• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2021

ARALIK 2021


ARALIK 2021

JÜPİTER BALIK BURCUNDA 29 ARALIK 2021 – 11 MAYIS 2022
Kozmos’un en büyük iyicil gezegeni, maddi manevi şans ve fırsat veren, barış getiren, mutluluk, iyimserlik , umut temalarını içeren gezegeni Jüpiter Balık burcu seyahati başlıyor. Jüpiter ilham veren, bilgelik ve ileri görüşlülük getirendir aynı zamanda dürüstlük ve ahlaklı olmak, erdemli olmakla ilişkilendirilir.
Balık burcu Jüpiter’in evidir, bu yüzden Jüpiter bu alanda iyicil yönlerini daha fazla gösterir .Balık burcu enginliği ve aşkınlığı temsil eder, inanç ve maneviyatı anlatır tıpkı Jüpiter gibi ilahi sisteme ve akışa rahatça bırakabilme yeteneğini anlatır. Bu kombinasyon ile ilham patlaması, ruhsal uyanış, artan farkındalık, derin sezgiler söz konusu olabilir. Ayrıca bu süreçte çok merhametli, şefkat dolu olabiliriz. Balık burcu deyince  sanat ve müzikten de bahsetmek gerek , yaratıcı enerjide de artış olabilir. Bu yüzden de bu süreçte yaratıcı ve sanatın dalları ile ilgilenen birisi iseniz her şekilde , her yerde  ilham almanız daha  bol olabilir. Ayrıca Balık burcu 12.ev ile de ilişkilidir bu dönemde bilinçaltı çalışmaları yapmak için içe yönelebiliriz, 12.ev bitişleri de anlattığından bu süreçte bazı bitişler yaşayabiliriz özellikle de zararlı alışkanlıklarımızı da bırakabiliriz bu dönemde. Bu geçiş burçlara neler getirecek ?
KOÇ
Sevgili Koçlar,Manevi yönden güçlenme, ruhsal anlamda şifalanacağınız zamanlar başlıyor.  Jüpiter’in 12. ev transiti özellikle sağlık konularında size iyi gelecektir. Jüpiter, sağlığınızla ilgili konuları büyütse ve görünür hale getirse de sonrasında şifa bulmanızı destekleyecektir. Bu transitle okült konulara eğilebilir ve şifa çalışmaları yaparak hem bedeninizi hem de ruhunuzu şifalandırabilirsiniz. İç bilgeliğinizi en iyi kullanabileceğiniz dönemden geçiyor olacaksınız. Henüz keşfetmediğiniz yetenekleriniz de bu dönemde keşfedebilirsiniz. Geleceğe yönelik amaçlarınızı saptayarak  ulaşmak için hazırlıklar yapabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğalar, Jüpiter’in 11.evinizdeki Balık burcunda 1 yıl boyunca hareket  edecek olması ; arkadaşlar, gruplar, sosyal yaşam ,iyi şans ve kazanımlar, umutlar, mutluluk,  hedefler konusunda yardımcı olan kişiler ve profesyonel girişimlerin parasal destekleriyle ilişkilendirilen bu evde güzel gelişmelere işaret edebilir, önemli şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz . Grup aktivitelerinde artış ve sosyal çevrede genişleme olur. Kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak kişilerle bir araya gelebilir, dostlarınız aracılığı ile işler alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Toplumsal olaylarla ve hayır işleri ile de ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, Jüpiter’in 10.evinizdeki Balık burcunda 1 yıl boyunca seyahat etmesiyle mesleğiniz, işiniz, kariyeriniz, amaçlarınız ve gelecek hedefleriniz konularında pozitif yönde önemli gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi ve yaptıklarınızı insanlara, patronlarınıza ve önemli kişilere daha iyi gösterebilir, mevkii, itibar saygınlık ya da şöhret kazanabilirsiniz. Sosyal statünüz yükselebilir, başarılar ya da ödüller kazanabilirsiniz. Kariyerinize ve işinize ilişkin şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Kendinize yeni bir kariyer alanı seçebilir ya da yeni bir işe girebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili eğitimler alabilir ya da seyahatlere çıkabilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler,uzak seyahatler ve yabancılar, eğitim, yayıncılık, dini ve ilahi konular, hayata bakışı genişletecek felsefi konular, uzak akrabalar, eşinizin akrabaları , çalışma  hayatınız, sağlık konuları ve günlük rutin işlerinizle  ilgili temalarda olumlu gelişmeler beklenebilir. Bu transit, gerek gezi amaçlı, gerekse iş amaçlı seyahatlerde şans ve fırsatlara açık olunacağını, başarı sağlanacağını veya keyif alınacağını gösterebilir. Eğitim ve yayıncılıkla ilgili tüm konular ; öğrenme ve araştırma  isteğiniz olabilir ,özellikle  de felsefi, dinsel ve ruhsal alanlarda kendinizi  geliştirme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde yurtdışından eğitim alabilir, yabancılarla ticaret yapabilir, kendinizi tanıtabilir, sosyal medya ve reklam işleri ile uğraşabilir, bu konularda şans ve fırsatlara açık olabilir. Aynı zamanda Jüpiter sağlık evinizi de yönettiği için bu dönemde bazılarınızın sağlık problemleri olabilir.
