• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2021

ARALIK 2021


ARALIK 2021

27 ARALIK  2021 / 2 OCAK  2022 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar yeni haftaya Ay Terazi enerjisi ile başlıyoruz , denge ve uyum arayışında ve etrafımızda güzellikleri arayacağımız bir haftaya giriyoruz. Tabi yeni bir yıla gireceğimiz bir hafta olduğu için de önemli hepimiz umutları yenilemeye ,tazelemeye , yeniden başlamaya hazır bir modda olacağız.
27 Aralık Pazartesi günü Merkür ve Neptün arasında uyumlu bir akış olacağından fikirlerimiz, zihnimiz daha manevi, sanatsal , sezgisel temalarla meşgul olacak, hassas anlayışlı bir iletişim içinde olacağız. Müzik, sanat, sinema ve edebi konularda daha yaratıcı, sezgisel , ilham alan aktif bir zihin ! Başkalarının düşüncelerine karşı daha hassas ve duyarlı ,  yumuşacık sözlerimizle, duygusal zekamızla karşımızdakileri duygusal anlamda etkileyeceğimiz bir haftada olacağız.
29 Aralık Çarşamba günü Ay Akrep burcunda olacak, daha derin duygular içinde olacağımızdan duygusal anlamda yıpranmamız söz konusu olabilir. Duygusal zeka keskin , sezgiler güçlü olabilir. Sabah 07:09 ‘da astrolojinin en büyük iyicil gezegeni ; özgürlük, bolluk, ilham, ileri görüşlülük ,maddi ve manevi zenginlik , gelişim fırsatları veren  Jüpiter Balık burcuna giriyor. Jüpiter Balık burcunda yönetici olduğu yerde bu yüzden bahsettiğimiz konularda verimliliği daha artırır. Bugün güzel bir gün Merkür ve Venüs  de Oğlak burcunda kavuşuyorlar, ilişkilerimizde başarılı, başkalarının görüşlerini  takdir edeceğimiz bir süreçte olacağız yaratıcı ve artistik , sanatkar yönlerimiz de ortaya çıkabilir.
30 Aralık Perşembe günü Mars ve Satürn uyumlu bir enerji verecekler, daha etkin ve otoriter , girişimlerimizde kontrollü, disiplinli ve hedefimize gitme konusunda dağılmadan odaklanacağımız için bu hafta boyunca  gelecek planlarımızı gerçekleştirmek için  adım atabiliriz arkadaşlar. Yine bugün Merkür ve Plüton da Oğlak burcunda kavuşuyorlar iletişim ve zeka açısından dikkatli, keskin , etkileyici bir kombinasyon bu yüzden gelecek, kariyer ve iş hedeflerimizle ilgili konularda ikna edici, sonuç almada ısrarcı tavrımız ile başarılı olabiliriz.
31 Aralık Cuma yeni yıla Yay burcu enerjisi ile gireceğiz ,iyimser, umutlu, yeni şeyler keşfetmek ve farklı şeyler deneyimlemek için uygun bir enerji.  23:00 ‘da Ay Mars ile kavuşumda olacak; bu cesaretlendirici, harekete geçirici bir enerji sıcak , samimi yüksek değerler için savaşan bir enerji ile 2022 yılına giriyor olacağız, hepimiz için sağlıklı, güvenli bir , Yay burcu enerjisi gibi iyimser, pozitif bir yıl olsun, inşallah!
1 Ocak 2021 Cumartesi gününe Ay Neptün karesi ile başlıyoruz, canlar öğle saatlerinden itibaren aşırı hassas ve duygusal, alıngan, sübjektif  hayal kırıklığı , duygusal karmaşalar içinde olabiliriz kolay değil tabi bizim için zor geçen bir yılı geride bıraktık bu yüzden psikolojik olarak zaten tedirginiz; covit  varyantları  devam edecek mi, ekonomik durum iyiye gidecek mi gibi düşüncelerimize gökyüzü de destek oluyor ! Öğleden sonra ise Güneş ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji ise olumlu beklenmedik sürpriz değişim ve heyecan getiriyor olabilir. Bu etki ile sezgilerimiz artabilir ,kişiliğimizin  daha benzersiz veya ilginç yanını ifade etmemize  olanak verir ve  özgüvenimiz farkındalık kazanır.  Keskin algılama becerilerimiz, bilim veya okült benzeri astroloji çalışmalarını daha iyi anlayabileceğiniz anlamına gelir. Normal rutinlerimizin  dışında yeni bir şeyler denemek isteyebilir. Bu, yeni maceralardan yeni icatlara kadar değişebilir. Konfor alanınızdan çıkmak ve bazı sıra dışı insanlarla sosyal çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zaman. 11:15’ten sonra Ay  gün boyu boşlukta olacak  yarım kalan işlerinizi tamamlamanız için güzel bir fırsat.
2 Ocak Pazar günü Ay Oğlak burcuna geçiyor, disiplinli, sorumluluk sahibi olacağımız ve duygularımız yerine mantığımız ile hareket edeceğimiz birkaç gün yaşayacağız. 10:08 ‘de Merkür Kova burcu seyahati başlıyor. Kova sabit bir burç olduğu için fikirlerimizde daha sabit ve inatçı olacağız. Teknolojik gelişmelere ilgi duyabiliriz, sıra dışı şeyler öğrenmek isteyebiliriz. Sezgilerimiz ve mantığımız da gelişmeler olabilir. İyi bir hafta olsun, sevgiler.