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna giriyor yaklaşık 1 aylık süreçte  odak noktanız; sosyal  çevreniz, arkadaşlarınız, umutlarınız ve hayalleriniz, kariyerden elde ettiğiniz gelirlerde olacaktır. Etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artabilir , genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir zamanda olacaksınız.  Bu dönemde  tanışacağınız  kişilerden fayda görebilirsiniz.  Geleceğinizde  ne olmasını istediğinizi daha iyi kavrarsınız ve nihai arzularınızın ne olduğuna dair fikirler formüle edebilirsiniz. Çarşamba günü çalışma koşulları, günlük rutinler ve sağlık konularınız gündemde olabilir. Cuma günü yakın çevreniz, kardeşler, akrabalarınızla ilgili, eğitim, kısa seyahatler ve ticari konularla ilgili beklenmedik durumlar canınızı sıkabilir, yön ve fikir değişikliği yapabilirsiniz. Hafta sonu kariyeriniz, gelecek hedefleriniz ve finansal konularınızla ilgili cesur ve enerjik bir şekilde girişimlerde bulunabilirsiniz. Venüs Plüton Venüs geri harekette olduğu için tekrar kavuşumda arkadaşlar, sosyal çevre ile ilişkilerinizi ve kariyerden elde ettiğiniz gelirlerinizle  ilgili konularda tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlar olabilir. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.