ASLAN
Sevgili Aslanlar, yaklaşık bir yıl boyunca, kendi imkanlarınız dışında gelişen finansal fırsatlar ve başkalarından elde edilen kazançlar söz konusu olabilir. Eşinizin ya da ortağınızın gelirlerinde artışlar olabilir, finansal imkanları genişleyebilir. Jüpiter bu alandan geçerken finansal imkanları iyicil açılarla genişletirken banka, sigorta, nafaka, kredi gibi ödemelerinizi de genişletebilir. Uzun zamandır tahsil etmeyi beklediğiniz alacaklarınız alabilirsiniz. Miras gibi konulardan gelir elde edebilirsiniz. 8. ev riskli durumları ve ameliyatları anlatır, eğer bu bir yıllık süreçte ameliyat olmanız söz konusu olursa Jüpiter sizi koruyacak ve iyileşmeniz için destekleyecektir. Okült konulara ilginiz artabilir bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklar,aşk hayatınız, hobilerinizle ilgili konularda da şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar, şans , bolluk ve bereket , fırsatlar gezeni Jüpiter her türlü ilişkileriniz anlatan alanda 1 yıl boyunca hareket edecek. Bu süreçte, ortaklık teklifleri, ortaklaşa projeler alanları hareketlenebilir, evlilik, ortaklık gibi resmi imza gerektiren birliktelikler için ideal bir süreçtir .Bazılarınızın hayatına önemli, saygın, kültürlü kişiler girebilir, size  yardımcı olabilirler, yabancı bir eş veya yabancılarla ortaklaşa işlere girilebilirsiniz, başarılarınız daha bir  görünür olabilir. Kimileriniz bu süreçte sizden  farklı kültürlere ve deneyimlere sahip kişilerle tanışabilir  ufkunuzu  genişletebilirsiniz. Bu dönemde yasal davalarınız varsa  hukuksal sorunlar sizin  lehinize  işleyebilir. Aynı zamanda ailevi konularda , ev ve yuvaya ait konularda şans ve fırsatlar olabilir, ev alabilirsiniz, ailenize yeni bir üye gelebilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler, yaklaşık 1 yıl boyunca sağlık, iş ilişkileri, astlarınız, hizmetliler ve çalışanlarınızla ilgili konularda fayda ve destek bulabileceksiniz. Bu süreçte iş yeteneklerinizi geliştirebilir, iş koşullarınızı iyileştirebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz sizi başarıya götürecektir. Çalışanlarınızdan maksimum performans alabilirsiniz ve çalışanlarınızın yeteneklerinden faydalanabilirsiniz. Eğer tedavi görmeniz gereken bir hastalığınız varsa tedavi süreciniz iyiye gidecektir. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için de iyi bir zaman dilimi olacaktır. Diğer taraftan günlük hayatınızı iyi düzenlemeli, spor ve benzeri aktivitelere vakit ayırmalısınız. Yakın çevre, akrabalar, kuzenlerle, kardeşlerle  ilgili konular, kısa seyahatler ve kısa eğitimler konusunda şans ve fırsatlar söz konusu olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler ,şans , bolluk ve bereket , fırsatlar gezeni   Jüpiter’in yaklaşık bir yıl boyunca çocuklar, aşk hayatı, yaratıcı fikirler ve sanatsal yaratıcılıklar, eğlenceli aktiviteler ve kaçamak tatillerle ilişkilendirilen  Sanatsal konularda yeteneğiniz varsa yaratıcılığınız artabilir; daha fazla şey üretebilirsiniz. Artistik ve sanatsal işlerde kendinizi gösterme şansı ve potansiyeli daha fazla olabilir. Kimileriniz kendini sanatsal anlamda daha güçlü ve bütünsel ifade edebilir; bu alandan daha fazla kazanım elde edebilir, hobilerinize, sportif aktivitelere daha çok vakit ayırabilirsiniz. Kimileriniz ise aşk hayatınızla  ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bazılarınız  kendinizden  farklı kültürden veya daha fazla hayat deneyimine sahip kişilerle aşk yaşayabilirsiniz. Eğlence hayatında da renklenme, hareketlenme olabilir. Buna paralel olarak sosyalliğiniz de artabilir. Sosyal organizasyonlara, kulüplere, arkadaş partilerine katılabilirsiniz. Parasal konularda da şans ve fırsatlar sizden yana olabilir bu süreçte.
YAY
Sevgili Yaylar, yaklaşık bir yıl boyunca; ailevi konular, yuva ve yerleşim konularıyla ilgili önemli şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz ve bu konularda genişleme ve gelişme yaşayabilirsiniz. Ev sahibi olabilir, gayrimenkul alıp satabilir, taşınabilir ya da yer değiştirebilirsiniz. Aile içerisindeki gerginliklerin üstesinden gelebilir, kırgınlıkları bitirebilirsiniz. Aile de genişleme olabilir. Ailenizden destek alabilir, aile içerisinde karşılıklı olarak cömert olursunuz. Mutluluğu ve huzuru daha çok aile içerisinde bulabilirsiniz. Bu süreçte kendinizle ilgili karalar ve kariyer konularında gelişmeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz, bu dönemde kilo almaya çok meyilli olabilirsiniz, sağlığınız da dikkat etmenizde fayda vardır.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, şans , bolluk ve bereket , fırsatlar gezeni   Jüpiter’in yaklaşık bir yıl boyunca kardeşler, yakın çevre ilişkileri, zihinsel aktiviteler, iletişim, kısa seyahatler, fikirleri yazılı veya sözlü ortaya koyma, eğitim, yayıncılık gibi konularla ilişkilendirilen bu evde hareket edecek olması, sizin için önemli gelişmeler ve şanslar yakalayabileceğinizi anlatıyor. Bu süreçte  yakınlarınızdan aldığınız maddi ve manevi destek artabilir ; bu kişiler  hayatınızla ilgili olumlu durumlar yaratabilir. Seyahatlerinizde artış olabilir ya da seyahatlerde bazı şanslar yakalayabilirsiniz. Her koşulda önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir bu. Bu süreçte ayrıca bilinçaltı çalışmaları, ruhsal ve manevi konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kovalar, Jüpiter’in 2. evinizde seyahati; para kazanmak anlamında çok iyiye işarettir. Gelirlerinizde az ya da çok artış söz konusu olacaktır. Gelirleriniz arttırmak için yeni yollar ve farklı yatırım araçları bulabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ekonomik anlamda bağımsızlaşabilirsiniz ya da elinizdeki kaynaklar değer kazanabilir. Güvendiğiniz kişilerden destek ve tavsiye alabilirsiniz Kazancınız arttıkça kendinize olan güveniniz de artacaktır. Diğer taraftan harcamalarınızın da artmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca sosyal çevre ve arkadaşlar konusunda fırsat ve şanslar söz konusu olabilir, bu dönemde daha fazla sosyal olabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balıklar, şans , bolluk ve bereket , fırsatlar gezeni   Jüpiter’in yaklaşık bir yıl yükselen burcunuzda olması şanslı bir dönemden geçildiğinin göstergesidir. Bu,  isteklerinizin yerine gelmeye başladığı, gerçekten başarmak istediğinize emin olduğunuz  şeyleri elde etmeye çok yakın olduğunuz, koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilme şansının arttığı, kendinize güveninin geliştiği bir dönemdir. Jüpiter’in bu alandan geçişi sürecinde yeni meraklar, yolculuklar, eğitimle ilgili avantajlar söz konusudur. Jüpiter kişisel haritanızda güçlü yerleşimde ise yeni bir iş kurmak, yeni bir şeylere başlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kişisel büyüme, ruhsal gelişim, manevi değerler ve dini temalar adına da olumlu,  ufkunuzun  genişlediği bir dönemdir. Ama fiziksel olarak da büyüme söz konusu olduğu için kilo alma riski vardır.